Forma w lidze
EPS w tabeli
3. miejsce / 32 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
4 mecze bez strzelonej bramki
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
17 pkt
20:12 bramki
2,22 gola/mecz
15 pkt
19:14 bramki
2,11 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy EPS
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Finlandia | 24 | pomocnik | 10 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1302 minut | Finlandia | – | pomocnik | 18 | – |
EPS w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Honka
|
18 | 13 | 4 | 1 | 56:17 | 43 |
2
|
Inter Turku II
|
18 | 12 | 3 | 3 | 38:18 | 39 |
3
|
EPS
|
18 | 10 | 2 | 6 | 39:26 | 32 |
4
|
HJS Akatemia
|
18 | 9 | 4 | 5 | 30:24 | 31 |
5
|
Ilves II
|
18 | 8 | 6 | 4 | 51:30 | 30 |
Wyniki EPS
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
EPS
0
Ilves II
1
Ykkonen
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
P-Iirot
3
EPS
0
Ykkonen
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
![]()
Aifk Turku
0
EPS
0
Ykkonen
|
EPS to klub piłkarski z Finlandii występujący w Ykkonen. Swoim domowym obiektem jest Espoonlahden tekonurmi 2, który może pomieścić 1 200 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje EPS w tabeli Ykkonen?
EPS zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 32 punktów po 18 kolejkach. Strata do prowadzącego Honka wynosi 11 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz EPS?
Ostatni mecz EPS to porażka z Ilves II 0:1 w Ykkonen, 19 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma EPS w tym sezonie?
Bilans EPS w tym sezonie to 23 mecze i wynik 11-3-9 przy 43 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz EPS w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra EPS w sezonie 2026.
Wyniki EPS w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub EPS w sezonie 2026.
Forma i bramki EPS w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
EPS wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
0:1 | – | 8/11 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
3:0 | – | 10/13 | 3/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
![]() Ykkonen
|
0:0 | – | 3/6 | 2/5 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
0:1 | – | 4/6 | 1/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
4:1 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
2:0 | – | 5/9 | 1/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
![]() Ykkonen
|
2:3 | – | 5/7 | 2/8 | |
|
08 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
1:5 | – | 4/8 | 1/5 | |
|
01 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
3:2 | – | 3/6 | 4/4 | |
|
25 Lip Koniec
|
Ykkonen
|
0:2 | – | 6/6 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz EPS?
Ostatni mecz EPS to porażka z Ilves II 0:1 w Ykkonen, 19 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
EPS – tabela Ykkonen
Jakie miejsce w tabeli Ykkonen zajmuje EPS w sezonie 2026.
Miejsce EPS w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Honka
|
18 | 13 | 4 | 1 | 56:17 | 39 | 43 | |
2
|
Inter Turku II
|
18 | 12 | 3 | 3 | 38:18 | 20 | 39 | |
3
|
EPS
|
18 | 10 | 2 | 6 | 39:26 | 13 | 32 | |
4
|
HJS Akatemia
|
18 | 9 | 4 | 5 | 30:24 | 6 | 31 | |
5
|
Ilves II
|
18 | 8 | 6 | 4 | 51:30 | 21 | 30 | |
6
|
P-Iirot
|
18 | 8 | 3 | 7 | 30:25 | 5 | 27 | |
7
|
GrIFK
|
18 | 7 | 3 | 8 | 23:31 | -8 | 24 | |
8
|
EBK
|
18 | 4 | 3 | 11 | 27:43 | -16 | 15 | |
9
|
Musa
|
18 | 3 | 3 | 12 | 19:55 | -36 | 12 | |
10
|
NJS
|
18 | 0 | 1 | 17 | 10:54 | -44 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Honka
|
18 | 13 | 4 | 1 | 56:17 | 39 | 43 | |
2
|
Inter Turku II
|
18 | 12 | 3 | 3 | 38:18 | 20 | 39 | |
3
|
EPS
|
18 | 10 | 2 | 6 | 39:26 | 13 | 32 | |
4
|
HJS Akatemia
|
18 | 9 | 4 | 5 | 30:24 | 6 | 31 | |
5
|
Ilves II
|
18 | 8 | 6 | 4 | 51:30 | 21 | 30 | |
6
|
P-Iirot
|
18 | 8 | 3 | 7 | 30:25 | 5 | 27 | |
7
|
GrIFK
|
18 | 7 | 3 | 8 | 23:31 | -8 | 24 | |
8
|
EBK
|
18 | 4 | 3 | 11 | 27:43 | -16 | 15 | |
9
|
Musa
|
18 | 3 | 3 | 12 | 19:55 | -36 | 12 | |
10
|
NJS
|
18 | 0 | 1 | 17 | 10:54 | -44 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Honka
|
9 | 6 | 3 | 0 | 29:10 | 19 | 21 | |
| 2 |
P-Iirot
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:9 | 12 | 21 | |
| 3 |
Ilves II
|
9 | 6 | 2 | 1 | 30:12 | 18 | 20 | |
| 4 |
EPS
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:12 | 8 | 17 | |
| 5 |
Inter Turku II
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:10 | 9 | 16 | |
| 6 |
HJS Akatemia
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:12 | 5 | 16 | |
| 7 |
GrIFK
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:13 | 0 | 15 | |
| 8 |
EBK
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:22 | -11 | 8 | |
| 9 |
Musa
|
9 | 1 | 2 | 6 | 9:23 | -14 | 5 | |
| 10 |
NJS
|
9 | 0 | 0 | 9 | 7:24 | -17 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Turku II
|
9 | 7 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 23 | |
| 2 |
Honka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 27:7 | 20 | 22 | |
| 3 |
EPS
|
9 | 5 | 0 | 4 | 19:14 | 5 | 15 | |
| 4 |
HJS Akatemia
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 5 |
Ilves II
|
9 | 2 | 4 | 3 | 21:18 | 3 | 10 | |
| 6 |
GrIFK
|
9 | 3 | 0 | 6 | 10:18 | -8 | 9 | |
| 7 |
EBK
|
9 | 2 | 1 | 6 | 16:21 | -5 | 7 | |
| 8 |
Musa
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:32 | -22 | 7 | |
| 9 |
P-Iirot
|
9 | 1 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 6 | |
| 10 |
NJS
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:30 | -27 | 1 |
Które miejsce zajmuje EPS w tabeli Ykkonen?
EPS zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 32 punktów po 18 kolejkach. Strata do prowadzącego Honka wynosi 11 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki EPS w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki EPS na tle ligi w sezonie 2026.
EPS na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,39
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy EPS
-
Matias Ambasciano 6

-
Elias Asikainen 3

-
Aapo Ruohio 3

-
Ruslan Haapalainen 2
-
Nino Rajamaki 2

-
Rasmus Harjanne 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki EPS i rywali według minuty w ostatnich 23 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres EPS to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu EPS i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 7-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 3-2-8 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-0-1 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 2-0-6 |
Gdy EPS otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla EPS
97% bramek EPS pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
EPS zdobywa w sezonie średnio 1,57 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie EPS
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów EPS, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach EPS
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 65%
- Powyżej 3,5 39%
- Powyżej 4,5 26%
- Powyżej 5,5 13%
W 65% meczów EPS padają co najmniej trzy bramki, a w 65% spotkań trafiają obie drużyny.
EPS – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
EPS fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla EPS, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie EPS zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,45 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 23 meczach EPS ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli EPS, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 23 meczów.
EPS – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
EPS oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
EPS – posiadanie piłki
- U siebie 54,6%
- Na wyjeździe 56,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 11 z 22
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 11 z 22 meczów. Średnio EPS utrzymuje przy piłce 55,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
EPS – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
EPS wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
EPS – czyste konta
- U siebie 2 z 12
- Na wyjeździe 2 z 11
- Stracone / mecz 1,39
- Bez straty do przerwy 39%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 39%
Czyste konto EPS to 17% meczów sezonu (4 z 23), z czego 2 w 12 meczach u siebie.
EPS – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 32%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
EPS wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
EPS – kartki
- Żółte kartki 35
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 9%
EPS ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale EPS – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
EPS według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,67 |
| Środka tabeli (4–7) | 11 | 4-1-6 | 1,18 | 1,45 | 1,55 |
| Dołu tabeli (8–10) | 6 | 5-1-0 | 2,67 | 3,17 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz EPS zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
EPS na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 2,44 | 3,22 3,00 | 1,11 0,78 |
|
2.
|
1,78 2,56 | 2,11 2,11 | 1,11 0,89 |
|
3.
|
1,89 1,67 | 2,22 2,11 | 1,33 1,56 |
|
4.
|
1,78 1,67 | 1,89 1,44 | 1,33 1,33 |
|
5.
|
2,22 1,11 | 3,33 2,33 | 1,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach EPS
Skrajne wyniki i osiągnięcia EPS w tym sezonie
- Najwyższa wygrana EPS - Musa 6:1 Ykkonen, 16.05.2026
- Najwyższa porażka P-Iirot - EPS 3:0 Ykkonen, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek EPS - Musa 6:1, Ykkonen, 16.05.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Ruohio, EBK - EPS 1:5, Ykkonen, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta EPS - P-Iirot 2:0, Ykkonen, 11.07.2026
Jakie statystyki ma EPS w tym sezonie?
Bilans EPS w tym sezonie to 23 mecze i wynik 11-3-9 przy 43 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
EPS – zawodnicy
Jak wygląda kadra EPS w sezonie 2026.
Kadra EPS
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
24 | Finlandia | – | – | 10 | 56% | 6 | 0 | 559' | 2 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
25 | Finlandia | 0 € | – | 22 | 122% | 0 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry EPS
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile EPS wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Finlandia (2 zawodników)