Forma w lidze
Inter Turku II w tabeli
10. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 24 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
15:21 bramki
1,36 gola/mecz
11 pkt
17:30 bramki
1,55 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Inter Turku II
Wartość drużyny: 25 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 7 bramek | – | – | 18 | – | |||
![]() |
Najwięcej minut 1694 minut | Finlandia | 22 | pomocnik | 23 | – |
Inter Turku II w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampere United
|
22 | 13 | 5 | 4 | 47:18 | 44 |
2
|
Rops
|
22 | 11 | 7 | 4 | 47:32 | 40 |
| ··· | |||||||
9
|
TPV
|
22 | 6 | 6 | 10 | 30:40 | 24 |
10
|
Inter Turku II
|
22 | 5 | 5 | 12 | 32:51 | 20 |
11
|
KuPS Akatemia
|
22 | 3 | 6 | 13 | 37:51 | 15 |
Inter Turku II w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Honka
|
18 | 13 | 4 | 1 | 56:17 | 43 |
2
|
Inter Turku II
|
18 | 12 | 3 | 3 | 38:18 | 39 |
3
|
EPS
|
18 | 10 | 2 | 6 | 39:26 | 32 |
4
|
HJS Akatemia
|
18 | 9 | 4 | 5 | 30:24 | 31 |
5
|
Ilves II
|
18 | 8 | 6 | 4 | 51:30 | 30 |
Wyniki Inter Turku II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Inter Turku II
6
FC jazz
1
Ykkonen, kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
KuPS Akatemia
0
Inter Turku II
3
Ykkonen, kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Inter Turku II
3
TPV
0
Ykkonen, kolejka
|
Terminarz Inter Turku II
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
KPV-j
Inter Turku II
Ykkonen, kolejka
|
Ostatnie transfery Inter Turku II
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Sie 2026 |
|
Nigeria |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
za darmo | |
| 30 Mar 2026 |
|
Burkina-Faso |
|
za darmo |
Inter Turku II to klub piłkarski z Finlandii występujący w Ykkonen. Swoim domowym obiektem jest Kupittaan Kentät, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Jussi-Pekka Savolainen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 25 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inter Turku II w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Inter Turku II trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Inter Turku II w tabeli Ykkonen?
Inter Turku II zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 20 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampere United wynosi 24 punkty, a przewaga nad 11. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:51, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Inter Turku II?
W wyjściowym ustawieniu Inter Turku II między słupkami staje A. Hilden. Za skuteczność w ataku odpowiadają P. Otoo, R. Mendolin. Trener Jussi-Pekka Savolainen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ykkonen i pucharach.
Kiedy Inter Turku II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inter Turku II to spotkanie z KPV-j, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Kokkolan Keskuskenttä w ramach Ykkonen (kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inter Turku II?
Ostatni mecz Inter Turku II to wygrana z FC jazz 6:1 w Ykkonen, 12 października 2026. Bramki zdobyli Mendolin, Otoo, Sandler oraz Korsunov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Inter Turku II w tym sezonie?
Bilans Inter Turku II w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-5-13 przy 45 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Inter Turku II w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Inter Turku II w sezonie 2026.
Inter Turku II terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Ykkonen, kolejka
|
Kokkolan Keskuskenttä Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Inter Turku II gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inter Turku II to spotkanie z KPV-j, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Kokkolan Keskuskenttä w ramach Ykkonen (kolejka).
Wyniki Inter Turku II w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Inter Turku II w sezonie 2026.
Forma i bramki Inter Turku II w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Inter Turku II wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
6:1 | – | 6/14 | 1/3 | |
|
07 Paź Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
0:3 | – | 8/12 | 2/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
3:0 | – | 4/8 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
2:1 | – | 4/15 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
2:0 | – | 4/9 | 4/8 | |
|
22 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
0:1 | – | 6/10 | 3/8 | |
|
16 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
2:3 | – | 7/17 | 0/3 | |
|
11 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
1:0 | – | 5/12 | 1/2 | |
|
07 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
0:1 | – | 4/12 | 4/8 | |
|
31 Lip Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
1:1 | – | 8/17 | 7/10 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inter Turku II?
Ostatni mecz Inter Turku II to wygrana z FC jazz 6:1 w Ykkonen, 12 października 2026. Bramki zdobyli Mendolin, Otoo, Sandler oraz Korsunov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Inter Turku II – tabela Ykkonen
Jakie miejsce w tabeli Ykkonen zajmuje Inter Turku II w sezonie 2026.
Miejsce Inter Turku II w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampere United
|
22 | 13 | 5 | 4 | 47:18 | 29 | 44 | |
2
|
Rops
|
22 | 11 | 7 | 4 | 47:32 | 15 | 40 | |
3
|
SalPa
|
22 | 10 | 6 | 6 | 41:35 | 6 | 36 | |
4
|
PKKU
|
22 | 9 | 8 | 5 | 40:30 | 10 | 35 | |
5
|
OLS
|
22 | 9 | 7 | 6 | 43:35 | 8 | 34 | |
6
|
FC jazz
|
22 | 9 | 6 | 7 | 32:29 | 3 | 33 | |
7
|
JJK
|
22 | 8 | 7 | 7 | 51:42 | 9 | 31 | |
8
|
VJS
|
22 | 7 | 10 | 5 | 38:31 | 7 | 31 | |
9
|
TPV
|
22 | 6 | 6 | 10 | 30:40 | -10 | 24 | |
10
|
Inter Turku II
|
22 | 5 | 5 | 12 | 32:51 | -19 | 20 | |
11
|
KuPS Akatemia
|
22 | 3 | 6 | 13 | 37:51 | -14 | 15 | |
12
|
KPV-j
|
22 | 4 | 3 | 15 | 24:68 | -44 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampere United
|
22 | 13 | 5 | 4 | 47:18 | 29 | 44 | |
2
|
Rops
|
22 | 11 | 7 | 4 | 47:32 | 15 | 40 | |
3
|
SalPa
|
22 | 10 | 6 | 6 | 41:35 | 6 | 36 | |
4
|
PKKU
|
22 | 9 | 8 | 5 | 40:30 | 10 | 35 | |
5
|
OLS
|
22 | 9 | 7 | 6 | 43:35 | 8 | 34 | |
6
|
FC jazz
|
22 | 9 | 6 | 7 | 32:29 | 3 | 33 | |
7
|
JJK
|
22 | 8 | 7 | 7 | 51:42 | 9 | 31 | |
8
|
VJS
|
22 | 7 | 10 | 5 | 38:31 | 7 | 31 | |
9
|
TPV
|
22 | 6 | 6 | 10 | 30:40 | -10 | 24 | |
10
|
Inter Turku II
|
22 | 5 | 5 | 12 | 32:51 | -19 | 20 | |
11
|
KuPS Akatemia
|
22 | 3 | 6 | 13 | 37:51 | -14 | 15 | |
12
|
KPV-j
|
22 | 4 | 3 | 15 | 24:68 | -44 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rops
|
11 | 7 | 3 | 1 | 28:12 | 16 | 24 | |
| 2 |
OLS
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:15 | 10 | 23 | |
| 3 |
Tampere United
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:8 | 17 | 21 | |
| 4 |
SalPa
|
11 | 6 | 2 | 3 | 27:16 | 11 | 20 | |
| 5 |
PKKU
|
11 | 4 | 5 | 2 | 20:17 | 3 | 17 | |
| 6 |
JJK
|
11 | 4 | 5 | 2 | 31:20 | 11 | 17 | |
| 7 |
VJS
|
11 | 4 | 5 | 2 | 20:15 | 5 | 17 | |
| 8 |
TPV
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:16 | 1 | 16 | |
| 9 |
FC jazz
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:16 | -2 | 12 | |
| 10 |
Inter Turku II
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:21 | -6 | 9 | |
| 11 |
KuPS Akatemia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 18:21 | -3 | 8 | |
| 12 |
KPV-j
|
11 | 2 | 1 | 8 | 15:30 | -15 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tampere United
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:10 | 12 | 23 | |
| 2 |
FC jazz
|
11 | 6 | 3 | 2 | 18:13 | 5 | 21 | |
| 3 |
PKKU
|
11 | 5 | 3 | 3 | 20:13 | 7 | 18 | |
| 4 |
Rops
|
11 | 4 | 4 | 3 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 5 |
SalPa
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:19 | -5 | 16 | |
| 6 |
JJK
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:22 | -2 | 14 | |
| 7 |
VJS
|
11 | 3 | 5 | 3 | 18:16 | 2 | 14 | |
| 8 |
OLS
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
| 9 |
Inter Turku II
|
11 | 3 | 2 | 6 | 17:30 | -13 | 11 | |
| 10 |
TPV
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:24 | -11 | 8 | |
| 11 |
KPV-j
|
11 | 2 | 2 | 7 | 9:38 | -29 | 8 | |
| 12 |
KuPS Akatemia
|
11 | 1 | 4 | 6 | 19:30 | -11 | 7 |
Miejsce Inter Turku II w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Honka
|
18 | 13 | 4 | 1 | 56:17 | 39 | 43 | |
2
|
Inter Turku II
|
18 | 12 | 3 | 3 | 38:18 | 20 | 39 | |
3
|
EPS
|
18 | 10 | 2 | 6 | 39:26 | 13 | 32 | |
4
|
HJS Akatemia
|
18 | 9 | 4 | 5 | 30:24 | 6 | 31 | |
5
|
Ilves II
|
18 | 8 | 6 | 4 | 51:30 | 21 | 30 | |
6
|
P-Iirot
|
18 | 8 | 3 | 7 | 30:25 | 5 | 27 | |
7
|
GrIFK
|
18 | 7 | 3 | 8 | 23:31 | -8 | 24 | |
8
|
EBK
|
18 | 4 | 3 | 11 | 27:43 | -16 | 15 | |
9
|
Musa
|
18 | 3 | 3 | 12 | 19:55 | -36 | 12 | |
10
|
NJS
|
18 | 0 | 1 | 17 | 10:54 | -44 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Honka
|
18 | 13 | 4 | 1 | 56:17 | 39 | 43 | |
2
|
Inter Turku II
|
18 | 12 | 3 | 3 | 38:18 | 20 | 39 | |
3
|
EPS
|
18 | 10 | 2 | 6 | 39:26 | 13 | 32 | |
4
|
HJS Akatemia
|
18 | 9 | 4 | 5 | 30:24 | 6 | 31 | |
5
|
Ilves II
|
18 | 8 | 6 | 4 | 51:30 | 21 | 30 | |
6
|
P-Iirot
|
18 | 8 | 3 | 7 | 30:25 | 5 | 27 | |
7
|
GrIFK
|
18 | 7 | 3 | 8 | 23:31 | -8 | 24 | |
8
|
EBK
|
18 | 4 | 3 | 11 | 27:43 | -16 | 15 | |
9
|
Musa
|
18 | 3 | 3 | 12 | 19:55 | -36 | 12 | |
10
|
NJS
|
18 | 0 | 1 | 17 | 10:54 | -44 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Honka
|
9 | 6 | 3 | 0 | 29:10 | 19 | 21 | |
| 2 |
P-Iirot
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:9 | 12 | 21 | |
| 3 |
Ilves II
|
9 | 6 | 2 | 1 | 30:12 | 18 | 20 | |
| 4 |
EPS
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:12 | 8 | 17 | |
| 5 |
Inter Turku II
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:10 | 9 | 16 | |
| 6 |
HJS Akatemia
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:12 | 5 | 16 | |
| 7 |
GrIFK
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:13 | 0 | 15 | |
| 8 |
EBK
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:22 | -11 | 8 | |
| 9 |
Musa
|
9 | 1 | 2 | 6 | 9:23 | -14 | 5 | |
| 10 |
NJS
|
9 | 0 | 0 | 9 | 7:24 | -17 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Turku II
|
9 | 7 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 23 | |
| 2 |
Honka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 27:7 | 20 | 22 | |
| 3 |
EPS
|
9 | 5 | 0 | 4 | 19:14 | 5 | 15 | |
| 4 |
HJS Akatemia
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 5 |
Ilves II
|
9 | 2 | 4 | 3 | 21:18 | 3 | 10 | |
| 6 |
GrIFK
|
9 | 3 | 0 | 6 | 10:18 | -8 | 9 | |
| 7 |
EBK
|
9 | 2 | 1 | 6 | 16:21 | -5 | 7 | |
| 8 |
Musa
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:32 | -22 | 7 | |
| 9 |
P-Iirot
|
9 | 1 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 6 | |
| 10 |
NJS
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:30 | -27 | 1 |
Które miejsce zajmuje Inter Turku II w tabeli Ykkonen?
Inter Turku II zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 20 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampere United wynosi 24 punkty, a przewaga nad 11. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:51, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Inter Turku II w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Inter Turku II na tle ligi w sezonie 2026.
Inter Turku II na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,08
- Czyste konta 12%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Inter Turku II
-
Rasmus Mendolin 7

-
Philip Otoo 6

-
Salonen Aaro 4

-
Elias Untamala 4

-
Viktor Johansson 4

-
Jami Siirtola 4

Rozkład bramek w czasie
Bramki Inter Turku II i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Inter Turku II to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu Inter Turku II i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 8-3-4 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 0-2-9 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 7-2-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 1-2-5 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-1-8 |
Gdy Inter Turku II otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Inter Turku II
98% bramek Inter Turku II pada z gry. Z karnych odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Inter Turku II zdobywa w sezonie średnio 1,12 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Inter Turku II
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Inter Turku II, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Inter Turku II
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 35%
- Powyżej 5,5 19%
W 62% meczów Inter Turku II padają co najmniej trzy bramki, a w 69% spotkań trafiają obie drużyny.
Inter Turku II – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Inter Turku II fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Inter Turku II, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Inter Turku II zdobywa 1,15 punktu na mecz wobec 1,08 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Inter Turku II ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Inter Turku II, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 26 meczów.
Inter Turku II – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Inter Turku II oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Inter Turku II – posiadanie piłki
- U siebie 52,4%
- Na wyjeździe 51,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 26
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 26 meczów. Średnio Inter Turku II utrzymuje przy piłce 52,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Inter Turku II – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Inter Turku II wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Inter Turku II – czyste konta
- U siebie 1 z 13
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 2,08
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 54%
Czyste konto Inter Turku II to 12% meczów sezonu (3 z 26), z czego 1 w 13 meczach u siebie.
Inter Turku II – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 62%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Inter Turku II wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Inter Turku II – kartki
- Żółte kartki 59
- Pow. 3,5 kartki w meczu 62%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 46%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 4%
Inter Turku II ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Inter Turku II – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Inter Turku II według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 2-1-5 | 0,88 | 1,25 | 1,88 |
| Środka tabeli (5–8) | 10 | 2-3-5 | 0,90 | 1,90 | 2,80 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 4-1-3 | 1,63 | 2,00 | 1,38 |
Najwięcej punktów na mecz Inter Turku II zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Inter Turku II na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,55 1,27 | 1,82 1,64 | 1,36 1,45 |
|
9.
|
1,45 0,73 | 1,55 1,18 | 1,45 2,18 |
|
10.
|
0,82 1,00 | 1,36 1,55 | 1,91 2,73 |
|
11.
|
0,73 0,64 | 1,64 1,73 | 1,91 2,73 |
|
12.
|
0,64 0,73 | 1,36 0,82 | 2,73 3,45 |
Ciekawe rekordy w meczach Inter Turku II
Skrajne wyniki i osiągnięcia Inter Turku II w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Inter Turku II - FC jazz 6:1 Ykkonen, 12.10.2026
- Najwyższa porażka JJK - Inter Turku II 11:1 Ykkonen, 25.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 12 bramek JJK - Inter Turku II 11:1, Ykkonen, 25.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Inter Turku II - SalPa 1:2, Ykkonen, 18.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Otoo, Rops - Inter Turku II 3:2, Ykkonen, 11.04.2026
Jakie statystyki ma Inter Turku II w tym sezonie?
Bilans Inter Turku II w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-5-13 przy 45 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Inter Turku II – zawodnicy
Jak wygląda kadra Inter Turku II w sezonie 2026.
Kadra Inter Turku II
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
18 | Finlandia | 25 tys. € | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 52 |
![]() |
17 | – | – | 23 | 105% | 6 | 0 | 1 376' | 3 | 0 | ||||||||
| 56 |
![]() |
24 | – | – | 20 | 91% | 4 | 0 | 28' | 0 | 0 | ||||||||
| 57 |
![]() |
– | – | – | 18 | 82% | 7 | 0 | 1 071' | 3 | 1 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
29 | Finlandia | 150 tys. € | 104 tys. € | 1 | 5% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Finlandia | 100 tys. € | 62 tys. € | 1 | 5% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
21 | Finlandia | 100 tys. € | 26 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
|
34 | Holandia | 0 € | 48 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
25 | Finlandia | 50 tys. € | 52 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
20 | Finlandia | 50 tys. € | 26 tys. € | 4 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
![]() |
18 | Finlandia | – | – | 12 | 55% | 0 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Inter Turku II
475 tys. €
śr. 43 tys. € / zawodnika
Ile Inter Turku II wydaje na pensje
329 tys. € rocznie
śr. 30 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Finlandia (7 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Inter Turku II w sezonie 2026
Inter Turku II wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Inter Turku II
Jak wygląda skład Inter Turku II?
W wyjściowym ustawieniu Inter Turku II między słupkami staje A. Hilden. Za skuteczność w ataku odpowiadają P. Otoo, R. Mendolin. Trener Jussi-Pekka Savolainen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ykkonen i pucharach.
Inter Turku II – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Inter Turku II w sezonie 2026.
Inter Turku II transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Sie 2026 |
|
Nigeria | 20 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia | 19 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Mar 2026 |
|
Burkina-Faso | 20 |
|
za darmo | |
| 13 Sty 2026 |
![]() |
Finlandia | 20 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Finlandia | 20 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Finlandia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Holandia | 34 | – | za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Finlandia | 25 | – | za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Finlandia | 27 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inter Turku II w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Inter Turku II trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.