Forma w lidze
TPV w tabeli
9. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
17:16 bramki
1,55 gola/mecz
8 pkt
13:24 bramki
1,18 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy TPV
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 6 bramek | Finlandia | 31 | napastnik | 20 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1872 minut | Finlandia | 21 | pomocnik | 23 | – |
TPV w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampere United
|
22 | 13 | 5 | 4 | 47:18 | 44 |
2
|
Rops
|
22 | 11 | 7 | 4 | 47:32 | 40 |
| ··· | |||||||
8
|
VJS
|
22 | 7 | 10 | 5 | 38:31 | 31 |
9
|
TPV
|
22 | 6 | 6 | 10 | 30:40 | 24 |
10
|
Inter Turku II
|
22 | 5 | 5 | 12 | 32:51 | 20 |
Wyniki TPV
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
TPV
4
KPV-j
0
Ykkonen, kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
TPV
1
FC jazz
3
Ykkonen, kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Inter Turku II
3
TPV
0
Ykkonen, kolejka
|
Terminarz TPV
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
VJS
TPV
Ykkonen, kolejka
|
Ostatnie transfery TPV
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Sty 2019 |
![]() |
Finlandia |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2013 |
![]() |
Finlandia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2011 |
![]() |
Finlandia |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Sty 2009 |
![]() |
Finlandia |
![]() |
nieujawniona |
TPV to klub piłkarski z Finlandii występujący w Ykkonen. Swoim domowym obiektem jest Tammelan Stadion (old), który może pomieścić 5 060 widzów. Zespół prowadzi Anssi Ylinen.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje TPV w tabeli Ykkonen?
TPV zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 24 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampere United wynosi 20 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy TPV gra następny mecz?
Najbliższy mecz TPV to spotkanie z VJS, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Myyrmäen jalkapallostadion w ramach Ykkonen (kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz TPV?
Ostatni mecz TPV to wygrana z KPV-j 4:0 w Ykkonen, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma TPV w tym sezonie?
Bilans TPV w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-6-12 przy 39 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz TPV w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra TPV w sezonie 2026.
TPV terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Ykkonen, kolejka
|
Myyrmäen jalkapallostadion Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy TPV gra następny mecz?
Najbliższy mecz TPV to spotkanie z VJS, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Myyrmäen jalkapallostadion w ramach Ykkonen (kolejka).
Wyniki TPV w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub TPV w sezonie 2026.
Forma i bramki TPV w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
TPV wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
4:0 | – | 4/7 | 2/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
1:3 | – | 5/13 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
3:0 | – | 4/8 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
4:2 | – | 9/16 | 3/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
0:2 | – | 3/11 | 5/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
0:1 | – | 4/10 | 5/8 | |
|
15 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
1:1 | – | 3/11 | 3/3 | |
|
11 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
1:1 | – | 11/16 | 3/3 | |
|
05 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
4:2 | – | 5/14 | 3/4 | |
|
01 Sie Koniec
|
Ykkonen, kolejka
|
6:3 | – | 0/9 | 0/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz TPV?
Ostatni mecz TPV to wygrana z KPV-j 4:0 w Ykkonen, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
TPV – tabela Ykkonen
Jakie miejsce w tabeli Ykkonen zajmuje TPV w sezonie 2026.
Miejsce TPV w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampere United
|
22 | 13 | 5 | 4 | 47:18 | 29 | 44 | |
2
|
Rops
|
22 | 11 | 7 | 4 | 47:32 | 15 | 40 | |
3
|
SalPa
|
22 | 10 | 6 | 6 | 41:35 | 6 | 36 | |
4
|
PKKU
|
22 | 9 | 8 | 5 | 40:30 | 10 | 35 | |
5
|
OLS
|
22 | 9 | 7 | 6 | 43:35 | 8 | 34 | |
6
|
FC jazz
|
22 | 9 | 6 | 7 | 32:29 | 3 | 33 | |
7
|
JJK
|
22 | 8 | 7 | 7 | 51:42 | 9 | 31 | |
8
|
VJS
|
22 | 7 | 10 | 5 | 38:31 | 7 | 31 | |
9
|
TPV
|
22 | 6 | 6 | 10 | 30:40 | -10 | 24 | |
10
|
Inter Turku II
|
22 | 5 | 5 | 12 | 32:51 | -19 | 20 | |
11
|
KuPS Akatemia
|
22 | 3 | 6 | 13 | 37:51 | -14 | 15 | |
12
|
KPV-j
|
22 | 4 | 3 | 15 | 24:68 | -44 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tampere United
|
22 | 13 | 5 | 4 | 47:18 | 29 | 44 | |
2
|
Rops
|
22 | 11 | 7 | 4 | 47:32 | 15 | 40 | |
3
|
SalPa
|
22 | 10 | 6 | 6 | 41:35 | 6 | 36 | |
4
|
PKKU
|
22 | 9 | 8 | 5 | 40:30 | 10 | 35 | |
5
|
OLS
|
22 | 9 | 7 | 6 | 43:35 | 8 | 34 | |
6
|
FC jazz
|
22 | 9 | 6 | 7 | 32:29 | 3 | 33 | |
7
|
JJK
|
22 | 8 | 7 | 7 | 51:42 | 9 | 31 | |
8
|
VJS
|
22 | 7 | 10 | 5 | 38:31 | 7 | 31 | |
9
|
TPV
|
22 | 6 | 6 | 10 | 30:40 | -10 | 24 | |
10
|
Inter Turku II
|
22 | 5 | 5 | 12 | 32:51 | -19 | 20 | |
11
|
KuPS Akatemia
|
22 | 3 | 6 | 13 | 37:51 | -14 | 15 | |
12
|
KPV-j
|
22 | 4 | 3 | 15 | 24:68 | -44 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rops
|
11 | 7 | 3 | 1 | 28:12 | 16 | 24 | |
| 2 |
OLS
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:15 | 10 | 23 | |
| 3 |
Tampere United
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:8 | 17 | 21 | |
| 4 |
SalPa
|
11 | 6 | 2 | 3 | 27:16 | 11 | 20 | |
| 5 |
PKKU
|
11 | 4 | 5 | 2 | 20:17 | 3 | 17 | |
| 6 |
JJK
|
11 | 4 | 5 | 2 | 31:20 | 11 | 17 | |
| 7 |
VJS
|
11 | 4 | 5 | 2 | 20:15 | 5 | 17 | |
| 8 |
TPV
|
11 | 4 | 4 | 3 | 17:16 | 1 | 16 | |
| 9 |
FC jazz
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:16 | -2 | 12 | |
| 10 |
Inter Turku II
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:21 | -6 | 9 | |
| 11 |
KuPS Akatemia
|
11 | 2 | 2 | 7 | 18:21 | -3 | 8 | |
| 12 |
KPV-j
|
11 | 2 | 1 | 8 | 15:30 | -15 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tampere United
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:10 | 12 | 23 | |
| 2 |
FC jazz
|
11 | 6 | 3 | 2 | 18:13 | 5 | 21 | |
| 3 |
PKKU
|
11 | 5 | 3 | 3 | 20:13 | 7 | 18 | |
| 4 |
Rops
|
11 | 4 | 4 | 3 | 19:20 | -1 | 16 | |
| 5 |
SalPa
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:19 | -5 | 16 | |
| 6 |
JJK
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:22 | -2 | 14 | |
| 7 |
VJS
|
11 | 3 | 5 | 3 | 18:16 | 2 | 14 | |
| 8 |
OLS
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
| 9 |
Inter Turku II
|
11 | 3 | 2 | 6 | 17:30 | -13 | 11 | |
| 10 |
TPV
|
11 | 2 | 2 | 7 | 13:24 | -11 | 8 | |
| 11 |
KPV-j
|
11 | 2 | 2 | 7 | 9:38 | -29 | 8 | |
| 12 |
KuPS Akatemia
|
11 | 1 | 4 | 6 | 19:30 | -11 | 7 |
Które miejsce zajmuje TPV w tabeli Ykkonen?
TPV zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 24 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Tampere United wynosi 20 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki TPV w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki TPV na tle ligi w sezonie 2026.
TPV na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,85
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy TPV
-
Toni Toijala 6

-
Roope Kostiainen 4

-
Berkin Ozcelik 2

-
Taha Ozcelik 2
-
Ville Puustinen 2

-
Antti Kujala 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki TPV i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres TPV to 31–45+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu TPV i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 6-4-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-1-10 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 7-3-2 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-1-8 |
Gdy TPV otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla TPV
97% bramek TPV pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
TPV zdobywa w sezonie średnio 1,15 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie TPV
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów TPV, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach TPV
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 65%
- Powyżej 3,5 46%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 15%
W 65% meczów TPV padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
TPV – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
TPV fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla TPV, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie TPV zdobywa 1,57 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach TPV ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 49% goli TPV, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 26 meczów.
TPV – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
TPV oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
TPV – posiadanie piłki
- U siebie 42,4%
- Na wyjeździe 39,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 26
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 26 meczów. Średnio TPV utrzymuje przy piłce 41,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
TPV – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
TPV wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
TPV – czyste konta
- U siebie 3 z 14
- Na wyjeździe 1 z 12
- Stracone / mecz 1,85
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 58%
Czyste konto TPV to 15% meczów sezonu (4 z 26), z czego 3 w 14 meczach u siebie.
TPV – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 69%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
TPV wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
TPV – kartki
- Żółte kartki 55
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 8%
TPV ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale TPV – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 8 czerwonych kartek.
TPV według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 1-3-4 | 0,75 | 1,50 | 2,13 |
| Środka tabeli (5–8) | 9 | 2-1-6 | 0,78 | 1,22 | 2,22 |
| Dołu tabeli (9–12) | 9 | 5-2-2 | 1,89 | 1,78 | 1,22 |
Najwięcej punktów na mecz TPV zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
TPV na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,55 1,27 | 2,82 1,82 | 1,82 2,00 |
|
8.
|
1,55 1,27 | 1,82 1,64 | 1,36 1,45 |
|
9.
|
1,45 0,73 | 1,55 1,18 | 1,45 2,18 |
|
10.
|
0,82 1,00 | 1,36 1,55 | 1,91 2,73 |
|
11.
|
0,73 0,64 | 1,64 1,73 | 1,91 2,73 |
Ciekawe rekordy w meczach TPV
Skrajne wyniki i osiągnięcia TPV w tym sezonie
- Najwyższa wygrana TPV - KPV-j 4:0 Ykkonen, 10.10.2026
- Najwyższa porażka FC jazz - TPV 4:0 Ykkonen, 24.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek TPV - Rops 6:3, Ykkonen, 1.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta TPV - VJS 3:1, Ykkonen, 4.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta TPV - Inter Turku II 1:1, Ykkonen, 6.06.2026
Jakie statystyki ma TPV w tym sezonie?
Bilans TPV w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-6-12 przy 39 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
TPV – zawodnicy
Jak wygląda kadra TPV w sezonie 2026.
Kadra TPV
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
31 | Finlandia | 0 € | – | 23 | 105% | 4 | 0 | 1 503' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
– | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 34 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 56 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Finlandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry TPV
25 tys. €
śr. 3 tys. € / zawodnika
Ile TPV wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Finlandia (3 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy TPV w sezonie 2026
TPV wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry TPV
TPV – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub TPV w sezonie 2026.
TPV transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Sty 2019 |
![]() |
Finlandia | 31 |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2013 |
![]() |
Finlandia | 37 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2011 |
![]() |
Finlandia | 36 |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Sty 2009 |
![]() |
Finlandia | 36 |
![]() |
nieujawniona |