Forma w lidze
Hestrafor w tabeli
4. miejsce / 41 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
23:18 bramki
1,92 gola/mecz
22 pkt
27:25 bramki
2,08 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Hestrafor w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Landvetter IS
|
25 | 18 | 3 | 4 | 43:19 | 57 |
2
|
Dalstorps
|
25 | 14 | 7 | 4 | 50:28 | 49 |
3
|
Jonsered
|
25 | 12 | 6 | 7 | 42:40 | 42 |
4
|
Hestrafor
|
25 | 12 | 5 | 8 | 50:43 | 41 |
5
|
Böljan
|
25 | 10 | 7 | 8 | 39:33 | 37 |
Wyniki Hestrafor
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Galtabacks
4
Hestrafor
2
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Hestrafor
0
Onsala
1
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Jonsered
1
Hestrafor
1
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Hestrafor
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Hestrafor
Landvetter IS
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Hestrafor to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2.
Które miejsce zajmuje Hestrafor w tabeli Dywizji 2?
Hestrafor zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 41 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Landvetter IS wynosi 16 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:43, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Hestrafor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hestrafor to spotkanie z Landvetter IS, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hestrafor?
Ostatni mecz Hestrafor to porażka z Galtabacks 4:2 w Dywizji 2, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hestrafor w tym sezonie?
Bilans Hestrafor w tym sezonie to 25 meczów i wynik 12-5-8 przy 50 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hestrafor w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Hestrafor w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Hestrafor
Hestrafor terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
U siebie | Trudny |
Kiedy Hestrafor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hestrafor to spotkanie z Landvetter IS, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Hestrafor w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Hestrafor w sezonie 2026.
Forma i bramki Hestrafor w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hestrafor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
4:2 | – | 5/13 | 4/5 | |
|
02 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
0:1 | – | 6/13 | 1/1 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
1:1 | – | 9/14 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
1:3 | – | 4/14 | 1/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
1:3 | – | 5/11 | 2/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
2:0 | – | 6/10 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
2:2 | – | 2/8 | 5/7 | |
|
14 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
2:1 | – | 11/19 | 2/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
3:3 | – | 1/6 | 1/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hestrafor?
Ostatni mecz Hestrafor to porażka z Galtabacks 4:2 w Dywizji 2, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hestrafor – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Hestrafor w sezonie 2026.
Miejsce Hestrafor w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Landvetter IS
|
25 | 18 | 3 | 4 | 43:19 | 24 | 57 | |
2
|
Dalstorps
|
25 | 14 | 7 | 4 | 50:28 | 22 | 49 | |
3
|
Jonsered
|
25 | 12 | 6 | 7 | 42:40 | 2 | 42 | |
4
|
Hestrafor
|
25 | 12 | 5 | 8 | 50:43 | 7 | 41 | |
5
|
Böljan
|
25 | 10 | 7 | 8 | 39:33 | 6 | 37 | |
6
|
Västra Frölunda
|
25 | 10 | 7 | 8 | 45:40 | 5 | 37 | |
7
|
Lindome
|
25 | 11 | 4 | 10 | 47:43 | 4 | 37 | |
8
|
Qviding FIF
|
25 | 11 | 4 | 10 | 46:45 | 1 | 37 | |
9
|
Onsala
|
25 | 9 | 6 | 10 | 35:38 | -3 | 33 | |
10
|
Torslanda
|
25 | 8 | 7 | 10 | 40:42 | -2 | 31 | |
11
|
Kongahälla
|
25 | 7 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 27 | |
12
|
Åstorp
|
25 | 7 | 5 | 13 | 30:43 | -13 | 26 | |
13
|
Galtabacks
|
25 | 6 | 5 | 14 | 42:48 | -6 | 23 | |
14
|
Astrio
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:58 | -36 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Landvetter IS
|
25 | 18 | 3 | 4 | 43:19 | 24 | 57 | |
2
|
Dalstorps
|
25 | 14 | 7 | 4 | 50:28 | 22 | 49 | |
3
|
Jonsered
|
25 | 12 | 6 | 7 | 42:40 | 2 | 42 | |
4
|
Hestrafor
|
25 | 12 | 5 | 8 | 50:43 | 7 | 41 | |
5
|
Böljan
|
25 | 10 | 7 | 8 | 39:33 | 6 | 37 | |
6
|
Västra Frölunda
|
25 | 10 | 7 | 8 | 45:40 | 5 | 37 | |
7
|
Lindome
|
25 | 11 | 4 | 10 | 47:43 | 4 | 37 | |
8
|
Qviding FIF
|
25 | 11 | 4 | 10 | 46:45 | 1 | 37 | |
9
|
Onsala
|
25 | 9 | 6 | 10 | 35:38 | -3 | 33 | |
10
|
Torslanda
|
25 | 8 | 7 | 10 | 40:42 | -2 | 31 | |
11
|
Kongahälla
|
25 | 7 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 27 | |
12
|
Åstorp
|
25 | 7 | 5 | 13 | 30:43 | -13 | 26 | |
13
|
Galtabacks
|
25 | 6 | 5 | 14 | 42:48 | -6 | 23 | |
14
|
Astrio
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:58 | -36 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Landvetter IS
|
13 | 11 | 0 | 2 | 23:9 | 14 | 33 | |
| 2 |
Dalstorps
|
13 | 8 | 4 | 1 | 30:14 | 16 | 28 | |
| 3 |
Jonsered
|
12 | 7 | 4 | 1 | 27:20 | 7 | 25 | |
| 4 |
Västra Frölunda
|
13 | 7 | 4 | 2 | 30:16 | 14 | 25 | |
| 5 |
Hestrafor
|
12 | 6 | 1 | 5 | 23:18 | 5 | 19 | |
| 6 |
Böljan
|
12 | 5 | 2 | 5 | 21:16 | 5 | 17 | |
| 7 |
Lindome
|
13 | 5 | 2 | 6 | 22:26 | -4 | 17 | |
| 8 |
Qviding FIF
|
12 | 5 | 2 | 5 | 24:20 | 4 | 17 | |
| 9 |
Torslanda
|
12 | 5 | 2 | 5 | 19:20 | -1 | 17 | |
| 10 |
Galtabacks
|
13 | 4 | 5 | 4 | 26:21 | 5 | 17 | |
| 11 |
Onsala
|
13 | 4 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 16 | |
| 12 |
Kongahälla
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:21 | -1 | 15 | |
| 13 |
Åstorp
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:18 | -7 | 12 | |
| 14 |
Astrio
|
12 | 1 | 2 | 9 | 7:24 | -17 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Landvetter IS
|
12 | 7 | 3 | 2 | 20:10 | 10 | 24 | |
| 2 |
Hestrafor
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:25 | 2 | 22 | |
| 3 |
Dalstorps
|
12 | 6 | 3 | 3 | 20:14 | 6 | 21 | |
| 4 |
Böljan
|
13 | 5 | 5 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
| 5 |
Lindome
|
12 | 6 | 2 | 4 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 6 |
Qviding FIF
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:25 | -3 | 20 | |
| 7 |
Jonsered
|
13 | 5 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 17 | |
| 8 |
Onsala
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 17 | |
| 9 |
Torslanda
|
13 | 3 | 5 | 5 | 21:22 | -1 | 14 | |
| 10 |
Åstorp
|
13 | 4 | 2 | 7 | 19:25 | -6 | 14 | |
| 11 |
Västra Frölunda
|
12 | 3 | 3 | 6 | 15:24 | -9 | 12 | |
| 12 |
Kongahälla
|
12 | 3 | 3 | 6 | 16:26 | -10 | 12 | |
| 13 |
Galtabacks
|
12 | 2 | 0 | 10 | 16:27 | -11 | 6 | |
| 14 |
Astrio
|
13 | 1 | 2 | 10 | 15:34 | -19 | 5 |
Które miejsce zajmuje Hestrafor w tabeli Dywizji 2?
Hestrafor zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 41 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Landvetter IS wynosi 16 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:43, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Hestrafor w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Hestrafor na tle ligi w sezonie 2026.
Hestrafor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 4,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,72
- Czyste konta 16%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hestrafor i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hestrafor to 0–15 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu Hestrafor i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 10-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 2-2-7 |
| Prowadził do przerwy | 14 | 11-2-1 |
| Remis do przerwy | 7 | 1-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Hestrafor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hestrafor
100% bramek Hestrafor pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hestrafor zdobywa w sezonie średnio 1,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Hestrafor
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hestrafor, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hestrafor
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 76%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 32%
- Powyżej 5,5 20%
W 76% meczów Hestrafor padają co najmniej trzy bramki, a w 76% spotkań trafiają obie drużyny.
Hestrafor – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hestrafor, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hestrafor zdobywa 1,58 punktu na mecz wobec 1,69 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Hestrafor ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Hestrafor, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 25 meczów.
Hestrafor – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,4
Hestrafor oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Hestrafor – posiadanie piłki
- U siebie 47,6%
- Na wyjeździe 47,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 24
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 24 meczów. Średnio Hestrafor utrzymuje przy piłce 47,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Hestrafor – czyste konta
- U siebie 2 z 12
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,72
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Hestrafor to 16% meczów sezonu (4 z 25), z czego 2 w 12 meczach u siebie.
Hestrafor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 6,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Hestrafor wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Hestrafor – kartki
- Żółte kartki 38
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 21%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 17%
Hestrafor ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Hestrafor – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Hestrafor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 2,29 | 1,57 |
| Środka tabeli (6–9) | 8 | 4-1-3 | 1,63 | 2,00 | 2,25 |
| Dołu tabeli (10–14) | 10 | 5-2-3 | 1,70 | 1,80 | 1,40 |
Najwięcej punktów na mecz Hestrafor zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Hestrafor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,15 1,75 | 2,31 1,67 | 1,08 1,17 |
|
3.
|
2,08 1,31 | 2,25 1,15 | 1,67 1,54 |
|
4.
|
1,58 1,69 | 1,92 2,08 | 1,50 1,92 |
|
5.
|
1,42 1,54 | 1,75 1,38 | 1,33 1,31 |
|
6.
|
1,92 1,00 | 2,31 1,25 | 1,23 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Hestrafor
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hestrafor w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hestrafor - Jonsered 5:1 Dywizja 2, 22.05.2026
- Najwyższa porażka Onsala - Hestrafor 5:1 Dywizja 2, 16.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Hestrafor - Västra Frölunda 2:4, Dywizja 2, 1.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Hestrafor - Västra Frölunda 2:4, Dywizja 2, 1.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Astrio - Hestrafor 1:2, Dywizja 2, 27.06.2026
Jakie statystyki ma Hestrafor w tym sezonie?
Bilans Hestrafor w tym sezonie to 25 meczów i wynik 12-5-8 przy 50 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hestrafor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hestrafor w sezonie 2026.