Forma w lidze
Kongahälla w tabeli
11. miejsce / 27 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 30 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
20:21 bramki
1,54 gola/mecz
12 pkt
16:26 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Kongahälla w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Landvetter IS
|
25 | 18 | 3 | 4 | 43:19 | 57 |
2
|
Dalstorps
|
25 | 14 | 7 | 4 | 50:28 | 49 |
| ··· | |||||||
10
|
Torslanda
|
25 | 8 | 7 | 10 | 40:42 | 31 |
11
|
Kongahälla
|
25 | 7 | 6 | 12 | 36:47 | 27 |
12
|
Åstorp
|
25 | 7 | 5 | 13 | 30:43 | 26 |
Wyniki Kongahälla
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Kongahälla
1
Qviding FIF
2
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Torslanda
2
Kongahälla
0
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
24 Wrz Koniec
|
Kongahälla
3
Lindome
2
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Kongahälla
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Böljan
Kongahälla
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Kongahälla to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Kongevi IP, który może pomieścić 3 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Kongahälla w tabeli Dywizji 2?
Kongahälla zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 27 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Landvetter IS wynosi 30 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Kongahälla gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kongahälla to spotkanie z Böljan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kongahälla?
Ostatni mecz Kongahälla to porażka z Qviding FIF 1:2 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kongahälla w tym sezonie?
Bilans Kongahälla w tym sezonie to 25 meczów i wynik 7-6-12 przy 36 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kongahälla w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Kongahälla w sezonie 2026.
Kongahälla terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Wyjazd | Trudny |
Kiedy Kongahälla gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kongahälla to spotkanie z Böljan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Kongahälla w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Kongahälla w sezonie 2026.
Forma i bramki Kongahälla w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kongahälla wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
1:2 | – | 8/14 | 2/3 | |
|
02 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
2:0 | – | 4/9 | 0/0 | |
|
24 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
3:2 | – | 1/6 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
1:3 | – | 10/14 | 4/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
5:1 | – | – | – | |
|
04 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
3:4 | – | 3/16 | 1/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
1:3 | – | 15/23 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
14 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
4:0 | – | 8/14 | 2/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
4:1 | – | 5/10 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kongahälla?
Ostatni mecz Kongahälla to porażka z Qviding FIF 1:2 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kongahälla – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Kongahälla w sezonie 2026.
Miejsce Kongahälla w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Landvetter IS
|
25 | 18 | 3 | 4 | 43:19 | 24 | 57 | |
2
|
Dalstorps
|
25 | 14 | 7 | 4 | 50:28 | 22 | 49 | |
3
|
Jonsered
|
25 | 12 | 6 | 7 | 42:40 | 2 | 42 | |
4
|
Hestrafor
|
25 | 12 | 5 | 8 | 50:43 | 7 | 41 | |
5
|
Böljan
|
25 | 10 | 7 | 8 | 39:33 | 6 | 37 | |
6
|
Västra Frölunda
|
25 | 10 | 7 | 8 | 45:40 | 5 | 37 | |
7
|
Lindome
|
25 | 11 | 4 | 10 | 47:43 | 4 | 37 | |
8
|
Qviding FIF
|
25 | 11 | 4 | 10 | 46:45 | 1 | 37 | |
9
|
Onsala
|
25 | 9 | 6 | 10 | 35:38 | -3 | 33 | |
10
|
Torslanda
|
25 | 8 | 7 | 10 | 40:42 | -2 | 31 | |
11
|
Kongahälla
|
25 | 7 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 27 | |
12
|
Åstorp
|
25 | 7 | 5 | 13 | 30:43 | -13 | 26 | |
13
|
Galtabacks
|
25 | 6 | 5 | 14 | 42:48 | -6 | 23 | |
14
|
Astrio
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:58 | -36 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Landvetter IS
|
25 | 18 | 3 | 4 | 43:19 | 24 | 57 | |
2
|
Dalstorps
|
25 | 14 | 7 | 4 | 50:28 | 22 | 49 | |
3
|
Jonsered
|
25 | 12 | 6 | 7 | 42:40 | 2 | 42 | |
4
|
Hestrafor
|
25 | 12 | 5 | 8 | 50:43 | 7 | 41 | |
5
|
Böljan
|
25 | 10 | 7 | 8 | 39:33 | 6 | 37 | |
6
|
Västra Frölunda
|
25 | 10 | 7 | 8 | 45:40 | 5 | 37 | |
7
|
Lindome
|
25 | 11 | 4 | 10 | 47:43 | 4 | 37 | |
8
|
Qviding FIF
|
25 | 11 | 4 | 10 | 46:45 | 1 | 37 | |
9
|
Onsala
|
25 | 9 | 6 | 10 | 35:38 | -3 | 33 | |
10
|
Torslanda
|
25 | 8 | 7 | 10 | 40:42 | -2 | 31 | |
11
|
Kongahälla
|
25 | 7 | 6 | 12 | 36:47 | -11 | 27 | |
12
|
Åstorp
|
25 | 7 | 5 | 13 | 30:43 | -13 | 26 | |
13
|
Galtabacks
|
25 | 6 | 5 | 14 | 42:48 | -6 | 23 | |
14
|
Astrio
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:58 | -36 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Landvetter IS
|
13 | 11 | 0 | 2 | 23:9 | 14 | 33 | |
| 2 |
Dalstorps
|
13 | 8 | 4 | 1 | 30:14 | 16 | 28 | |
| 3 |
Jonsered
|
12 | 7 | 4 | 1 | 27:20 | 7 | 25 | |
| 4 |
Västra Frölunda
|
13 | 7 | 4 | 2 | 30:16 | 14 | 25 | |
| 5 |
Hestrafor
|
12 | 6 | 1 | 5 | 23:18 | 5 | 19 | |
| 6 |
Böljan
|
12 | 5 | 2 | 5 | 21:16 | 5 | 17 | |
| 7 |
Lindome
|
13 | 5 | 2 | 6 | 22:26 | -4 | 17 | |
| 8 |
Qviding FIF
|
12 | 5 | 2 | 5 | 24:20 | 4 | 17 | |
| 9 |
Torslanda
|
12 | 5 | 2 | 5 | 19:20 | -1 | 17 | |
| 10 |
Galtabacks
|
13 | 4 | 5 | 4 | 26:21 | 5 | 17 | |
| 11 |
Onsala
|
13 | 4 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 16 | |
| 12 |
Kongahälla
|
13 | 4 | 3 | 6 | 20:21 | -1 | 15 | |
| 13 |
Åstorp
|
12 | 3 | 3 | 6 | 11:18 | -7 | 12 | |
| 14 |
Astrio
|
12 | 1 | 2 | 9 | 7:24 | -17 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Landvetter IS
|
12 | 7 | 3 | 2 | 20:10 | 10 | 24 | |
| 2 |
Hestrafor
|
13 | 6 | 4 | 3 | 27:25 | 2 | 22 | |
| 3 |
Dalstorps
|
12 | 6 | 3 | 3 | 20:14 | 6 | 21 | |
| 4 |
Böljan
|
13 | 5 | 5 | 3 | 18:17 | 1 | 20 | |
| 5 |
Lindome
|
12 | 6 | 2 | 4 | 25:17 | 8 | 20 | |
| 6 |
Qviding FIF
|
13 | 6 | 2 | 5 | 22:25 | -3 | 20 | |
| 7 |
Jonsered
|
13 | 5 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | 17 | |
| 8 |
Onsala
|
12 | 5 | 2 | 5 | 14:18 | -4 | 17 | |
| 9 |
Torslanda
|
13 | 3 | 5 | 5 | 21:22 | -1 | 14 | |
| 10 |
Åstorp
|
13 | 4 | 2 | 7 | 19:25 | -6 | 14 | |
| 11 |
Västra Frölunda
|
12 | 3 | 3 | 6 | 15:24 | -9 | 12 | |
| 12 |
Kongahälla
|
12 | 3 | 3 | 6 | 16:26 | -10 | 12 | |
| 13 |
Galtabacks
|
12 | 2 | 0 | 10 | 16:27 | -11 | 6 | |
| 14 |
Astrio
|
13 | 1 | 2 | 10 | 15:34 | -19 | 5 |
Które miejsce zajmuje Kongahälla w tabeli Dywizji 2?
Kongahälla zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 27 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Landvetter IS wynosi 30 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 36:47, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Kongahälla w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Kongahälla na tle ligi w sezonie 2026.
Kongahälla na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 12%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kongahälla i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kongahälla to 61–75 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Kongahälla i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 1-3-10 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-2-2 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 1-1-9 |
Gdy Kongahälla otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kongahälla
100% bramek Kongahälla pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kongahälla zdobywa w sezonie średnio 1,08 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Kongahälla
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Kongahälla, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kongahälla
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 68%
- Powyżej 3,5 52%
- Powyżej 4,5 16%
- Powyżej 5,5 8%
W 68% meczów Kongahälla padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Kongahälla – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kongahälla, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kongahälla zdobywa 1,15 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Kongahälla ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Kongahälla, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 25 meczów.
Kongahälla – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Kongahälla oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Kongahälla – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 20
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 20
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 20 meczów. Średnio Kongahälla utrzymuje przy piłce 48,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Kongahälla – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 0 z 12
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Kongahälla to 12% meczów sezonu (3 z 25), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Kongahälla – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
Kongahälla wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Kongahälla – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 25%
Kongahälla ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Kongahälla – 1,0.
Kongahälla według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 3-1-5 | 1,11 | 1,22 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,63 | 1,88 |
| Dołu tabeli (10–14) | 8 | 2-2-4 | 1,00 | 1,50 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Kongahälla zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–9), najmniej z drużynami z dołu tabeli (10–14).
Kongahälla na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,23 1,42 | 1,62 1,17 | 1,54 1,50 |
|
10.
|
1,42 1,08 | 1,58 1,62 | 1,67 1,69 |
|
11.
|
1,15 1,00 | 1,54 1,33 | 1,62 2,17 |
|
12.
|
1,00 1,08 | 0,92 1,46 | 1,50 1,92 |
|
13.
|
1,31 0,50 | 2,00 1,33 | 1,62 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Kongahälla
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kongahälla w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kongahälla - Västra Frölunda 4:0 Dywizja 2, 14.08.2026
- Najwyższa porażka Västra Frölunda - Kongahälla 4:0 Dywizja 2, 14.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Landvetter IS - Kongahälla 3:4, Dywizja 2, 4.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Galtabacks - Kongahälla 1:2, Dywizja 2, 13.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Lindome - Kongahälla 2:2, Dywizja 2, 5.06.2026
Jakie statystyki ma Kongahälla w tym sezonie?
Bilans Kongahälla w tym sezonie to 25 meczów i wynik 7-6-12 przy 36 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kongahälla – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kongahälla w sezonie 2026.
Kadra Kongahälla
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
30 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kongahälla
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Kongahälla wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Szwecja (1 zawodnik)
