14. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
4 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
4 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
0 pkt
2:9 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 17 |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 14 |
| ··· | |||||||
13
|
Teleghma
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | 9 |
14
|
IRB Nezla
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | 4 |
15
|
JS Jijel
|
7 | 0 | 3 | 4 | 2:8 | 3 |
Wyniki IRB Nezla
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
MSP Batna
4
IRB Nezla
1
Algierska Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
24 Paź
Koniec
|
IRB Nezla
0
Azazga
1
Algierska Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
17 Paź
Koniec
|
NC Magra
1
IRB Nezla
0
Algierska Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz IRB Nezla
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
06 Lis
15:00
|
IRB Nezla
Nrb Beni Oulbene
Algierska Ligue 2, 9. kolejka
|
|
|
10 Lis
15:00
|
MO Bejaia
IRB Nezla
Algierska Ligue 2, 3. kolejka
|
IRB Nezla to klub piłkarski z Algierii występujący w Algierska Ligue 2.
Które miejsce zajmuje IRB Nezla w tabeli algierskiej Ligue 2?
IRB Nezla zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli algierskiej Ligue 2 z dorobkiem 4 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego MSP Batna wynosi 13 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Kiedy IRB Nezla gra następny mecz?
Najbliższy mecz IRB Nezla to spotkanie z Nrb Beni Oulbene, które odbędzie się 6 listopada 2026 o godzinie 15:00 w ramach algierskiej Ligue 2 (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IRB Nezla?
Ostatni mecz IRB Nezla to porażka z MSP Batna 4:1 w algierskiej Ligue 2, 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma IRB Nezla w tym sezonie?
Bilans IRB Nezla w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-1-5 przy 5 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz IRB Nezla w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra IRB Nezla w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań IRB Nezla
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
15:00
|
Algierska Ligue 2, 9. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
10 Lis
15:00
|
Algierska Ligue 2, 3. kolejka
|
Stade de l'Unité Maghrébine Wyjazd | Trudny |
Kiedy IRB Nezla gra następny mecz?
Najbliższy mecz IRB Nezla to spotkanie z Nrb Beni Oulbene, które odbędzie się 6 listopada 2026 o godzinie 15:00 w ramach algierskiej Ligue 2 (9. kolejka).
Wyniki IRB Nezla w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub IRB Nezla w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki IRB Nezla w ostatnich 10 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 8. kolejka
|
4:1 | – | 4/12 | 2/3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 7. kolejka
|
0:1 | – | – | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | – | 4/13 | 2/5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 5. kolejka
|
2:1 | – | 5/9 | 2/6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 4. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 2. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 1. kolejka
|
2:0 | – | 2/4 | 1/5 | |
|
04 Sty
Dogryw.
|
Puchar Algierii
|
0:1 | – | – | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Puchar Algierii
|
1:4 | – | – | – | |
|
31 Gru
Koniec
|
Puchar Algierii
|
0:4 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IRB Nezla?
Ostatni mecz IRB Nezla to porażka z MSP Batna 4:1 w algierskiej Ligue 2, 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
IRB Nezla – tabela Algierska Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Algierska Ligue 2 zajmuje IRB Nezla w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 17 | |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
3
|
NC Magra
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
4
|
Azazga
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
5
|
MO Bejaia
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
6
|
JSM Skikda
|
7 | 4 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 12 | |
7
|
Khroub
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:5 | 1 | 12 | |
8
|
Nrb Beni Oulbene
|
8 | 3 | 2 | 3 | 5:5 | 0 | 11 | |
9
|
US Chaouia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 11 | |
10
|
Paradou AC
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
11
|
CA Batna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
12
|
MO Constantine
|
8 | 2 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 10 | |
13
|
Teleghma
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
IRB Nezla
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 4 | |
15
|
JS Jijel
|
7 | 0 | 3 | 4 | 2:8 | -6 | 3 | |
16
|
Béni Thamou
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 17 | |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
3
|
NC Magra
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
4
|
Azazga
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
5
|
MO Bejaia
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
6
|
JSM Skikda
|
7 | 4 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 12 | |
7
|
Khroub
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:5 | 1 | 12 | |
8
|
Nrb Beni Oulbene
|
8 | 3 | 2 | 3 | 5:5 | 0 | 11 | |
9
|
US Chaouia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 11 | |
10
|
Paradou AC
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
11
|
CA Batna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
12
|
MO Constantine
|
8 | 2 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 10 | |
13
|
Teleghma
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
IRB Nezla
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 4 | |
15
|
JS Jijel
|
7 | 0 | 3 | 4 | 2:8 | -6 | 3 | |
16
|
Béni Thamou
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
JSM Skikda
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
USM Annaba
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 3 |
US Chaouia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 4 |
MSP Batna
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 5 |
NC Magra
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | 5 | 10 | |
| 6 |
Nrb Beni Oulbene
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 7 |
Azazga
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 8 |
Paradou AC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 9 |
Khroub
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 10 |
Teleghma
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 1 | 8 | |
| 11 |
MO Bejaia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 12 |
CA Batna
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
MO Constantine
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 14 |
IRB Nezla
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 15 |
Béni Thamou
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 16 |
JS Jijel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
MSP Batna
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 2 |
MO Bejaia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 3 |
Azazga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 4 |
NC Magra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 5 |
Khroub
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 6 |
MO Constantine
|
5 | 0 | 4 | 1 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 7 |
USM Annaba
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 8 |
CA Batna
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 9 |
Nrb Beni Oulbene
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 10 |
Paradou AC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 11 |
Teleghma
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 12 |
JS Jijel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:5 | -5 | 1 | |
| 13 |
JSM Skikda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 14 |
US Chaouia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 15 |
IRB Nezla
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 16 |
Béni Thamou
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:8 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje IRB Nezla w tabeli algierskiej Ligue 2?
IRB Nezla zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli algierskiej Ligue 2 z dorobkiem 4 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego MSP Batna wynosi 13 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki IRB Nezla w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki IRB Nezla na tle ligi w sezonie 2026/2027.
IRB Nezla na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 2,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,71
- Czyste konta 14%
Rozkład bramek w czasie
Bramki IRB Nezla i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres IRB Nezla to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu IRB Nezla i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy IRB Nezla otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla IRB Nezla
100% bramek IRB Nezla pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
IRB Nezla zdobywa w sezonie średnio 0,57 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,57.
Aktualne serie IRB Nezla
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów IRB Nezla, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach IRB Nezla
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów IRB Nezla padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
IRB Nezla – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla IRB Nezla, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie IRB Nezla zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach IRB Nezla ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli IRB Nezla, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 7 meczów.
IRB Nezla – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,5
IRB Nezla oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,5 strzału.
IRB Nezla – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 44,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 4
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 4 meczów. Średnio IRB Nezla utrzymuje przy piłce 44,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
IRB Nezla – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,71
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto IRB Nezla to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
IRB Nezla – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
IRB Nezla wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
IRB Nezla – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
IRB Nezla ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale IRB Nezla – 3,0.
IRB Nezla według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz IRB Nezla zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
IRB Nezla na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
2,00 0,80 | 1,00 0,80 | 0,67 1,40 |
|
13.
|
1,60 0,33 | 1,20 1,00 | 1,00 1,67 |
|
14.
|
1,33 0,00 | 1,00 0,50 | 1,00 2,25 |
|
15.
|
0,67 0,25 | 0,67 0,00 | 1,00 1,25 |
|
16.
|
1,00 0,00 | 1,33 0,50 | 2,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach IRB Nezla
Skrajne wyniki i osiągnięcia IRB Nezla w tym sezonie
- Najwyższa wygrana IRB Nezla - JS Jijel 1:0 Algierska Ligue 2, 26.09.2026
- Najwyższa porażka MSP Batna - IRB Nezla 4:1 Algierska Ligue 2, 31.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek MSP Batna - IRB Nezla 4:1, Algierska Ligue 2, 31.10.2026
- Najszybsza bramka 40. minuta IRB Nezla - JS Jijel 1:0, Algierska Ligue 2, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta IRB Nezla - MO Constantine 2:2, Algierska Ligue 2, 9.10.2026
Jakie statystyki ma IRB Nezla w tym sezonie?
Bilans IRB Nezla w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-1-5 przy 5 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
IRB Nezla – zawodnicy
Jak wygląda kadra IRB Nezla w sezonie 2026/2027.