3. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
3 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
10 pkt
5:0 bramki
1,25 gola/mecz
4 pkt
4:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład NC Magra 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 17 |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 14 |
3
|
NC Magra
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 14 |
4
|
Azazga
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 14 |
5
|
MO Bejaia
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 13 |
Wyniki NC Magra
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
NC Magra
3
Azazga
0
Algierska Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
24 Paź
Koniec
|
JS Jijel
1
NC Magra
1
Algierska Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
17 Paź
Koniec
|
NC Magra
1
IRB Nezla
0
Algierska Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz NC Magra
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
06 Lis
15:00
|
Béni Thamou
NC Magra
Algierska Ligue 2, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery NC Magra
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Algeria |
![]() |
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Algeria |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Algeria |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Algeria |
|
za darmo |
NC Magra to klub piłkarski z Algierii występujący w Algierska Ligue 2. Swoim domowym obiektem jest Stade Municipal de Magra, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Tarek Cheurfaoui.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski NC Magra w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do NC Magra trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje NC Magra w tabeli algierskiej Ligue 2?
NC Magra zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli algierskiej Ligue 2 z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego MSP Batna wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład NC Magra?
W wyjściowym ustawieniu NC Magra między słupkami staje I. Benchlef, a linię obrony najczęściej tworzą M. Marouani, A. Belkacemi oraz K. Bouhakak. W środku pola grają I. Harrari, K. Baaziz, Z. Kemoukh oraz M. Bouzekri, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Amrane. Trener Tarek Cheurfaoui ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Algierska Ligue 2 i pucharach.
Kiedy NC Magra gra następny mecz?
Najbliższy mecz NC Magra to spotkanie z Béni Thamou, które odbędzie się 6 listopada 2026 o godzinie 15:00 w ramach algierskiej Ligue 2 (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz NC Magra?
Ostatni mecz NC Magra to wygrana z Azazga 3:0 w algierskiej Ligue 2, 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma NC Magra w tym sezonie?
Bilans NC Magra w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-2-2 przy 9 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz NC Magra w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra NC Magra w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań NC Magra
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
15:00
|
Algierska Ligue 2, 9. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy |
Kiedy NC Magra gra następny mecz?
Najbliższy mecz NC Magra to spotkanie z Béni Thamou, które odbędzie się 6 listopada 2026 o godzinie 15:00 w ramach algierskiej Ligue 2 (9. kolejka).
Wyniki NC Magra w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub NC Magra w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki NC Magra w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 8. kolejka
|
3:0 | – | 0/5 | 1/2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 7. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | – | 9/13 | 3/5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 5. kolejka
|
2:1 | – | 2/5 | 2/3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 4. kolejka
|
0:0 | – | 5/7 | 2/5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 3. kolejka
|
1:2 | – | 3/7 | 2/3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 2. kolejka
|
1:0 | – | 7/14 | 6/10 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 1. kolejka
|
3:0 | – | 2/2 | 2/3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 30. kolejka
|
0:2 | – | 4/5 | 2/5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 29. kolejka
|
4:0 | – | 7/11 | 0/0 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz NC Magra?
Ostatni mecz NC Magra to wygrana z Azazga 3:0 w algierskiej Ligue 2, 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
NC Magra – tabela Algierska Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Algierska Ligue 2 zajmuje NC Magra w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 17 | |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
3
|
NC Magra
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
4
|
Azazga
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
5
|
MO Bejaia
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
6
|
JSM Skikda
|
7 | 4 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 12 | |
7
|
Khroub
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:5 | 1 | 12 | |
8
|
Nrb Beni Oulbene
|
8 | 3 | 2 | 3 | 5:5 | 0 | 11 | |
9
|
US Chaouia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 11 | |
10
|
Paradou AC
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
11
|
CA Batna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
12
|
MO Constantine
|
8 | 2 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 10 | |
13
|
Teleghma
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
IRB Nezla
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 4 | |
15
|
JS Jijel
|
7 | 0 | 3 | 4 | 2:8 | -6 | 3 | |
16
|
Béni Thamou
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 17 | |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
3
|
NC Magra
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
4
|
Azazga
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
5
|
MO Bejaia
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
6
|
JSM Skikda
|
7 | 4 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 12 | |
7
|
Khroub
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:5 | 1 | 12 | |
8
|
Nrb Beni Oulbene
|
8 | 3 | 2 | 3 | 5:5 | 0 | 11 | |
9
|
US Chaouia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 11 | |
10
|
Paradou AC
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
11
|
CA Batna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
12
|
MO Constantine
|
8 | 2 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 10 | |
13
|
Teleghma
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
IRB Nezla
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 4 | |
15
|
JS Jijel
|
7 | 0 | 3 | 4 | 2:8 | -6 | 3 | |
16
|
Béni Thamou
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
JSM Skikda
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
USM Annaba
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 3 |
US Chaouia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 4 |
MSP Batna
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 5 |
NC Magra
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | 5 | 10 | |
| 6 |
Nrb Beni Oulbene
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 7 |
Azazga
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 8 |
Paradou AC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 9 |
Khroub
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 10 |
Teleghma
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 1 | 8 | |
| 11 |
MO Bejaia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 12 |
CA Batna
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
MO Constantine
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 14 |
IRB Nezla
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 15 |
Béni Thamou
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 16 |
JS Jijel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
MSP Batna
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 2 |
MO Bejaia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 3 |
Azazga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 4 |
NC Magra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 5 |
Khroub
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 6 |
MO Constantine
|
5 | 0 | 4 | 1 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 7 |
USM Annaba
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 8 |
CA Batna
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 9 |
Nrb Beni Oulbene
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 10 |
Paradou AC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 11 |
Teleghma
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 12 |
JS Jijel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:5 | -5 | 1 | |
| 13 |
JSM Skikda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 14 |
US Chaouia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 15 |
IRB Nezla
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 16 |
Béni Thamou
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:8 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje NC Magra w tabeli algierskiej Ligue 2?
NC Magra zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli algierskiej Ligue 2 z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego MSP Batna wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki NC Magra w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki NC Magra na tle ligi w sezonie 2026/2027.
NC Magra na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 4,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,88
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki NC Magra i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres NC Magra to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu NC Magra i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy NC Magra otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla NC Magra
100% bramek NC Magra pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
NC Magra zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,75.
Aktualne serie NC Magra
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów NC Magra, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach NC Magra
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów NC Magra padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
NC Magra – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla NC Magra, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie NC Magra zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach NC Magra ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli NC Magra, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
NC Magra – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
NC Magra oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
NC Magra – posiadanie piłki
- U siebie 57,0%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio NC Magra utrzymuje przy piłce 51,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
NC Magra – czyste konta
- U siebie 4 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 0,88
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto NC Magra to 50% meczów sezonu (4 z 8), z czego 4 w 4 meczach u siebie.
NC Magra – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 57%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,3
NC Magra wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
NC Magra – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
NC Magra ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale NC Magra – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
NC Magra według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 0,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz NC Magra zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
NC Magra na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 1,75 | 1,75 1,00 | 0,50 0,75 |
|
2.
|
2,20 1,00 | 1,60 1,00 | 0,20 1,33 |
|
3.
|
2,50 1,00 | 1,25 1,00 | 0,00 1,75 |
|
4.
|
3,00 1,00 | 2,00 0,60 | 0,33 1,20 |
|
5.
|
2,33 1,50 | 1,33 1,25 | 0,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach NC Magra
Skrajne wyniki i osiągnięcia NC Magra w tym sezonie
- Najwyższa wygrana NC Magra - Azazga 3:0 Algierska Ligue 2, 31.10.2026
- Najwyższa porażka USM Annaba - NC Magra 3:0 Algierska Ligue 2, 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek USM Annaba - NC Magra 3:0, Algierska Ligue 2, 18.09.2026
- Najszybsza bramka 34. minuta NC Magra - Azazga 3:0, Algierska Ligue 2, 31.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta NC Magra - IRB Nezla 1:0, Algierska Ligue 2, 17.10.2026
Jakie statystyki ma NC Magra w tym sezonie?
Bilans NC Magra w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-2-2 przy 9 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
NC Magra – zawodnicy
Jak wygląda kadra NC Magra w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład NC Magra 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra NC Magra
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
28 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
26 | Algeria | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
34 | Algeria | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
31 | Algeria | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
33 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
34 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
|
33 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
33 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
0 €
śr. 0 € / zawodnika
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
1
najliczniej: Algeria (8 zawodników)
Struktura wieku i wartości kadry NC Magra
Jak wygląda skład NC Magra?
W wyjściowym ustawieniu NC Magra między słupkami staje I. Benchlef, a linię obrony najczęściej tworzą M. Marouani, A. Belkacemi oraz K. Bouhakak. W środku pola grają I. Harrari, K. Baaziz, Z. Kemoukh oraz M. Bouzekri, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Amrane. Trener Tarek Cheurfaoui ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Algierska Ligue 2 i pucharach.
NC Magra – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub NC Magra w sezonie 2026/2027.
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Algeria | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Algeria | 25 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Algeria | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Algeria | 25 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Algeria | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Wrz 2025 |
![]() |
Algeria | – |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2025 |
![]() |
Algeria | 31 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2025 |
![]() |
Algeria | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2025 |
|
Mauritania | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2025 |
![]() |
Algeria | 33 |
|
za darmo |
NC Magra bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +50 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii NC Magra

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski NC Magra w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do NC Magra trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.