12. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
6 pkt
3:2 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
4:7 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 17 |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 14 |
| ··· | |||||||
11
|
CA Batna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:5 | 10 |
12
|
MO Constantine
|
8 | 2 | 4 | 2 | 7:9 | 10 |
13
|
Teleghma
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | 9 |
Wyniki MO Constantine
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Paradou AC
5
MO Constantine
2
Algierska Ligue 2, 8. kolejka
|
|
|
24 Paź
Koniec
|
MO Constantine
0
Khroub
1
Algierska Ligue 2, 7. kolejka
|
|
|
19 Paź
Koniec
|
Nrb Beni Oulbene
0
MO Constantine
0
Algierska Ligue 2, 6. kolejka
|
Terminarz MO Constantine
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
07 Lis
15:00
|
MO Constantine
US Chaouia
Algierska Ligue 2, 9. kolejka
|
MO Constantine to klub piłkarski z Algierii występujący w Algierska Ligue 2. Swoim domowym obiektem jest Stade Ben-Abdelmalek-Ramdhan, który może pomieścić 6 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje MO Constantine w tabeli algierskiej Ligue 2?
MO Constantine zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli algierskiej Ligue 2 z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego MSP Batna wynosi 7 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy MO Constantine gra następny mecz?
Najbliższy mecz MO Constantine to spotkanie z US Chaouia, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stade Ben-Abdelmalek-Ramdhan w ramach algierskiej Ligue 2 (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MO Constantine?
Ostatni mecz MO Constantine to porażka z Paradou AC 5:2 w algierskiej Ligue 2, 30 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma MO Constantine w tym sezonie?
Bilans MO Constantine w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-4-2 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz MO Constantine w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra MO Constantine w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań MO Constantine
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
15:00
|
Algierska Ligue 2, 9. kolejka
|
Stade Ben-Abdelmalek-Ramdhan U siebie | Umiarkowany |
Kiedy MO Constantine gra następny mecz?
Najbliższy mecz MO Constantine to spotkanie z US Chaouia, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stade Ben-Abdelmalek-Ramdhan w ramach algierskiej Ligue 2 (9. kolejka).
Wyniki MO Constantine w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub MO Constantine w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki MO Constantine w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 8. kolejka
|
5:2 | – | – | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 7. kolejka
|
0:1 | – | – | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 6. kolejka
|
0:0 | – | 4/8 | 2/4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 5. kolejka
|
1:0 | – | 2/4 | 1/3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 4. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 3. kolejka
|
2:1 | – | 4/13 | 2/5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | – | 1/5 | 2/3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 1. kolejka
|
0:0 | – | – | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 30. kolejka
|
3:1 | – | 6/6 | 2/5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Algierska Ligue 2, 29. kolejka
|
5:0 | – | 1/7 | 0/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MO Constantine?
Ostatni mecz MO Constantine to porażka z Paradou AC 5:2 w algierskiej Ligue 2, 30 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
MO Constantine – tabela Algierska Ligue 2
Jakie miejsce w tabeli Algierska Ligue 2 zajmuje MO Constantine w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 17 | |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
3
|
NC Magra
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
4
|
Azazga
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
5
|
MO Bejaia
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
6
|
JSM Skikda
|
7 | 4 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 12 | |
7
|
Khroub
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:5 | 1 | 12 | |
8
|
Nrb Beni Oulbene
|
8 | 3 | 2 | 3 | 5:5 | 0 | 11 | |
9
|
US Chaouia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 11 | |
10
|
Paradou AC
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
11
|
CA Batna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
12
|
MO Constantine
|
8 | 2 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 10 | |
13
|
Teleghma
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
IRB Nezla
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 4 | |
15
|
JS Jijel
|
7 | 0 | 3 | 4 | 2:8 | -6 | 3 | |
16
|
Béni Thamou
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MSP Batna
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 17 | |
2
|
USM Annaba
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 14 | |
3
|
NC Magra
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
4
|
Azazga
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 14 | |
5
|
MO Bejaia
|
7 | 4 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 13 | |
6
|
JSM Skikda
|
7 | 4 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 12 | |
7
|
Khroub
|
8 | 3 | 3 | 2 | 6:5 | 1 | 12 | |
8
|
Nrb Beni Oulbene
|
8 | 3 | 2 | 3 | 5:5 | 0 | 11 | |
9
|
US Chaouia
|
8 | 3 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 11 | |
10
|
Paradou AC
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
11
|
CA Batna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:5 | 1 | 10 | |
12
|
MO Constantine
|
8 | 2 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 10 | |
13
|
Teleghma
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
IRB Nezla
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | -7 | 4 | |
15
|
JS Jijel
|
7 | 0 | 3 | 4 | 2:8 | -6 | 3 | |
16
|
Béni Thamou
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:14 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
JSM Skikda
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
USM Annaba
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 11 | |
| 3 |
US Chaouia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 4 |
MSP Batna
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 5 |
NC Magra
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | 5 | 10 | |
| 6 |
Nrb Beni Oulbene
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 7 |
Azazga
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 8 |
Paradou AC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 9 |
Khroub
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 10 |
Teleghma
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 1 | 8 | |
| 11 |
MO Bejaia
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 12 |
CA Batna
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
MO Constantine
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 14 |
IRB Nezla
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 15 |
Béni Thamou
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 16 |
JS Jijel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
MSP Batna
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 2 |
MO Bejaia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 3 |
Azazga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 4 |
NC Magra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 5 |
Khroub
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 6 |
MO Constantine
|
5 | 0 | 4 | 1 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 7 |
USM Annaba
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 8 |
CA Batna
|
4 | 0 | 3 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 9 |
Nrb Beni Oulbene
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 10 |
Paradou AC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 11 |
Teleghma
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 12 |
JS Jijel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:5 | -5 | 1 | |
| 13 |
JSM Skikda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 14 |
US Chaouia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 15 |
IRB Nezla
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 16 |
Béni Thamou
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:8 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje MO Constantine w tabeli algierskiej Ligue 2?
MO Constantine zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli algierskiej Ligue 2 z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego MSP Batna wynosi 7 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki MO Constantine w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki MO Constantine na tle ligi w sezonie 2026/2027.
MO Constantine na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,0
- Strzały celne / mecz 2,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki MO Constantine i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres MO Constantine to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu MO Constantine i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-4-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy MO Constantine otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla MO Constantine
100% bramek MO Constantine pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
MO Constantine zdobywa w sezonie średnio 1,25 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,25.
Aktualne serie MO Constantine
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów MO Constantine, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach MO Constantine
- Powyżej 0,5 63%
- Powyżej 1,5 38%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 38% meczów MO Constantine padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
MO Constantine – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla MO Constantine, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie MO Constantine zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach MO Constantine ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli MO Constantine, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
MO Constantine – strzały
- Celne / mecz 2,5
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
MO Constantine oddaje 7,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
MO Constantine – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 4
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 4 meczów. Średnio MO Constantine utrzymuje przy piłce 50,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
MO Constantine – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto MO Constantine to 50% meczów sezonu (4 z 8), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
MO Constantine – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
MO Constantine wykonuje średnio 2,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
MO Constantine – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
MO Constantine ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale MO Constantine – 2,0.
MO Constantine według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 0,33 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz MO Constantine zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
MO Constantine na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
3,00 0,25 | 3,00 0,50 | 1,00 1,25 |
|
11.
|
1,75 0,75 | 1,25 0,25 | 0,75 0,50 |
|
12.
|
2,00 0,80 | 1,00 0,80 | 0,67 1,40 |
|
13.
|
1,60 0,33 | 1,20 1,00 | 1,00 1,67 |
|
14.
|
1,33 0,00 | 1,00 0,50 | 1,00 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach MO Constantine
Skrajne wyniki i osiągnięcia MO Constantine w tym sezonie
- Najwyższa wygrana MO Constantine - Béni Thamou 2:1 Algierska Ligue 2, 2.10.2026
- Najwyższa porażka Paradou AC - MO Constantine 5:2 Algierska Ligue 2, 30.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Paradou AC - MO Constantine 5:2, Algierska Ligue 2, 30.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 19. minuta MO Constantine - Béni Thamou 2:1, Algierska Ligue 2, 2.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 67. minuta MO Constantine - Azazga 1:0, Algierska Ligue 2, 14.10.2026
Jakie statystyki ma MO Constantine w tym sezonie?
Bilans MO Constantine w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-4-2 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
MO Constantine – zawodnicy
Jak wygląda kadra MO Constantine w sezonie 2026/2027.