Forma w lidze
Kraft w tabeli
6. miejsce / 23 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
26:17 bramki
2,89 gola/mecz
10 pkt
24:28 bramki
2,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kraft
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 22 bramek | Bośnia | 31 | napastnik | 19 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1642 minut | Bośnia | 31 | napastnik | 19 | – |
Kraft w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Huima / Urho
|
18 | 11 | 3 | 4 | 50:26 | 36 |
2
|
GBK
|
18 | 10 | 2 | 6 | 43:33 | 32 |
| ··· | |||||||
5
|
FF Jaro II
|
18 | 8 | 1 | 9 | 33:54 | 25 |
6
|
Kraft
|
18 | 7 | 2 | 9 | 50:45 | 23 |
7
|
TP47 Tornio
|
18 | 6 | 5 | 7 | 28:35 | 23 |
Wyniki Kraft
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Kraft
7
VPS
0
Ykkonen
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
GBK
5
Kraft
0
Ykkonen
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
![]()
Huima / Urho
5
Kraft
0
Ykkonen
|
Ostatnie transfery Kraft
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Mar 2026 |
![]() |
Finlandia |
![]() |
za darmo |
Kraft to klub piłkarski z Finlandii występujący w Ykkonen. Swoim domowym obiektem jest Mosedal, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Vanja Pobor.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kraft w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Kraft trafiło 3 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Kraft w tabeli Ykkonen?
Kraft zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 23 punktów po 18 kolejkach. Strata do prowadzącego Huima / Urho wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kraft?
Ostatni mecz Kraft to wygrana z VPS 7:0 w Ykkonen, 19 września 2026. Bramki zdobyli Isanovic, Ibric, Kalabic, Isanovic, Pimentel, Isanovic oraz Isanovic. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kraft w tym sezonie?
Bilans Kraft w tym sezonie to 23 mecze i wynik 9-2-12 przy 59 zdobytych bramkach i 61 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kraft w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Kraft w sezonie 2026.
Wyniki Kraft w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Kraft w sezonie 2026.
Forma i bramki Kraft w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone







Kraft wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
7:0 | – | 5/13 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
5:0 | – | 5/8 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
![]() Ykkonen
|
5:0 | – | 4/8 | 2/2 | |
|
02 Wrz Koniec
|
![]() Ykkonen
|
2:1 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
5:0 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() Ykkonen
|
3:1 | – | 7/13 | 2/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
2:2 | – | 7/14 | 3/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
![]() Ykkonen
|
2:1 | – | – | – | |
|
01 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
3:2 | – | 6/12 | 2/5 | |
|
26 Lip Koniec
|
Ykkonen
|
2:3 | – | 9/15 | 3/4 |
Kraft ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 9 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kraft?
Ostatni mecz Kraft to wygrana z VPS 7:0 w Ykkonen, 19 września 2026. Bramki zdobyli Isanovic, Ibric, Kalabic, Isanovic, Pimentel, Isanovic oraz Isanovic. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kraft – tabela Ykkonen
Jakie miejsce w tabeli Ykkonen zajmuje Kraft w sezonie 2026.
Miejsce Kraft w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Huima / Urho
|
18 | 11 | 3 | 4 | 50:26 | 24 | 36 | |
2
|
GBK
|
18 | 10 | 2 | 6 | 43:33 | 10 | 32 | |
3
|
JBK
|
18 | 10 | 1 | 7 | 37:24 | 13 | 31 | |
4
|
VPS
|
18 | 7 | 4 | 7 | 47:36 | 11 | 25 | |
5
|
FF Jaro II
|
18 | 8 | 1 | 9 | 33:54 | -21 | 25 |
|
6
|
Kraft
|
18 | 7 | 2 | 9 | 50:45 | 5 | 23 | |
7
|
TP47 Tornio
|
18 | 6 | 5 | 7 | 28:35 | -7 | 23 |
|
8
|
Vaajakoski
|
18 | 6 | 3 | 9 | 34:44 | -10 | 21 | |
9
|
JS Hercules
|
18 | 6 | 3 | 9 | 31:42 | -11 | 21 | |
10
|
SJK Akatemia
|
18 | 5 | 4 | 9 | 27:41 | -14 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Huima / Urho
|
18 | 11 | 3 | 4 | 50:26 | 24 | 36 | |
2
|
GBK
|
18 | 10 | 2 | 6 | 43:33 | 10 | 32 | |
3
|
JBK
|
18 | 10 | 1 | 7 | 37:24 | 13 | 31 | |
4
|
VPS
|
18 | 7 | 4 | 7 | 47:36 | 11 | 25 | |
5
|
FF Jaro II
|
18 | 8 | 1 | 9 | 33:54 | -21 | 25 |
|
6
|
Kraft
|
18 | 7 | 2 | 9 | 50:45 | 5 | 23 | |
7
|
TP47 Tornio
|
18 | 6 | 5 | 7 | 28:35 | -7 | 23 |
|
8
|
Vaajakoski
|
18 | 6 | 3 | 9 | 34:44 | -10 | 21 | |
9
|
JS Hercules
|
18 | 6 | 3 | 9 | 31:42 | -11 | 21 | |
10
|
SJK Akatemia
|
18 | 5 | 4 | 9 | 27:41 | -14 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
JBK
|
9 | 7 | 0 | 2 | 23:7 | 16 | 21 | |
| 2 |
Huima / Urho
|
9 | 6 | 2 | 1 | 30:12 | 18 | 20 | |
| 3 |
VPS
|
9 | 5 | 3 | 1 | 27:14 | 13 | 18 | |
| 4 |
FF Jaro II
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:20 | -1 | 16 |
|
| 5 |
GBK
|
9 | 5 | 0 | 4 | 23:11 | 12 | 15 | |
| 6 |
JS Hercules
|
9 | 4 | 2 | 3 | 21:18 | 3 | 14 | |
| 7 |
Kraft
|
9 | 4 | 1 | 4 | 26:17 | 9 | 13 | |
| 8 |
Vaajakoski
|
9 | 4 | 1 | 4 | 22:22 | 0 | 13 | |
| 9 |
TP47 Tornio
|
9 | 3 | 3 | 3 | 19:19 | 0 | 12 |
|
| 10 |
SJK Akatemia
|
9 | 3 | 1 | 5 | 14:16 | -2 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
GBK
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:22 | -2 | 17 | |
| 2 |
Huima / Urho
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:14 | 6 | 16 | |
| 3 |
TP47 Tornio
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:16 | -7 | 11 |
|
| 4 |
JBK
|
9 | 3 | 1 | 5 | 14:17 | -3 | 10 | |
| 5 |
Kraft
|
9 | 3 | 1 | 5 | 24:28 | -4 | 10 | |
| 6 |
FF Jaro II
|
9 | 3 | 0 | 6 | 14:34 | -20 | 9 |
|
| 7 |
SJK Akatemia
|
9 | 2 | 3 | 4 | 13:25 | -12 | 9 | |
| 8 |
Vaajakoski
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:22 | -10 | 8 | |
| 9 |
VPS
|
9 | 2 | 1 | 6 | 20:22 | -2 | 7 | |
| 10 |
JS Hercules
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:24 | -14 | 7 |
Które miejsce zajmuje Kraft w tabeli Ykkonen?
Kraft zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 23 punktów po 18 kolejkach. Strata do prowadzącego Huima / Urho wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 50:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Kraft w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Kraft na tle ligi w sezonie 2026.
Kraft na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,65
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Kraft
-
Samir Isanovic 22

-
Nedim Ibric 6

-
Lucas Pimentel 3

-
Amir Kalabic 2

-
Jacob Abonde 1

-
Lubunga Etoka 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Kraft i rywali według minuty w ostatnich 23 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kraft to 46–60 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Kraft i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-0-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 3-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 7-0-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 1-1-6 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-1-6 |
Gdy Kraft otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kraft
100% bramek Kraft pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kraft zdobywa w sezonie średnio 1,26 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Kraft
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 10 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Kraft, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kraft
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 96%
- Powyżej 2,5 96%
- Powyżej 3,5 78%
- Powyżej 4,5 57%
- Powyżej 5,5 30%
W 96% meczów Kraft padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Kraft – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Kraft fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kraft, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kraft zdobywa 1,73 punktu na mecz wobec 0,83 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 23 meczach Kraft ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 49% goli Kraft, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 23 meczów.
Kraft – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,3
Kraft oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,3 strzału.
Kraft – posiadanie piłki
- U siebie 46,3%
- Na wyjeździe 42,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 16
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 16
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 16 meczów. Średnio Kraft utrzymuje przy piłce 43,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Kraft – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Kraft wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Kraft – czyste konta
- U siebie 2 z 11
- Na wyjeździe 1 z 12
- Stracone / mecz 2,65
- Bez straty do przerwy 35%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 74%
Czyste konto Kraft to 13% meczów sezonu (3 z 23), z czego 2 w 11 meczach u siebie.
Kraft – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 69%
- Rożne u siebie / mecz 7,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Kraft wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
Kraft – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 19%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 6%
Kraft ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Kraft – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Kraft według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 9 | 1-0-8 | 0,33 | 1,33 | 3,78 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 4,00 | 1,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 6 | 4-1-1 | 2,17 | 3,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Kraft zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Kraft na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,00 0,78 | 3,00 2,22 | 1,56 2,44 |
5.
![]() |
1,78 1,00 | 2,11 1,56 | 2,22 3,78 |
|
6.
|
1,44 1,11 | 2,89 2,67 | 1,89 3,11 |
7.
![]() |
1,33 1,22 | 2,11 1,00 | 2,11 1,78 |
|
8.
|
1,44 0,89 | 2,44 1,33 | 2,44 2,44 |
Ciekawe rekordy w meczach Kraft
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kraft w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kraft - FF Jaro II 8:0 Ykkonen, 4.07.2026
- Najwyższa porażka JBK - Kraft 5:0 Ykkonen, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 11 bramek FF Jaro II - Kraft 6:5, Ykkonen, 17.04.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Kraft - VPS 3:2, Ykkonen, 12.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta VPS - Kraft 2:2, Ykkonen, 3.05.2026
Jakie statystyki ma Kraft w tym sezonie?
Bilans Kraft w tym sezonie to 23 mecze i wynik 9-2-12 przy 59 zdobytych bramkach i 61 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kraft – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kraft w sezonie 2026.
Kadra Kraft
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
31 | Bośnia | – | – | 19 | 106% | 22 | 0 | 1 642' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 23 |
![]() |
21 | Finlandia | – | – | 13 | 72% | 3 | 0 | 1 037' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
– | Finlandia | – | – | 10 | 56% | 0 | 0 | 723' | 5 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
34 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
31 | Bośnia | – | – | 15 | 83% | 6 | 0 | 1 342' | 0 | 1 | |||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
– | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
25 | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
– | Finlandia | – | – | 19 | 106% | 1 | 0 | 1 442' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
– | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
26 | Finlandia | – | – | 18 | 100% | 2 | 0 | 1 364' | 3 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
29 | Finlandia | 0 € | – | 15 | 83% | 0 | 0 | 1 085' | 0 | 1 | |||||||
Wartość całej kadry Kraft
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Kraft wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Finlandia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kraft w sezonie 2026
Struktura wieku i wartości kadry Kraft
Kraft – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kraft w sezonie 2026.
Kraft transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia | 21 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Mar 2026 |
![]() |
Finlandia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Finlandia | – | – | za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Finlandia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Finlandia | – |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Nigeria | 24 | – | za darmo | |
| 06 Sie 2025 |
|
Nigeria | 24 | – | za darmo | |
| 28 Lut 2025 |
|
Finlandia | 25 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kraft w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Kraft trafiło 3 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.