Forma w lidze
Kubikenborg w tabeli
2. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
11:6 bramki
2,20 gola/mecz
7 pkt
8:8 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Kubikenborg w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gottne
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:20 | 20 |
2
|
Kubikenborg
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 17 |
3
|
Lucksta
|
10 | 5 | 1 | 4 | 22:22 | 16 |
4
|
IFK Östersund
|
10 | 2 | 5 | 3 | 17:18 | 11 |
5
|
Tegs SK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 19:22 | 10 |
Wyniki Kubikenborg
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Kubikenborg
2
IFK Östersund
0
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Täfteå
0
Kubikenborg
4
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Kubikenborg
0
![]()
IFK Lulea
1
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
Terminarz Kubikenborg
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Skellefteå
Kubikenborg
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
Kubikenborg to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Kubikenborgs IP, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Kubikenborg w tabeli Dywizji 2?
Kubikenborg zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Gottne wynosi 3 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Kubikenborg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kubikenborg to spotkanie z Skellefteå, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Electrolux Home Arena w ramach Dywizji 2 (play offy baraży o awans).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kubikenborg?
Ostatni mecz Kubikenborg to wygrana z IFK Östersund 2:0 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kubikenborg w tym sezonie?
Bilans Kubikenborg w tym sezonie to 25 meczów i wynik 17-2-6 przy 58 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kubikenborg w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Kubikenborg w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Kubikenborg
Kubikenborg terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
Electrolux Home Arena Wyjazd | – |
Kiedy Kubikenborg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kubikenborg to spotkanie z Skellefteå, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Electrolux Home Arena w ramach Dywizji 2 (play offy baraży o awans).
Wyniki Kubikenborg w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Kubikenborg w sezonie 2026.
Forma i bramki Kubikenborg w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kubikenborg wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
2:0 | – | – | – | |
|
03 Paź Koniec
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
0:4 | – | 6/12 | 0/0 | |
|
26 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
0:1 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
1:4 | – | – | – | |
|
16 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
4:2 | – | 4/11 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
6:1 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
1:2 | – | – | – | |
|
27 Sie Koniec
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
1:0 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
1:3 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
Dywizja 2, play offy baraży o awans
|
3:1 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kubikenborg?
Ostatni mecz Kubikenborg to wygrana z IFK Östersund 2:0 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kubikenborg – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Kubikenborg w sezonie 2026.
Miejsce Kubikenborg w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gottne
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:20 | 4 | 20 | |
2
|
Kubikenborg
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
3
|
Lucksta
|
10 | 5 | 1 | 4 | 22:22 | 0 | 16 | |
4
|
IFK Östersund
|
10 | 2 | 5 | 3 | 17:18 | -1 | 11 | |
5
|
Tegs SK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 19:22 | -3 | 10 | |
6
|
Syrianska FC
|
10 | 0 | 6 | 4 | 15:20 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gottne
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:20 | 4 | 20 | |
2
|
Kubikenborg
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
3
|
Lucksta
|
10 | 5 | 1 | 4 | 22:22 | 0 | 16 | |
4
|
IFK Östersund
|
10 | 2 | 5 | 3 | 17:18 | -1 | 11 | |
5
|
Tegs SK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 19:22 | -3 | 10 | |
6
|
Syrianska FC
|
10 | 0 | 6 | 4 | 15:20 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gottne
|
6 | 3 | 2 | 1 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 2 |
Kubikenborg
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 3 |
Lucksta
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:10 | -1 | 9 | |
| 4 |
IFK Östersund
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 5 | |
| 5 |
Syrianska FC
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 3 | |
| 6 |
Tegs SK
|
5 | 0 | 2 | 3 | 8:14 | -6 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gottne
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 2 |
Tegs SK
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 3 |
Kubikenborg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 4 |
Lucksta
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:12 | 1 | 7 | |
| 5 |
IFK Östersund
|
5 | 1 | 3 | 1 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 6 |
Syrianska FC
|
6 | 0 | 3 | 3 | 9:13 | -4 | 3 |
Które miejsce zajmuje Kubikenborg w tabeli Dywizji 2?
Kubikenborg zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Gottne wynosi 3 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Kubikenborg w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Kubikenborg na tle ligi w sezonie 2026.
Kubikenborg na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 4,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,16
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kubikenborg i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kubikenborg to 16–30 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Kubikenborg i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 13-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 13 | 12-0-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 4-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-0-3 |
Gdy Kubikenborg otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kubikenborg
98% bramek Kubikenborg pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kubikenborg zdobywa w sezonie średnio 2,12 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,70.
Aktualne serie Kubikenborg
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Kubikenborg, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kubikenborg
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 68%
- Powyżej 3,5 52%
- Powyżej 4,5 28%
- Powyżej 5,5 8%
W 68% meczów Kubikenborg padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
Kubikenborg – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kubikenborg, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kubikenborg zdobywa 2,15 punktu na mecz wobec 2,08 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Kubikenborg ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Kubikenborg, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 25 meczów.
Kubikenborg – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 25%
- Strzałów na gola 4,0
Kubikenborg oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,0 strzału.
Kubikenborg – posiadanie piłki
- U siebie 51,8%
- Na wyjeździe 53,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Kubikenborg utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Kubikenborg – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 1 z 12
- Stracone / mecz 1,16
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 28%
Czyste konto Kubikenborg to 20% meczów sezonu (5 z 25), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Kubikenborg – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Kubikenborg wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Kubikenborg – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 14%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 57%
Kubikenborg ogląda średnio 0,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Kubikenborg – 1,0.
Kubikenborg według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,25 | 1,75 |
| Środka tabeli (3–4) | 8 | 5-1-2 | 2,00 | 1,88 | 1,00 |
| Dołu tabeli (5–6) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Kubikenborg zdobywa z drużynami z środka tabeli (3–4), najmniej z drużynami z top 2 tabeli.
Kubikenborg na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,83 2,25 | 2,50 2,25 | 2,17 1,75 |
|
2.
|
2,00 1,40 | 2,20 1,60 | 1,20 1,60 |
|
3.
|
1,80 1,40 | 1,80 2,60 | 2,00 2,40 |
|
4.
|
1,00 1,20 | 1,60 1,80 | 1,80 1,80 |
|
5.
|
0,40 1,60 | 1,60 2,20 | 2,80 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Kubikenborg
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kubikenborg w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kubikenborg - Boden 6:1 Dywizja 2, 12.09.2026
- Najwyższa porażka IFK Östersund - Kubikenborg 2:0 Dywizja 2, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Kubikenborg - Boden 6:1, Dywizja 2, 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta IFK Lulea - Kubikenborg 1:3, Dywizja 2, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Kubikenborg - Friska Viljor FC 3:1, Dywizja 2, 12.04.2026
Jakie statystyki ma Kubikenborg w tym sezonie?
Bilans Kubikenborg w tym sezonie to 25 meczów i wynik 17-2-6 przy 58 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kubikenborg – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kubikenborg w sezonie 2026.
