Forma w lidze
Syrianska FC w tabeli
12. miejsce / 26 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 23 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
28:27 bramki
2,15 gola/mecz
7 pkt
11:27 bramki
0,92 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Syrianska FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Syrianska FC w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Farsta
|
25 | 15 | 4 | 6 | 51:27 | 49 |
2
|
Sleipner
|
25 | 14 | 6 | 5 | 51:36 | 48 |
| ··· | |||||||
11
|
Nacka Iliria
|
25 | 8 | 3 | 14 | 31:49 | 27 |
12
|
Syrianska FC
|
25 | 7 | 5 | 13 | 39:54 | 26 |
13
|
Lindo FF
|
25 | 6 | 2 | 17 | 33:52 | 20 |
Syrianska FC w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gottne
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:20 | 20 |
2
|
Kubikenborg
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 17 |
| ··· | |||||||
5
|
Tegs SK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 19:22 | 10 |
6
|
Syrianska FC
|
10 | 0 | 6 | 4 | 15:20 | 6 |
Wyniki Syrianska FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Syrianska FC
1
Farsta
2
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Syrianska FC
5
![]()
Lindo FF
2
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Nyköping
1
Syrianska FC
0
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Syrianska FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Nacka Iliria
Syrianska FC
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Ostatnie transfery Syrianska FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
za darmo | |
| 06 Kwi 2026 |
![]() |
Palestyna | – | za darmo | |
| 15 Mar 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
za darmo | |
| 26 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
nieujawniona |
Syrianska FC to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Södertälje Fotbollsarena, który może pomieścić 6 710 widzów. Zespół prowadzi Stefan Segerfalk.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Syrianska FC?
Klub piłkarski Syrianska FC zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Syrianska FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Syrianska FC trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Syrianska FC w tabeli Dywizji 2?
Syrianska FC zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 26 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Farsta wynosi 23 punkty, a przewaga nad 13. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:54, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Syrianska FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Syrianska FC to spotkanie z Nacka Iliria, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Saltsjöbadens IP 1 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Syrianska FC?
Ostatni mecz Syrianska FC to porażka z Farsta 1:2 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Syrianska FC w tym sezonie?
Bilans Syrianska FC w tym sezonie to 25 meczów i wynik 7-5-13 przy 39 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Syrianska FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Syrianska FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Syrianska FC
Syrianska FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Saltsjöbadens IP 1 Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Syrianska FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Syrianska FC to spotkanie z Nacka Iliria, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Saltsjöbadens IP 1 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Syrianska FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Syrianska FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Syrianska FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Syrianska FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
1:2 | – | 5/10 | 2/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
![]() Dywizja 2, 24. kolejka
|
5:2 | – | 3/8 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
20 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
3:1 | – | 5/15 | 0/1 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
0:2 | – | 1/8 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
0:0 | – | 2/13 | 0/1 | |
|
30 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
2:2 | – | 2/4 | 3/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
5:0 | – | 2/11 | 1/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
2:1 | – | 5/7 | 2/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Syrianska FC?
Ostatni mecz Syrianska FC to porażka z Farsta 1:2 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Syrianska FC – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Syrianska FC w sezonie 2026.
Miejsce Syrianska FC w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Farsta
|
25 | 15 | 4 | 6 | 51:27 | 24 | 49 | |
2
|
Sleipner
|
25 | 14 | 6 | 5 | 51:36 | 15 | 48 | |
3
|
Nyköping
|
25 | 14 | 4 | 7 | 43:24 | 19 | 46 | |
4
|
Forward
|
25 | 13 | 5 | 7 | 46:31 | 15 | 44 | |
5
|
Haninge
|
25 | 13 | 4 | 8 | 62:50 | 12 | 43 | |
6
|
Rågsved
|
25 | 12 | 6 | 7 | 49:40 | 9 | 42 | |
7
|
Smedby
|
25 | 10 | 6 | 9 | 44:37 | 7 | 36 | |
8
|
Fittja
|
25 | 10 | 3 | 12 | 37:40 | -3 | 33 | |
9
|
Örebro Syrianska
|
25 | 9 | 4 | 12 | 29:30 | -1 | 31 | |
10
|
Karlslund
|
25 | 8 | 7 | 10 | 38:42 | -4 | 31 | |
11
|
Nacka Iliria
|
25 | 8 | 3 | 14 | 31:49 | -18 | 27 | |
12
|
Syrianska FC
|
25 | 7 | 5 | 13 | 39:54 | -15 | 26 | |
13
|
Lindo FF
|
25 | 6 | 2 | 17 | 33:52 | -19 | 20 | |
14
|
Eker Örebro
|
25 | 5 | 3 | 17 | 31:72 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Farsta
|
25 | 15 | 4 | 6 | 51:27 | 24 | 49 | |
2
|
Sleipner
|
25 | 14 | 6 | 5 | 51:36 | 15 | 48 | |
3
|
Nyköping
|
25 | 14 | 4 | 7 | 43:24 | 19 | 46 | |
4
|
Forward
|
25 | 13 | 5 | 7 | 46:31 | 15 | 44 | |
5
|
Haninge
|
25 | 13 | 4 | 8 | 62:50 | 12 | 43 | |
6
|
Rågsved
|
25 | 12 | 6 | 7 | 49:40 | 9 | 42 | |
7
|
Smedby
|
25 | 10 | 6 | 9 | 44:37 | 7 | 36 | |
8
|
Fittja
|
25 | 10 | 3 | 12 | 37:40 | -3 | 33 | |
9
|
Örebro Syrianska
|
25 | 9 | 4 | 12 | 29:30 | -1 | 31 | |
10
|
Karlslund
|
25 | 8 | 7 | 10 | 38:42 | -4 | 31 | |
11
|
Nacka Iliria
|
25 | 8 | 3 | 14 | 31:49 | -18 | 27 | |
12
|
Syrianska FC
|
25 | 7 | 5 | 13 | 39:54 | -15 | 26 | |
13
|
Lindo FF
|
25 | 6 | 2 | 17 | 33:52 | -19 | 20 | |
14
|
Eker Örebro
|
25 | 5 | 3 | 17 | 31:72 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farsta
|
12 | 10 | 1 | 1 | 31:9 | 22 | 31 | |
| 2 |
Nyköping
|
13 | 10 | 0 | 3 | 29:10 | 19 | 30 | |
| 3 |
Sleipner
|
13 | 8 | 5 | 0 | 28:12 | 16 | 29 | |
| 4 |
Rågsved
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:21 | 5 | 25 | |
| 5 |
Haninge
|
13 | 7 | 3 | 3 | 36:21 | 15 | 24 | |
| 6 |
Forward
|
12 | 7 | 2 | 3 | 26:13 | 13 | 23 | |
| 7 |
Smedby
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:12 | 10 | 23 | |
| 8 |
Fittja
|
12 | 6 | 1 | 5 | 20:17 | 3 | 19 | |
| 9 |
Syrianska FC
|
13 | 5 | 4 | 4 | 28:27 | 1 | 19 | |
| 10 |
Örebro Syrianska
|
12 | 5 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 11 |
Karlslund
|
12 | 4 | 5 | 3 | 16:15 | 1 | 17 | |
| 12 |
Nacka Iliria
|
12 | 4 | 2 | 6 | 13:21 | -8 | 14 | |
| 13 |
Eker Örebro
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:36 | -15 | 14 | |
| 14 |
Lindo FF
|
13 | 4 | 0 | 9 | 21:26 | -5 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Forward
|
13 | 6 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 21 | |
| 2 |
Sleipner
|
12 | 6 | 1 | 5 | 23:24 | -1 | 19 | |
| 3 |
Haninge
|
12 | 6 | 1 | 5 | 26:29 | -3 | 19 | |
| 4 |
Farsta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
| 5 |
Rågsved
|
12 | 4 | 5 | 3 | 23:19 | 4 | 17 | |
| 6 |
Nyköping
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:14 | 0 | 16 | |
| 7 |
Fittja
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:23 | -6 | 14 | |
| 8 |
Karlslund
|
13 | 4 | 2 | 7 | 22:27 | -5 | 14 | |
| 9 |
Smedby
|
13 | 3 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 13 | |
| 10 |
Örebro Syrianska
|
13 | 4 | 1 | 8 | 15:17 | -2 | 13 | |
| 11 |
Nacka Iliria
|
13 | 4 | 1 | 8 | 18:28 | -10 | 13 | |
| 12 |
Lindo FF
|
12 | 2 | 2 | 8 | 12:26 | -14 | 8 | |
| 13 |
Syrianska FC
|
12 | 2 | 1 | 9 | 11:27 | -16 | 7 | |
| 14 |
Eker Örebro
|
12 | 1 | 1 | 10 | 10:36 | -26 | 4 |
Miejsce Syrianska FC w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gottne
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:20 | 4 | 20 | |
2
|
Kubikenborg
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
3
|
Lucksta
|
10 | 5 | 1 | 4 | 22:22 | 0 | 16 | |
4
|
IFK Östersund
|
10 | 2 | 5 | 3 | 17:18 | -1 | 11 | |
5
|
Tegs SK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 19:22 | -3 | 10 | |
6
|
Syrianska FC
|
10 | 0 | 6 | 4 | 15:20 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gottne
|
10 | 6 | 2 | 2 | 24:20 | 4 | 20 | |
2
|
Kubikenborg
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
3
|
Lucksta
|
10 | 5 | 1 | 4 | 22:22 | 0 | 16 | |
4
|
IFK Östersund
|
10 | 2 | 5 | 3 | 17:18 | -1 | 11 | |
5
|
Tegs SK
|
10 | 2 | 4 | 4 | 19:22 | -3 | 10 | |
6
|
Syrianska FC
|
10 | 0 | 6 | 4 | 15:20 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gottne
|
6 | 3 | 2 | 1 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 2 |
Kubikenborg
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 3 |
Lucksta
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:10 | -1 | 9 | |
| 4 |
IFK Östersund
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 5 | |
| 5 |
Syrianska FC
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:7 | -1 | 3 | |
| 6 |
Tegs SK
|
5 | 0 | 2 | 3 | 8:14 | -6 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gottne
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 2 |
Tegs SK
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 3 |
Kubikenborg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 4 |
Lucksta
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:12 | 1 | 7 | |
| 5 |
IFK Östersund
|
5 | 1 | 3 | 1 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 6 |
Syrianska FC
|
6 | 0 | 3 | 3 | 9:13 | -4 | 3 |
Które miejsce zajmuje Syrianska FC w tabeli Dywizji 2?
Syrianska FC zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 26 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Farsta wynosi 23 punkty, a przewaga nad 13. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:54, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Syrianska FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Syrianska FC na tle ligi w sezonie 2026.
Syrianska FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 4,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,16
- Czyste konta 12%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Syrianska FC i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Syrianska FC to 46–60 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Syrianska FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 2-3-10 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-0-2 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-3-4 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 2-2-7 |
Gdy Syrianska FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Syrianska FC
100% bramek Syrianska FC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Syrianska FC zdobywa w sezonie średnio 1,04 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Syrianska FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Syrianska FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Syrianska FC
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 84%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 32%
- Powyżej 5,5 12%
W 80% meczów Syrianska FC padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Syrianska FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Syrianska FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Syrianska FC zdobywa 1,46 punktu na mecz wobec 0,58 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Syrianska FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Syrianska FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 25 meczów.
Syrianska FC – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Syrianska FC oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Syrianska FC – posiadanie piłki
- U siebie 50,6%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 21
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 21
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 21 meczów. Średnio Syrianska FC utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Syrianska FC – czyste konta
- U siebie 1 z 13
- Na wyjeździe 2 z 12
- Stracone / mecz 2,16
- Bez straty do przerwy 28%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 68%
Czyste konto Syrianska FC to 12% meczów sezonu (3 z 25), z czego 1 w 13 meczach u siebie.
Syrianska FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 62%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 3,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Syrianska FC wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 62% spotkań.
Syrianska FC – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 24%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 33%
Syrianska FC ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Syrianska FC – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Syrianska FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 3-0-7 | 0,90 | 1,40 | 1,90 |
| Środka tabeli (6–9) | 8 | 0-4-4 | 0,50 | 0,63 | 2,50 |
| Dołu tabeli (10–14) | 7 | 4-1-2 | 1,86 | 2,86 | 2,14 |
Najwięcej punktów na mecz Syrianska FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Syrianska FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,42 1,08 | 1,33 1,69 | 1,25 2,08 |
|
11.
|
1,17 1,00 | 1,08 1,38 | 1,75 2,15 |
|
12.
|
1,46 0,58 | 2,15 0,92 | 2,08 2,25 |
13.
![]() |
0,92 0,67 | 1,62 1,00 | 2,00 2,17 |
|
14.
|
1,08 0,33 | 1,62 0,83 | 2,77 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Syrianska FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Syrianska FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Syrianska FC - Eker Örebro 4:1 Dywizja 2, 1.08.2026
- Najwyższa porażka Syrianska FC - Örebro Syrianska 0:7 Dywizja 2, 18.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Syrianska FC - Örebro Syrianska 0:7, Dywizja 2, 18.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Syrianska FC - Eker Örebro 4:1, Dywizja 2, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Jenhani, Syrianska FC - Karlslund 3:2, Dywizja 2, 31.05.2026
Jakie statystyki ma Syrianska FC w tym sezonie?
Bilans Syrianska FC w tym sezonie to 25 meczów i wynik 7-5-13 przy 39 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Syrianska FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Syrianska FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Syrianska FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Syrianska FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Syria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Syria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
28 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
29 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
24 | Syria | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 96 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
![]() |
24 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Syrianska FC
350 tys. €
śr. 15 tys. € / zawodnika
Ile Syrianska FC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Szwecja (20 zawodników)
Syrianska FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Syrianska FC
Syrianska FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Syrianska FC w sezonie 2026.
Syrianska FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 28 |
|
za darmo | |
| 06 Kwi 2026 |
![]() |
Palestyna | 27 | – | za darmo | |
| 15 Mar 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
|
za darmo | |
| 26 Lut 2026 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
nieujawniona | |
| 29 Sty 2026 |
|
Maroko | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Szwecja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Szwecja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lis 2025 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 13 Lip 2025 |
![]() |
Anglia | 26 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Syrianska FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Syrianska FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Syrianska FC trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Syrianska FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Syrianska FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Syrianska FC?
Klub piłkarski Syrianska FC zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szwecji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szwecji (Norra).