Forma w lidze
Farsta w tabeli
1. miejsce / 49 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
31 pkt
31:9 bramki
2,58 gola/mecz
18 pkt
20:18 bramki
1,54 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Wyniki Farsta
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Syrianska FC
1
Farsta
2
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Farsta
2
Fittja
1
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Sleipner
0
Farsta
0
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Farsta
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Farsta
![]()
Lindo FF
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Farsta to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Farsta IP, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Farsta w tabeli Dywizji 2?
Farsta zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 49 punktów po 25 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Farsta gra następny mecz?
Najbliższy mecz Farsta to spotkanie z Lindo FF, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Farsta IP w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Farsta?
Ostatni mecz Farsta to wygrana z Syrianska FC 1:2 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Farsta w tym sezonie?
Bilans Farsta w tym sezonie to 25 meczów i wynik 15-4-6 przy 51 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Farsta w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Farsta w sezonie 2026.
Farsta terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
![]() Dywizja 2, 26. kolejka
|
Farsta IP U siebie | Łatwy |
Kiedy Farsta gra następny mecz?
Najbliższy mecz Farsta to spotkanie z Lindo FF, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Farsta IP w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Farsta w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Farsta w sezonie 2026.
Forma i bramki Farsta w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Farsta wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
1:2 | – | 5/10 | 1/3 | |
|
02 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
2:1 | – | 7/11 | 3/8 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
0:0 | – | 5/14 | 2/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
0:3 | – | 5/7 | 0/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
3:0 | – | 2/8 | 0/1 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
1:2 | – | 2/7 | 4/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
4:1 | – | 2/10 | 1/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
0:2 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
14 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
3:0 | – | 2/12 | 1/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
2:2 | – | 6/7 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Farsta?
Ostatni mecz Farsta to wygrana z Syrianska FC 1:2 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Farsta – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Farsta w sezonie 2026.
Miejsce Farsta w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Farsta
|
25 | 15 | 4 | 6 | 51:27 | 24 | 49 | |
2
|
Sleipner
|
25 | 14 | 6 | 5 | 51:36 | 15 | 48 | |
3
|
Nyköping
|
25 | 14 | 4 | 7 | 43:24 | 19 | 46 | |
4
|
Forward
|
25 | 13 | 5 | 7 | 46:31 | 15 | 44 | |
5
|
Haninge
|
25 | 13 | 4 | 8 | 62:50 | 12 | 43 | |
6
|
Rågsved
|
25 | 12 | 6 | 7 | 49:40 | 9 | 42 | |
7
|
Smedby
|
25 | 10 | 6 | 9 | 44:37 | 7 | 36 | |
8
|
Fittja
|
25 | 10 | 3 | 12 | 37:40 | -3 | 33 | |
9
|
Örebro Syrianska
|
25 | 9 | 4 | 12 | 29:30 | -1 | 31 | |
10
|
Karlslund
|
25 | 8 | 7 | 10 | 38:42 | -4 | 31 | |
11
|
Nacka Iliria
|
25 | 8 | 3 | 14 | 31:49 | -18 | 27 | |
12
|
Syrianska FC
|
25 | 7 | 5 | 13 | 39:54 | -15 | 26 | |
13
|
Lindo FF
|
25 | 6 | 2 | 17 | 33:52 | -19 | 20 | |
14
|
Eker Örebro
|
25 | 5 | 3 | 17 | 31:72 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Farsta
|
25 | 15 | 4 | 6 | 51:27 | 24 | 49 | |
2
|
Sleipner
|
25 | 14 | 6 | 5 | 51:36 | 15 | 48 | |
3
|
Nyköping
|
25 | 14 | 4 | 7 | 43:24 | 19 | 46 | |
4
|
Forward
|
25 | 13 | 5 | 7 | 46:31 | 15 | 44 | |
5
|
Haninge
|
25 | 13 | 4 | 8 | 62:50 | 12 | 43 | |
6
|
Rågsved
|
25 | 12 | 6 | 7 | 49:40 | 9 | 42 | |
7
|
Smedby
|
25 | 10 | 6 | 9 | 44:37 | 7 | 36 | |
8
|
Fittja
|
25 | 10 | 3 | 12 | 37:40 | -3 | 33 | |
9
|
Örebro Syrianska
|
25 | 9 | 4 | 12 | 29:30 | -1 | 31 | |
10
|
Karlslund
|
25 | 8 | 7 | 10 | 38:42 | -4 | 31 | |
11
|
Nacka Iliria
|
25 | 8 | 3 | 14 | 31:49 | -18 | 27 | |
12
|
Syrianska FC
|
25 | 7 | 5 | 13 | 39:54 | -15 | 26 | |
13
|
Lindo FF
|
25 | 6 | 2 | 17 | 33:52 | -19 | 20 | |
14
|
Eker Örebro
|
25 | 5 | 3 | 17 | 31:72 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farsta
|
12 | 10 | 1 | 1 | 31:9 | 22 | 31 | |
| 2 |
Nyköping
|
13 | 10 | 0 | 3 | 29:10 | 19 | 30 | |
| 3 |
Sleipner
|
13 | 8 | 5 | 0 | 28:12 | 16 | 29 | |
| 4 |
Rågsved
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:21 | 5 | 25 | |
| 5 |
Haninge
|
13 | 7 | 3 | 3 | 36:21 | 15 | 24 | |
| 6 |
Forward
|
12 | 7 | 2 | 3 | 26:13 | 13 | 23 | |
| 7 |
Smedby
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:12 | 10 | 23 | |
| 8 |
Fittja
|
12 | 6 | 1 | 5 | 20:17 | 3 | 19 | |
| 9 |
Syrianska FC
|
13 | 5 | 4 | 4 | 28:27 | 1 | 19 | |
| 10 |
Örebro Syrianska
|
12 | 5 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 11 |
Karlslund
|
12 | 4 | 5 | 3 | 16:15 | 1 | 17 | |
| 12 |
Nacka Iliria
|
12 | 4 | 2 | 6 | 13:21 | -8 | 14 | |
| 13 |
Eker Örebro
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:36 | -15 | 14 | |
| 14 |
Lindo FF
|
13 | 4 | 0 | 9 | 21:26 | -5 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Forward
|
13 | 6 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 21 | |
| 2 |
Sleipner
|
12 | 6 | 1 | 5 | 23:24 | -1 | 19 | |
| 3 |
Haninge
|
12 | 6 | 1 | 5 | 26:29 | -3 | 19 | |
| 4 |
Farsta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
| 5 |
Rågsved
|
12 | 4 | 5 | 3 | 23:19 | 4 | 17 | |
| 6 |
Nyköping
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:14 | 0 | 16 | |
| 7 |
Fittja
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:23 | -6 | 14 | |
| 8 |
Karlslund
|
13 | 4 | 2 | 7 | 22:27 | -5 | 14 | |
| 9 |
Smedby
|
13 | 3 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 13 | |
| 10 |
Örebro Syrianska
|
13 | 4 | 1 | 8 | 15:17 | -2 | 13 | |
| 11 |
Nacka Iliria
|
13 | 4 | 1 | 8 | 18:28 | -10 | 13 | |
| 12 |
Lindo FF
|
12 | 2 | 2 | 8 | 12:26 | -14 | 8 | |
| 13 |
Syrianska FC
|
12 | 2 | 1 | 9 | 11:27 | -16 | 7 | |
| 14 |
Eker Örebro
|
12 | 1 | 1 | 10 | 10:36 | -26 | 4 |
Które miejsce zajmuje Farsta w tabeli Dywizji 2?
Farsta zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 49 punktów po 25 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Farsta w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Farsta na tle ligi w sezonie 2026.
Farsta na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 4,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,08
- Czyste konta 32%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Farsta i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Farsta to 76–90+ minuta, w której padło 15 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu Farsta i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 11-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 3-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-0-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 6-4-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 2-0-3 |
Gdy Farsta otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Farsta
96% bramek Farsta pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Farsta zdobywa w sezonie średnio 1,96 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,30.
Aktualne serie Farsta
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Farsta, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Farsta
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 84%
- Powyżej 2,5 72%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 24%
- Powyżej 5,5 0%
W 72% meczów Farsta padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Farsta – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Farsta, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Farsta zdobywa 2,58 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Farsta ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Farsta, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 25 meczów.
Farsta – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Farsta oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Farsta – posiadanie piłki
- U siebie 49,1%
- Na wyjeździe 50,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 23
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 23
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 23 meczów. Średnio Farsta utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Farsta – czyste konta
- U siebie 5 z 12
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 1,08
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 24%
Czyste konto Farsta to 32% meczów sezonu (8 z 25), z czego 5 w 12 meczach u siebie.
Farsta – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Farsta wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Farsta – kartki
- Żółte kartki 34
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 26%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 26%
Farsta ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Farsta – 1,7.
Farsta według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 2,38 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 1,63 | 0,75 |
| Dołu tabeli (10–14) | 9 | 5-0-4 | 1,67 | 2,11 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz Farsta zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (10–14).
Farsta na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,58 1,38 | 2,58 1,54 | 0,75 1,38 |
|
2.
|
2,23 1,58 | 2,15 1,92 | 0,92 2,00 |
|
3.
|
2,31 1,33 | 2,23 1,17 | 0,77 1,17 |
|
4.
|
1,92 1,62 | 2,17 1,54 | 1,08 1,38 |
|
5.
|
1,85 1,58 | 2,77 2,17 | 1,62 2,42 |
Ciekawe rekordy w meczach Farsta
Skrajne wyniki i osiągnięcia Farsta w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Farsta - Haninge 5:0 Dywizja 2, 22.05.2026
- Najwyższa porażka Farsta - Karlslund 0:3 Dywizja 2, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Farsta - Sleipner 4:1, Dywizja 2, 3.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Farsta - Nyköping 3:0, Dywizja 2, 14.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Nacka Iliria - Farsta 3:2, Dywizja 2, 11.04.2026
Jakie statystyki ma Farsta w tym sezonie?
Bilans Farsta w tym sezonie to 25 meczów i wynik 15-4-6 przy 51 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Farsta – zawodnicy
Jak wygląda kadra Farsta w sezonie 2026.
Kadra Farsta
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
33 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
28 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
![]() |
23 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Farsta
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Farsta wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Szwecja (5 zawodników)
