Forma w lidze
Nyköping w tabeli
3. miejsce / 46 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
30 pkt
29:10 bramki
2,23 gola/mecz
16 pkt
14:14 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Wyniki Nyköping
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Nyköping
4
Karlslund
1
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Smedby
1
Nyköping
1
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Nyköping
1
Syrianska FC
0
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Nyköping
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Fittja
Nyköping
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Ostatnie transfery Nyköping
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Chile |
![]() |
za darmo | |
| 06 Mar 2026 |
![]() |
Szwecja |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Szwecja |
![]() |
za darmo |
Nyköping to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Rosvalla IP Konstgräs A, który może pomieścić 1 500 widzów. Zespół prowadzi Suad Gruda.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nyköping w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nyköping trafiło 2 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Nyköping w tabeli Dywizji 2?
Nyköping zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 46 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Farsta wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Nyköping gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nyköping to spotkanie z Fittja, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nyköping?
Ostatni mecz Nyköping to wygrana z Karlslund 4:1 w Dywizji 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli Hamo, Ghozzi oraz Hamo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nyköping w tym sezonie?
Bilans Nyköping w tym sezonie to 25 meczów i wynik 14-4-7 przy 43 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nyköping w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Nyköping w sezonie 2026.
Nyköping terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Nyköping gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nyköping to spotkanie z Fittja, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Nyköping w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Nyköping w sezonie 2026.
Forma i bramki Nyköping w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nyköping wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
4:1 | – | 5/9 | 0/1 | |
|
02 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
1:1 | – | 6/11 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
13 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
3:0 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 2, 20. kolejka
|
0:3 | – | 2/3 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
1:3 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
2:2 | – | 4/10 | 1/7 | |
|
14 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
3:0 | – | 10/12 | 2/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
1:0 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nyköping?
Ostatni mecz Nyköping to wygrana z Karlslund 4:1 w Dywizji 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli Hamo, Ghozzi oraz Hamo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nyköping – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Nyköping w sezonie 2026.
Miejsce Nyköping w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Farsta
|
25 | 15 | 4 | 6 | 51:27 | 24 | 49 | |
2
|
Sleipner
|
25 | 14 | 6 | 5 | 51:36 | 15 | 48 | |
3
|
Nyköping
|
25 | 14 | 4 | 7 | 43:24 | 19 | 46 | |
4
|
Forward
|
25 | 13 | 5 | 7 | 46:31 | 15 | 44 | |
5
|
Haninge
|
25 | 13 | 4 | 8 | 62:50 | 12 | 43 | |
6
|
Rågsved
|
25 | 12 | 6 | 7 | 49:40 | 9 | 42 | |
7
|
Smedby
|
25 | 10 | 6 | 9 | 44:37 | 7 | 36 | |
8
|
Fittja
|
25 | 10 | 3 | 12 | 37:40 | -3 | 33 | |
9
|
Örebro Syrianska
|
25 | 9 | 4 | 12 | 29:30 | -1 | 31 | |
10
|
Karlslund
|
25 | 8 | 7 | 10 | 38:42 | -4 | 31 | |
11
|
Nacka Iliria
|
25 | 8 | 3 | 14 | 31:49 | -18 | 27 | |
12
|
Syrianska FC
|
25 | 7 | 5 | 13 | 39:54 | -15 | 26 | |
13
|
Lindo FF
|
25 | 6 | 2 | 17 | 33:52 | -19 | 20 | |
14
|
Eker Örebro
|
25 | 5 | 3 | 17 | 31:72 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Farsta
|
25 | 15 | 4 | 6 | 51:27 | 24 | 49 | |
2
|
Sleipner
|
25 | 14 | 6 | 5 | 51:36 | 15 | 48 | |
3
|
Nyköping
|
25 | 14 | 4 | 7 | 43:24 | 19 | 46 | |
4
|
Forward
|
25 | 13 | 5 | 7 | 46:31 | 15 | 44 | |
5
|
Haninge
|
25 | 13 | 4 | 8 | 62:50 | 12 | 43 | |
6
|
Rågsved
|
25 | 12 | 6 | 7 | 49:40 | 9 | 42 | |
7
|
Smedby
|
25 | 10 | 6 | 9 | 44:37 | 7 | 36 | |
8
|
Fittja
|
25 | 10 | 3 | 12 | 37:40 | -3 | 33 | |
9
|
Örebro Syrianska
|
25 | 9 | 4 | 12 | 29:30 | -1 | 31 | |
10
|
Karlslund
|
25 | 8 | 7 | 10 | 38:42 | -4 | 31 | |
11
|
Nacka Iliria
|
25 | 8 | 3 | 14 | 31:49 | -18 | 27 | |
12
|
Syrianska FC
|
25 | 7 | 5 | 13 | 39:54 | -15 | 26 | |
13
|
Lindo FF
|
25 | 6 | 2 | 17 | 33:52 | -19 | 20 | |
14
|
Eker Örebro
|
25 | 5 | 3 | 17 | 31:72 | -41 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farsta
|
12 | 10 | 1 | 1 | 31:9 | 22 | 31 | |
| 2 |
Nyköping
|
13 | 10 | 0 | 3 | 29:10 | 19 | 30 | |
| 3 |
Sleipner
|
13 | 8 | 5 | 0 | 28:12 | 16 | 29 | |
| 4 |
Rågsved
|
13 | 8 | 1 | 4 | 26:21 | 5 | 25 | |
| 5 |
Haninge
|
13 | 7 | 3 | 3 | 36:21 | 15 | 24 | |
| 6 |
Forward
|
12 | 7 | 2 | 3 | 26:13 | 13 | 23 | |
| 7 |
Smedby
|
12 | 7 | 2 | 3 | 22:12 | 10 | 23 | |
| 8 |
Fittja
|
12 | 6 | 1 | 5 | 20:17 | 3 | 19 | |
| 9 |
Syrianska FC
|
13 | 5 | 4 | 4 | 28:27 | 1 | 19 | |
| 10 |
Örebro Syrianska
|
12 | 5 | 3 | 4 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 11 |
Karlslund
|
12 | 4 | 5 | 3 | 16:15 | 1 | 17 | |
| 12 |
Nacka Iliria
|
12 | 4 | 2 | 6 | 13:21 | -8 | 14 | |
| 13 |
Eker Örebro
|
13 | 4 | 2 | 7 | 21:36 | -15 | 14 | |
| 14 |
Lindo FF
|
13 | 4 | 0 | 9 | 21:26 | -5 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Forward
|
13 | 6 | 3 | 4 | 20:18 | 2 | 21 | |
| 2 |
Sleipner
|
12 | 6 | 1 | 5 | 23:24 | -1 | 19 | |
| 3 |
Haninge
|
12 | 6 | 1 | 5 | 26:29 | -3 | 19 | |
| 4 |
Farsta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
| 5 |
Rågsved
|
12 | 4 | 5 | 3 | 23:19 | 4 | 17 | |
| 6 |
Nyköping
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:14 | 0 | 16 | |
| 7 |
Fittja
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:23 | -6 | 14 | |
| 8 |
Karlslund
|
13 | 4 | 2 | 7 | 22:27 | -5 | 14 | |
| 9 |
Smedby
|
13 | 3 | 4 | 6 | 22:25 | -3 | 13 | |
| 10 |
Örebro Syrianska
|
13 | 4 | 1 | 8 | 15:17 | -2 | 13 | |
| 11 |
Nacka Iliria
|
13 | 4 | 1 | 8 | 18:28 | -10 | 13 | |
| 12 |
Lindo FF
|
12 | 2 | 2 | 8 | 12:26 | -14 | 8 | |
| 13 |
Syrianska FC
|
12 | 2 | 1 | 9 | 11:27 | -16 | 7 | |
| 14 |
Eker Örebro
|
12 | 1 | 1 | 10 | 10:36 | -26 | 4 |
Które miejsce zajmuje Nyköping w tabeli Dywizji 2?
Nyköping zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 46 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Farsta wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Nyköping w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Nyköping na tle ligi w sezonie 2026.
Nyköping na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,96
- Czyste konta 36%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nyköping i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nyköping to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Nyköping i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 12-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 2-2-6 |
| Prowadził do przerwy | 13 | 11-1-1 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-1-3 |
Gdy Nyköping otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla Nyköping
95% bramek Nyköping pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nyköping zdobywa w sezonie średnio 1,84 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Nyköping
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Nyköping, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Nyköping
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 72%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 28%
- Powyżej 4,5 12%
- Powyżej 5,5 4%
W 48% meczów Nyköping padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Nyköping – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nyköping, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nyköping zdobywa 2,31 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Nyköping ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Nyköping, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 25 meczów.
Nyköping – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Nyköping oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Nyköping – posiadanie piłki
- U siebie 55,8%
- Na wyjeździe 54,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 14
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 14
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 14 meczów. Średnio Nyköping utrzymuje przy piłce 54,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Nyköping – czyste konta
- U siebie 6 z 13
- Na wyjeździe 3 z 12
- Stracone / mecz 0,96
- Bez straty do przerwy 68%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Nyköping to 36% meczów sezonu (9 z 25), z czego 6 w 13 meczach u siebie.
Nyköping – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Nyköping wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Nyköping – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 29%
Nyköping ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Nyköping – 2,4.
Nyköping według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 4-2-2 | 1,75 | 1,88 | 1,13 |
| Środka tabeli (6–9) | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 1,00 | 1,29 |
| Dołu tabeli (10–14) | 10 | 8-1-1 | 2,50 | 2,10 | 0,60 |
Najwięcej punktów na mecz Nyköping zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Nyköping na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,58 1,38 | 2,58 1,54 | 0,75 1,38 |
|
2.
|
2,23 1,58 | 2,15 1,92 | 0,92 2,00 |
|
3.
|
2,31 1,33 | 2,23 1,17 | 0,77 1,17 |
|
4.
|
1,92 1,62 | 2,17 1,54 | 1,08 1,38 |
|
5.
|
1,85 1,58 | 2,77 2,17 | 1,62 2,42 |
Ciekawe rekordy w meczach Nyköping
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nyköping w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nyköping - Haninge 6:1 Dywizja 2, 11.04.2026
- Najwyższa porażka Farsta - Nyköping 3:0 Dywizja 2, 14.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Nyköping - Haninge 6:1, Dywizja 2, 11.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Nacka Iliria - Nyköping 0:2, Dywizja 2, 29.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Nacka Iliria - Nyköping 0:2, Dywizja 2, 29.05.2026
Jakie statystyki ma Nyköping w tym sezonie?
Bilans Nyköping w tym sezonie to 25 meczów i wynik 14-4-7 przy 43 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nyköping – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nyköping w sezonie 2026.
Kadra Nyköping
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
43 | Honduras | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
31 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
32 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
34 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
32 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
35 | Kanada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
28 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
27 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
30 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
35 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Chile | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
34 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
37 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
31 | Chile | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
31 | Szwecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
21 | Szwecja | 550 tys. € | 73 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Nyköping
550 tys. €
śr. 20 tys. € / zawodnika
Ile Nyköping wydaje na pensje
73 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Szwecja (22 zawodników)
Nyköping wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Nyköping
Nyköping – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nyköping w sezonie 2026.
Nyköping transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Chile | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Mar 2026 |
![]() |
Szwecja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sty 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Szwecja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Szwecja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lis 2025 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2025 |
|
Szwecja | 32 | – | za darmo | |
| 01 Sie 2025 |
![]() |
Szwecja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2025 |
![]() |
Szwecja | 25 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2025 |
![]() |
Szwecja | – |
![]() |
nieujawniona |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nyköping w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nyköping trafiło 2 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
