Forma w lidze
Lilla Torg w tabeli
10. miejsce / 29 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 31 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
7 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
18:20 bramki
1,50 gola/mecz
13 pkt
16:22 bramki
1,23 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Lilla Torg w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karlskrona
|
25 | 19 | 3 | 3 | 64:23 | 60 |
2
|
IFK Trelleborg
|
25 | 16 | 5 | 4 | 53:24 | 53 |
| ··· | |||||||
9
|
Staffanstorp United
|
25 | 7 | 8 | 10 | 39:41 | 29 |
10
|
Lilla Torg
|
25 | 6 | 11 | 8 | 34:42 | 29 |
11
|
Sölvesborg
|
25 | 9 | 2 | 14 | 36:47 | 29 |
Wyniki Lilla Torg
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Sölvesborg
1
Lilla Torg
1
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Lilla Torg
2
Nosaby
3
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Österlen
3
Lilla Torg
3
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Lilla Torg
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Lilla Torg
Karlshamn
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Lilla Torg to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Mariedals IP A-plan, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Lilla Torg w tabeli Dywizji 2?
Lilla Torg zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 29 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Karlskrona wynosi 31 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Lilla Torg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lilla Torg to spotkanie z Karlshamn, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Mariedals IP A-plan w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lilla Torg?
Ostatni mecz Lilla Torg to remis z Sölvesborg 1:1 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lilla Torg w tym sezonie?
Bilans Lilla Torg w tym sezonie to 25 meczów i wynik 6-11-8 przy 34 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lilla Torg w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Lilla Torg w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Lilla Torg
Lilla Torg terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Mariedals IP A-plan U siebie | Łatwy |
Kiedy Lilla Torg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lilla Torg to spotkanie z Karlshamn, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Mariedals IP A-plan w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Lilla Torg w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Lilla Torg w sezonie 2026.
Forma i bramki Lilla Torg w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lilla Torg wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
02 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
2:3 | – | 7/12 | 1/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
3:3 | – | – | – | |
|
18 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
2:2 | – | 1/3 | 2/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
06 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
1:3 | – | 4/10 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
3:1 | – | 9/12 | 1/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
2:0 | – | 5/8 | 1/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
1:4 | – | – | – | |
|
08 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
1:1 | – | 2/9 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lilla Torg?
Ostatni mecz Lilla Torg to remis z Sölvesborg 1:1 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lilla Torg – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Lilla Torg w sezonie 2026.
Miejsce Lilla Torg w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karlskrona
|
25 | 19 | 3 | 3 | 64:23 | 41 | 60 | |
2
|
IFK Trelleborg
|
25 | 16 | 5 | 4 | 53:24 | 29 | 53 | |
3
|
Oskarshamns AIK
|
25 | 14 | 3 | 8 | 61:33 | 28 | 45 | |
4
|
Berga
|
25 | 13 | 4 | 8 | 55:37 | 18 | 43 | |
5
|
Nosaby
|
25 | 12 | 6 | 7 | 47:40 | 7 | 42 | |
6
|
Linero
|
25 | 13 | 2 | 10 | 48:42 | 6 | 41 | |
7
|
Växjö Norra
|
25 | 9 | 8 | 8 | 32:36 | -4 | 35 | |
8
|
Österlen
|
25 | 9 | 6 | 10 | 42:41 | 1 | 33 | |
9
|
Staffanstorp United
|
25 | 7 | 8 | 10 | 39:41 | -2 | 29 | |
10
|
Lilla Torg
|
25 | 6 | 11 | 8 | 34:42 | -8 | 29 | |
11
|
Sölvesborg
|
25 | 9 | 2 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Torns
|
25 | 7 | 0 | 18 | 31:71 | -40 | 21 | |
13
|
Räppe
|
25 | 4 | 6 | 15 | 26:55 | -29 | 18 | |
14
|
Karlshamn
|
25 | 4 | 2 | 19 | 26:62 | -36 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karlskrona
|
25 | 19 | 3 | 3 | 64:23 | 41 | 60 | |
2
|
IFK Trelleborg
|
25 | 16 | 5 | 4 | 53:24 | 29 | 53 | |
3
|
Oskarshamns AIK
|
25 | 14 | 3 | 8 | 61:33 | 28 | 45 | |
4
|
Berga
|
25 | 13 | 4 | 8 | 55:37 | 18 | 43 | |
5
|
Nosaby
|
25 | 12 | 6 | 7 | 47:40 | 7 | 42 | |
6
|
Linero
|
25 | 13 | 2 | 10 | 48:42 | 6 | 41 | |
7
|
Växjö Norra
|
25 | 9 | 8 | 8 | 32:36 | -4 | 35 | |
8
|
Österlen
|
25 | 9 | 6 | 10 | 42:41 | 1 | 33 | |
9
|
Staffanstorp United
|
25 | 7 | 8 | 10 | 39:41 | -2 | 29 | |
10
|
Lilla Torg
|
25 | 6 | 11 | 8 | 34:42 | -8 | 29 | |
11
|
Sölvesborg
|
25 | 9 | 2 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Torns
|
25 | 7 | 0 | 18 | 31:71 | -40 | 21 | |
13
|
Räppe
|
25 | 4 | 6 | 15 | 26:55 | -29 | 18 | |
14
|
Karlshamn
|
25 | 4 | 2 | 19 | 26:62 | -36 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Karlskrona
|
12 | 9 | 3 | 0 | 32:7 | 25 | 30 | |
| 2 |
IFK Trelleborg
|
13 | 9 | 3 | 1 | 30:11 | 19 | 30 | |
| 3 |
Linero
|
13 | 9 | 0 | 4 | 30:15 | 15 | 27 | |
| 4 |
Oskarshamns AIK
|
13 | 8 | 1 | 4 | 42:18 | 24 | 25 | |
| 5 |
Berga
|
12 | 7 | 2 | 3 | 32:17 | 15 | 23 | |
| 6 |
Nosaby
|
12 | 6 | 4 | 2 | 28:13 | 15 | 22 | |
| 7 |
Växjö Norra
|
12 | 5 | 4 | 3 | 16:10 | 6 | 19 | |
| 8 |
Österlen
|
13 | 6 | 1 | 6 | 29:23 | 6 | 19 | |
| 9 |
Sölvesborg
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:21 | -3 | 17 | |
| 10 |
Lilla Torg
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:20 | -2 | 16 | |
| 11 |
Staffanstorp United
|
12 | 3 | 5 | 4 | 24:20 | 4 | 14 | |
| 12 |
Torns
|
12 | 3 | 0 | 9 | 16:26 | -10 | 9 | |
| 13 |
Räppe
|
13 | 2 | 3 | 8 | 13:23 | -10 | 9 | |
| 14 |
Karlshamn
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:29 | -16 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Karlskrona
|
13 | 10 | 0 | 3 | 32:16 | 16 | 30 | |
| 2 |
IFK Trelleborg
|
12 | 7 | 2 | 3 | 23:13 | 10 | 23 | |
| 3 |
Oskarshamns AIK
|
12 | 6 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 20 | |
| 4 |
Berga
|
13 | 6 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 20 | |
| 5 |
Nosaby
|
13 | 6 | 2 | 5 | 19:27 | -8 | 20 | |
| 6 |
Växjö Norra
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:26 | -10 | 16 | |
| 7 |
Staffanstorp United
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
| 8 |
Linero
|
12 | 4 | 2 | 6 | 18:27 | -9 | 14 | |
| 9 |
Österlen
|
12 | 3 | 5 | 4 | 13:18 | -5 | 14 | |
| 10 |
Lilla Torg
|
13 | 2 | 7 | 4 | 16:22 | -6 | 13 | |
| 11 |
Sölvesborg
|
12 | 4 | 0 | 8 | 18:26 | -8 | 12 | |
| 12 |
Torns
|
13 | 4 | 0 | 9 | 15:45 | -30 | 12 | |
| 13 |
Räppe
|
12 | 2 | 3 | 7 | 13:32 | -19 | 9 | |
| 14 |
Karlshamn
|
12 | 2 | 1 | 9 | 13:33 | -20 | 7 |
Które miejsce zajmuje Lilla Torg w tabeli Dywizji 2?
Lilla Torg zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 29 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Karlskrona wynosi 31 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Lilla Torg w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Lilla Torg na tle ligi w sezonie 2026.
Lilla Torg na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 4,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,68
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Lilla Torg i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lilla Torg to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Lilla Torg i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 2-5-8 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 1-6-0 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 1-3-8 |
Gdy Lilla Torg otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Lilla Torg
100% bramek Lilla Torg pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lilla Torg zdobywa w sezonie średnio 1,16 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Lilla Torg
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 7 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Lilla Torg, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Lilla Torg
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 24%
- Powyżej 5,5 8%
W 48% meczów Lilla Torg padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Lilla Torg – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lilla Torg, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lilla Torg zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Lilla Torg ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 62% goli Lilla Torg, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 25 meczów.
Lilla Torg – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Lilla Torg oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Lilla Torg – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 20
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 20
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 20 meczów. Średnio Lilla Torg utrzymuje przy piłce 47,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Lilla Torg – czyste konta
- U siebie 4 z 12
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,68
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Lilla Torg to 20% meczów sezonu (5 z 25), z czego 4 w 12 meczach u siebie.
Lilla Torg – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 35%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Lilla Torg wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Lilla Torg – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 10%
Lilla Torg ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Lilla Torg – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Lilla Torg według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 3-2-5 | 1,10 | 1,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 8 | 0-7-1 | 0,88 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (10–14) | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 1,57 | 1,43 |
Najwięcej punktów na mecz Lilla Torg zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Lilla Torg na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,46 1,17 | 2,23 1,08 | 1,77 1,50 |
|
9.
|
1,17 1,15 | 2,00 1,15 | 1,67 1,62 |
|
10.
|
1,33 1,00 | 1,50 1,23 | 1,67 1,69 |
|
11.
|
1,31 1,00 | 1,38 1,50 | 1,62 2,17 |
|
12.
|
0,75 0,92 | 1,33 1,15 | 2,17 3,46 |
Ciekawe rekordy w meczach Lilla Torg
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lilla Torg w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lilla Torg - Torns 4:0 Dywizja 2, 24.06.2026
- Najwyższa porażka Lilla Torg - Sölvesborg 0:5 Dywizja 2, 3.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Nosaby - Lilla Torg 3:3, Dywizja 2, 17.06.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Berga - Lilla Torg 1:3, Dywizja 2, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Lilla Torg - Linero 2:2, Dywizja 2, 18.09.2026
Jakie statystyki ma Lilla Torg w tym sezonie?
Bilans Lilla Torg w tym sezonie to 25 meczów i wynik 6-11-8 przy 34 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lilla Torg – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lilla Torg w sezonie 2026.