Forma w lidze
Linero w tabeli
6. miejsce / 41 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 19 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
30:15 bramki
2,31 gola/mecz
14 pkt
18:27 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Linero w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karlskrona
|
25 | 19 | 3 | 3 | 64:23 | 60 |
2
|
IFK Trelleborg
|
25 | 16 | 5 | 4 | 53:24 | 53 |
| ··· | |||||||
5
|
Nosaby
|
25 | 12 | 6 | 7 | 47:40 | 42 |
6
|
Linero
|
25 | 13 | 2 | 10 | 48:42 | 41 |
7
|
Växjö Norra
|
25 | 9 | 8 | 8 | 32:36 | 35 |
Wyniki Linero
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Linero
3
Växjö Norra
1
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Karlskrona
2
Linero
1
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Linero
5
Torns
1
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Linero
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Berga
Linero
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Linero to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2.
Które miejsce zajmuje Linero w tabeli Dywizji 2?
Linero zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 41 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Karlskrona wynosi 19 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 48:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Linero gra następny mecz?
Najbliższy mecz Linero to spotkanie z Berga, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Bergavik IP A w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Linero?
Ostatni mecz Linero to wygrana z Växjö Norra 3:1 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Linero w tym sezonie?
Bilans Linero w tym sezonie to 25 meczów i wynik 13-2-10 przy 48 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Linero w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Linero w sezonie 2026.
Linero terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Bergavik IP A Wyjazd | Trudny |
Kiedy Linero gra następny mecz?
Najbliższy mecz Linero to spotkanie z Berga, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Bergavik IP A w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Linero w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Linero w sezonie 2026.
Forma i bramki Linero w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Linero wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
04 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
27 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
5:1 | – | 2/3 | 1/2 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
2:2 | – | 2/3 | 4/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
0:2 | – | 1/8 | 0/0 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
1:2 | – | 4/24 | 0/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
1:0 | – | 4/8 | 3/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
7:1 | – | – | – | |
|
16 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
5:1 | – | 10/10 | 1/1 | |
|
08 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
4:0 | – | 5/9 | 4/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Linero?
Ostatni mecz Linero to wygrana z Växjö Norra 3:1 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Linero – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Linero w sezonie 2026.
Miejsce Linero w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karlskrona
|
25 | 19 | 3 | 3 | 64:23 | 41 | 60 | |
2
|
IFK Trelleborg
|
25 | 16 | 5 | 4 | 53:24 | 29 | 53 | |
3
|
Oskarshamns AIK
|
25 | 14 | 3 | 8 | 61:33 | 28 | 45 | |
4
|
Berga
|
25 | 13 | 4 | 8 | 55:37 | 18 | 43 | |
5
|
Nosaby
|
25 | 12 | 6 | 7 | 47:40 | 7 | 42 | |
6
|
Linero
|
25 | 13 | 2 | 10 | 48:42 | 6 | 41 | |
7
|
Växjö Norra
|
25 | 9 | 8 | 8 | 32:36 | -4 | 35 | |
8
|
Österlen
|
25 | 9 | 6 | 10 | 42:41 | 1 | 33 | |
9
|
Staffanstorp United
|
25 | 7 | 8 | 10 | 39:41 | -2 | 29 | |
10
|
Lilla Torg
|
25 | 6 | 11 | 8 | 34:42 | -8 | 29 | |
11
|
Sölvesborg
|
25 | 9 | 2 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Torns
|
25 | 7 | 0 | 18 | 31:71 | -40 | 21 | |
13
|
Räppe
|
25 | 4 | 6 | 15 | 26:55 | -29 | 18 | |
14
|
Karlshamn
|
25 | 4 | 2 | 19 | 26:62 | -36 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karlskrona
|
25 | 19 | 3 | 3 | 64:23 | 41 | 60 | |
2
|
IFK Trelleborg
|
25 | 16 | 5 | 4 | 53:24 | 29 | 53 | |
3
|
Oskarshamns AIK
|
25 | 14 | 3 | 8 | 61:33 | 28 | 45 | |
4
|
Berga
|
25 | 13 | 4 | 8 | 55:37 | 18 | 43 | |
5
|
Nosaby
|
25 | 12 | 6 | 7 | 47:40 | 7 | 42 | |
6
|
Linero
|
25 | 13 | 2 | 10 | 48:42 | 6 | 41 | |
7
|
Växjö Norra
|
25 | 9 | 8 | 8 | 32:36 | -4 | 35 | |
8
|
Österlen
|
25 | 9 | 6 | 10 | 42:41 | 1 | 33 | |
9
|
Staffanstorp United
|
25 | 7 | 8 | 10 | 39:41 | -2 | 29 | |
10
|
Lilla Torg
|
25 | 6 | 11 | 8 | 34:42 | -8 | 29 | |
11
|
Sölvesborg
|
25 | 9 | 2 | 14 | 36:47 | -11 | 29 | |
12
|
Torns
|
25 | 7 | 0 | 18 | 31:71 | -40 | 21 | |
13
|
Räppe
|
25 | 4 | 6 | 15 | 26:55 | -29 | 18 | |
14
|
Karlshamn
|
25 | 4 | 2 | 19 | 26:62 | -36 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Karlskrona
|
12 | 9 | 3 | 0 | 32:7 | 25 | 30 | |
| 2 |
IFK Trelleborg
|
13 | 9 | 3 | 1 | 30:11 | 19 | 30 | |
| 3 |
Linero
|
13 | 9 | 0 | 4 | 30:15 | 15 | 27 | |
| 4 |
Oskarshamns AIK
|
13 | 8 | 1 | 4 | 42:18 | 24 | 25 | |
| 5 |
Berga
|
12 | 7 | 2 | 3 | 32:17 | 15 | 23 | |
| 6 |
Nosaby
|
12 | 6 | 4 | 2 | 28:13 | 15 | 22 | |
| 7 |
Växjö Norra
|
12 | 5 | 4 | 3 | 16:10 | 6 | 19 | |
| 8 |
Österlen
|
13 | 6 | 1 | 6 | 29:23 | 6 | 19 | |
| 9 |
Sölvesborg
|
13 | 5 | 2 | 6 | 18:21 | -3 | 17 | |
| 10 |
Lilla Torg
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:20 | -2 | 16 | |
| 11 |
Staffanstorp United
|
12 | 3 | 5 | 4 | 24:20 | 4 | 14 | |
| 12 |
Torns
|
12 | 3 | 0 | 9 | 16:26 | -10 | 9 | |
| 13 |
Räppe
|
13 | 2 | 3 | 8 | 13:23 | -10 | 9 | |
| 14 |
Karlshamn
|
13 | 2 | 1 | 10 | 13:29 | -16 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Karlskrona
|
13 | 10 | 0 | 3 | 32:16 | 16 | 30 | |
| 2 |
IFK Trelleborg
|
12 | 7 | 2 | 3 | 23:13 | 10 | 23 | |
| 3 |
Oskarshamns AIK
|
12 | 6 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 20 | |
| 4 |
Berga
|
13 | 6 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 20 | |
| 5 |
Nosaby
|
13 | 6 | 2 | 5 | 19:27 | -8 | 20 | |
| 6 |
Växjö Norra
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:26 | -10 | 16 | |
| 7 |
Staffanstorp United
|
13 | 4 | 3 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
| 8 |
Linero
|
12 | 4 | 2 | 6 | 18:27 | -9 | 14 | |
| 9 |
Österlen
|
12 | 3 | 5 | 4 | 13:18 | -5 | 14 | |
| 10 |
Lilla Torg
|
13 | 2 | 7 | 4 | 16:22 | -6 | 13 | |
| 11 |
Sölvesborg
|
12 | 4 | 0 | 8 | 18:26 | -8 | 12 | |
| 12 |
Torns
|
13 | 4 | 0 | 9 | 15:45 | -30 | 12 | |
| 13 |
Räppe
|
12 | 2 | 3 | 7 | 13:32 | -19 | 9 | |
| 14 |
Karlshamn
|
12 | 2 | 1 | 9 | 13:33 | -20 | 7 |
Które miejsce zajmuje Linero w tabeli Dywizji 2?
Linero zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 41 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Karlskrona wynosi 19 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 48:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Linero w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Linero na tle ligi w sezonie 2026.
Linero na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,68
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Linero i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Linero to 31–45+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Linero i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 11-2-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 2-0-7 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 9-1-0 |
| Remis do przerwy | 9 | 3-1-5 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-0-5 |
Gdy Linero otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla Linero
98% bramek Linero pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Linero zdobywa w sezonie średnio 1,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Linero
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Linero, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Linero
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 80% meczów Linero padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
Linero – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Linero, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Linero zdobywa 2,08 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Linero ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Linero, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 25 meczów.
Linero – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,0
Linero oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,0 strzału.
Linero – posiadanie piłki
- U siebie 51,5%
- Na wyjeździe 47,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 20
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 20
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 20 meczów. Średnio Linero utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Linero – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 1 z 12
- Stracone / mecz 1,68
- Bez straty do przerwy 48%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Linero to 20% meczów sezonu (5 z 25), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Linero – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 35%
- Rożne u siebie / mecz 3,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
Linero wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Linero – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 25%
Linero ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Linero – 1,3.
Linero według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 4-0-5 | 1,33 | 1,44 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–9) | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,50 | 1,83 |
| Dołu tabeli (10–14) | 10 | 7-1-2 | 2,20 | 2,60 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Linero zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Linero na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,92 1,54 | 2,67 1,77 | 1,42 1,54 |
|
5.
|
1,83 1,54 | 2,33 1,46 | 1,08 2,08 |
|
6.
|
2,08 1,17 | 2,31 1,50 | 1,15 2,25 |
|
7.
|
1,58 1,23 | 1,33 1,23 | 0,83 2,00 |
|
8.
|
1,46 1,17 | 2,23 1,08 | 1,77 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Linero
Skrajne wyniki i osiągnięcia Linero w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Linero - Lilla Torg 4:0 Dywizja 2, 25.04.2026
- Najwyższa porażka Oskarshamns AIK - Linero 7:1 Dywizja 2, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Oskarshamns AIK - Linero 7:1, Dywizja 2, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Linero - Torns 5:1, Dywizja 2, 27.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Österlen - Linero 1:2, Dywizja 2, 29.03.2026
Jakie statystyki ma Linero w tym sezonie?
Bilans Linero w tym sezonie to 25 meczów i wynik 13-2-10 przy 48 zdobytych bramkach i 42 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Linero – zawodnicy
Jak wygląda kadra Linero w sezonie 2026.