Forma w lidze
Nomme United w tabeli
9. miejsce / 28 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 47 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
29:33 bramki
1,93 gola/mecz
16 pkt
18:41 bramki
1,13 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Nomme United
Wartość drużyny: 850 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Gruzja | 36 | pomocnik | 30 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 10 asyst | Gruzja | 36 | pomocnik | 30 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2040 minut | Zambia | 21 | obrońca | 28 | 150 tys. € |
Skład i oceny Nomme United w ostatnim meczu 3-4-2-1






Zmiany
- 46' T. Evans → E. Ounapuu
- 59' K. Laanelaid → K. Matas
- 69' K. Oostenbrink → A. Torres
- 81' A. Frolov → N. Vassiljev
Nomme United w tabeli Meistriliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 75 |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 55 |
| ··· | |||||||
8
|
Kuressaare
|
31 | 10 | 5 | 16 | 34:49 | 35 |
9
|
Nomme United
|
31 | 9 | 1 | 21 | 47:74 | 28 |
10
|
Trans Narva
|
31 | 5 | 5 | 21 | 24:68 | 20 |
Wyniki Nomme United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Laagri
2
Nomme United
0
Meistriliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Tammeka
4
Nomme United
0
Meistriliiga (Estonia), 30. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Nomme United
1
Paide
3
Meistriliiga (Estonia), 29. kolejka
|
Terminarz Nomme United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 11:30
|
Nomme United
Kalju Nomme
Meistriliiga (Estonia), 32. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Nomme United
Vaprus
Meistriliiga (Estonia), 33. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Trans Narva
Nomme United
Meistriliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Ostatnie transfery Nomme United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Estonia |
![]() |
koniec kariery | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Estonia |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | – | za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Portoryko |
|
wypożyczenie |
Nomme United to klub piłkarski z Estonii występujący w Meistriliiga (Estonia). Swoim domowym obiektem jest Männiku staadion, który może pomieścić 1 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 850 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Estonii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Nomme United?
Klub piłkarski Nomme United zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Estonii oraz Mistrzostwo 3. ligi Estonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nomme United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nomme United trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Nomme United w tabeli Meistriliiga (Estonia)?
Nomme United zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) z dorobkiem 28 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Levadia Tallinn wynosi 47 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 47:74, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Nomme United?
W wyjściowym ustawieniu Nomme United między słupkami staje P. G., a linię obrony najczęściej tworzą A. Alteberg, S. Geiger, M. Palts oraz H. Jarvelaid. W środku pola grają R. Leppik, Z. Beglarishvili, A. Frolov, K. Oostenbrink oraz A. Torres, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Matas.
Kiedy Nomme United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nomme United to spotkanie z Kalju Nomme, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:30 na obiekcie Männiku staadion w ramach Meistriliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nomme United?
Ostatni mecz Nomme United to porażka z Laagri 2:0 w Meistriliiga (Estonia), 13 października 2026. Bramki zdobyli Rudenko, Eerme. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nomme United w tym sezonie?
Bilans Nomme United w tym sezonie to 31 meczów i wynik 9-1-21 przy 47 zdobytych bramkach i 74 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nomme United w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Nomme United w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Nomme United
Nomme United terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 11:30
|
Meistriliiga (Estonia), 32. kolejka
|
Männiku staadion U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 18:00
|
Meistriliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Männiku staadion U siebie | Umiarkowany | |
|
27 Paź 17:00
|
Meistriliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Kalevi Staadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
Meistriliiga (Estonia), 35. kolejka
|
Männiku staadion U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 11:30
|
Meistriliiga (Estonia), 36. kolejka
|
Kuressaare linnastaadion Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Nomme United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nomme United to spotkanie z Kalju Nomme, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:30 na obiekcie Männiku staadion w ramach Meistriliiga (Estonia) (32. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Nomme United w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Nomme United w sezonie 2026.
Forma i bramki Nomme United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nomme United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 31. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 2/6 | 2/3 | |
|
10 Paź Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 30. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 5/11 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 29. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 3/12 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 28. kolejka
|
2:3 | 3-4-2-1 | 3/12 | 0/1 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 27. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 5/10 | 5/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 26. kolejka
|
1:0 | 4-1-2-3 | 4/13 | 2/6 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Puchar Estonii, 1/8 finału
|
3:2 | – | 6/12 | 1/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 25. kolejka
|
1:2 | 3-4-1-2 | 2/6 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 24. kolejka
|
4:1 | 3-4-3 | 2/10 | 3/4 | |
|
19 Sie Koniec
|
Puchar Estonii, 1/16 finału
|
0:2 | – | – | – |
Nomme United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 18 z 31 meczów, ze średnią 0,89 punktu. W pozostałych ustawieniach Nomme United zdobywa 0,92 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nomme United?
Ostatni mecz Nomme United to porażka z Laagri 2:0 w Meistriliiga (Estonia), 13 października 2026. Bramki zdobyli Rudenko, Eerme. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nomme United – tabela Meistriliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) zajmuje Nomme United w sezonie 2026.
Miejsce Nomme United w tabeli Meistriliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 61 | 75 | |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 18 | 55 | |
3
|
Kalju Nomme
|
31 | 15 | 6 | 10 | 54:30 | 24 | 51 | |
4
|
Paide
|
30 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Tammeka
|
30 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | -6 | 47 | |
6
|
Laagri
|
31 | 13 | 2 | 16 | 43:47 | -4 | 41 | |
7
|
Vaprus
|
31 | 10 | 6 | 15 | 43:61 | -18 | 36 | |
8
|
Kuressaare
|
31 | 10 | 5 | 16 | 34:49 | -15 | 35 | |
9
|
Nomme United
|
31 | 9 | 1 | 21 | 47:74 | -27 | 28 | |
10
|
Trans Narva
|
31 | 5 | 5 | 21 | 24:68 | -44 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 61 | 75 | |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 18 | 55 | |
3
|
Kalju Nomme
|
31 | 15 | 6 | 10 | 54:30 | 24 | 51 | |
4
|
Paide
|
30 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | 11 | 51 | |
5
|
Tammeka
|
30 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | -6 | 47 | |
6
|
Laagri
|
31 | 13 | 2 | 16 | 43:47 | -4 | 41 | |
7
|
Vaprus
|
31 | 10 | 6 | 15 | 43:61 | -18 | 36 | |
8
|
Kuressaare
|
31 | 10 | 5 | 16 | 34:49 | -15 | 35 | |
9
|
Nomme United
|
31 | 9 | 1 | 21 | 47:74 | -27 | 28 | |
10
|
Trans Narva
|
31 | 5 | 5 | 21 | 24:68 | -44 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Levadia Tallinn
|
15 | 11 | 3 | 1 | 47:7 | 40 | 36 | |
| 2 |
Flora Tallinn
|
15 | 9 | 0 | 6 | 33:19 | 14 | 27 | |
| 3 |
Paide
|
14 | 8 | 1 | 5 | 20:14 | 6 | 25 | |
| 4 |
Tammeka
|
15 | 8 | 1 | 6 | 21:17 | 4 | 25 | |
| 5 |
Vaprus
|
16 | 7 | 4 | 5 | 28:26 | 2 | 25 | |
| 6 |
Kalju Nomme
|
16 | 7 | 3 | 6 | 32:18 | 14 | 24 | |
| 7 |
Laagri
|
16 | 7 | 2 | 7 | 25:21 | 4 | 23 | |
| 8 |
Kuressaare
|
15 | 6 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 21 | |
| 9 |
Trans Narva
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17:26 | -9 | 15 | |
| 10 |
Nomme United
|
15 | 4 | 0 | 11 | 29:33 | -4 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Levadia Tallinn
|
15 | 12 | 3 | 0 | 35:14 | 21 | 39 | |
| 2 |
Flora Tallinn
|
15 | 9 | 1 | 5 | 26:22 | 4 | 28 | |
| 3 |
Kalju Nomme
|
15 | 8 | 3 | 4 | 22:12 | 10 | 27 | |
| 4 |
Paide
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:23 | 5 | 26 | |
| 5 |
Tammeka
|
15 | 7 | 1 | 7 | 20:30 | -10 | 22 | |
| 6 |
Laagri
|
15 | 6 | 0 | 9 | 18:26 | -8 | 18 | |
| 7 |
Nomme United
|
16 | 5 | 1 | 10 | 18:41 | -23 | 16 | |
| 8 |
Kuressaare
|
16 | 4 | 2 | 10 | 14:27 | -13 | 14 | |
| 9 |
Vaprus
|
15 | 3 | 2 | 10 | 15:35 | -20 | 11 | |
| 10 |
Trans Narva
|
15 | 1 | 2 | 12 | 7:42 | -35 | 5 |
Które miejsce zajmuje Nomme United w tabeli Meistriliiga (Estonia)?
Nomme United zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) z dorobkiem 28 punktów po 31 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Levadia Tallinn wynosi 47 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 47:74, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Nomme United w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Nomme United na tle ligi w sezonie 2026.
Nomme United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,39
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Nomme United
-
Zakaria Beglarishvili 10
-
Andre Frolov 5
-
Benjamine Chisala 4

-
Egert Ounapuu 4

-
Kevin Matas 3

-
Koen Oostenbrink 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nomme United i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nomme United to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Nomme United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 6-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 22 | 3-0-19 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 6-0-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 1-1-6 |
| Przegrywał do przerwy | 16 | 2-0-14 |
Gdy Nomme United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Nomme United
85% bramek Nomme United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nomme United zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,30.
Aktualne serie Nomme United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Nomme United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Nomme United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 94%
- Powyżej 2,5 87%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 32%
- Powyżej 5,5 10%
W 87% meczów Nomme United padają co najmniej trzy bramki, a w 77% spotkań trafiają obie drużyny.
Nomme United – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Nomme United fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nomme United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nomme United zdobywa 0,80 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Nomme United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Nomme United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 31 meczów.
Nomme United – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Nomme United oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Nomme United – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 46,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 31
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 31 meczów. Średnio Nomme United utrzymuje przy piłce 47,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Nomme United – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Nomme United wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Nomme United – czyste konta
- U siebie 0 z 15
- Na wyjeździe 0 z 16
- Stracone / mecz 2,39
- Bez straty do przerwy 26%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 68%
Czyste konto Nomme United to 0% meczów sezonu (0 z 31), z czego 0 w 15 meczach u siebie.
Nomme United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 77%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Nomme United wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 77% spotkań.
Nomme United – kartki
- Żółte kartki 57
- Pow. 3,5 kartki w meczu 42%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 19%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 13%
Nomme United ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Nomme United – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Nomme United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 10 | 2-1-7 | 0,70 | 1,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 15 | 3-0-12 | 0,60 | 1,53 | 2,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 6 | 4-0-2 | 2,00 | 2,33 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Nomme United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Nomme United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,44 1,20 | 1,56 1,20 | 1,31 1,73 |
|
7.
|
1,56 0,73 | 1,75 1,00 | 1,63 2,33 |
|
8.
|
1,40 0,88 | 1,33 0,88 | 1,47 1,69 |
|
9.
|
0,80 1,00 | 1,93 1,13 | 2,20 2,56 |
|
10.
|
0,94 0,33 | 1,06 0,47 | 1,63 2,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Nomme United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nomme United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nomme United - Vaprus 7:1 Meistriliiga (Estonia), 14.03.2026
- Najwyższa porażka Kalju Nomme - Nomme United 7:1 Meistriliiga (Estonia), 22.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Nomme United - Vaprus 7:1, Meistriliiga (Estonia), 14.03.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Beglarishvili, Nomme United - Vaprus 7:1, Meistriliiga (Estonia), 14.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Beglarishvili, Nomme United - Kuressaare 3:2, Meistriliiga (Estonia), 11.07.2026
Jakie statystyki ma Nomme United w tym sezonie?
Bilans Nomme United w tym sezonie to 31 meczów i wynik 9-1-21 przy 47 zdobytych bramkach i 74 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nomme United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nomme United w sezonie 2026.
Skład i oceny Nomme United w ostatnim meczu 3-4-2-1






Zmiany
- 46' T. Evans → E. Ounapuu
- 59' K. Laanelaid → K. Matas
- 69' K. Oostenbrink → A. Torres
- 81' A. Frolov → N. Vassiljev
Kadra Nomme United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
21 | Estonia | 100 tys. € | – | 23 | 74% | 4 | 0 | 216' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
21 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Gambia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Estonia | 125 tys. € | – | 30 | 97% | 3 | 3 | 389' | 5 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
29 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
18 | Estonia | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
18 | Portoryko | 100 tys. € | 107 tys. € | 7 | 23% | 1 | 0 | 300' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
38 | Estonia | 25 tys. € | – | 30 | 97% | 5 | 4 | 85' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Estonia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
26 | Holandia | 150 tys. € | – | 29 | 94% | 3 | 2 | 139' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
22 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 51 |
|
36 | Gruzja | 50 tys. € | – | 30 | 97% | 10 | 10 | 147' | 4 | 1 | |||||||
| 52 |
![]() |
21 | Estonia | 0 € | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 93' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
|
20 | Estonia | 10 tys. € | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
25 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
|
27 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
20 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
22 | Japonia | 125 tys. € | – | 24 | 77% | 2 | 1 | 68' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Estonia | 25 tys. € | – | 21 | 68% | 0 | 0 | 205' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
21 | Estonia | 25 tys. € | – | 23 | 74% | 0 | 0 | 36' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
25 | Estonia | 75 tys. € | – | 30 | 97% | 1 | 0 | 220' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Estonia | 75 tys. € | – | 29 | 94% | 1 | 0 | 440' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
26 | Estonia | 75 tys. € | – | 6 | 19% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
25 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
21 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
27 | Estonia | 150 tys. € | – | 30 | 97% | 2 | 4 | 567' | 8 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
24 | Szwajcaria | 100 tys. € | – | 8 | 26% | 0 | 0 | 586' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
23 | Estonia | 50 tys. € | – | 31 | 100% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 71 |
|
20 | Estonia | 200 tys. € | – | 30 | 97% | 0 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Nomme United
1,5 mln €
śr. 44 tys. € / zawodnika
Ile Nomme United wydaje na pensje
107 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Estonia (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Nomme United w sezonie 2026
Nomme United wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Nomme United
Jak wygląda skład Nomme United?
W wyjściowym ustawieniu Nomme United między słupkami staje P. G., a linię obrony najczęściej tworzą A. Alteberg, S. Geiger, M. Palts oraz H. Jarvelaid. W środku pola grają R. Leppik, Z. Beglarishvili, A. Frolov, K. Oostenbrink oraz A. Torres, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Matas.
Nomme United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nomme United w sezonie 2026.
Nomme United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Estonia | 21 |
![]() |
koniec kariery | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Estonia | 26 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 24 | – | za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Portoryko | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Estonia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Mar 2026 |
|
Estonia | 20 |
|
nieujawniona | |
| 11 Lut 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
za darmo | |
| 10 Lut 2026 |
|
Japonia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Estonia | 27 |
|
nieujawniona |
Kluczowe transfery Nomme United
Nomme United bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +30 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Nomme United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nomme United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Nomme United trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Nomme United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Nomme United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Nomme United?
Klub piłkarski Nomme United zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Estonii oraz Mistrzostwo 3. ligi Estonii.