Forma w lidze
FC Levadia Tallinn w tabeli
1. miejsce / 75 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
36 pkt
47:7 bramki
3,13 gola/mecz
39 pkt
35:14 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy FC Levadia Tallinn
Wartość drużyny: 3,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 17 bramek | Brazylia | 22 | napastnik | 24 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 9 asyst | Estonia | 30 | pomocnik | 26 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2023 minut | Nigeria | 21 | obrońca | 25 | 300 tys. € |
Skład i oceny FC Levadia Tallinn w ostatnim meczu 4-1-3-2


Zmiany
- 66' M. Skvortsov → M. Roosnupp
- 66' N. Kutateladze → Geovani Reis Nascimento Junior
- 73' A. Nwankwo → T. Tammik
- 73' Alexandre → E. Otoo
- 90' Wendell Gabriel Mendes Craveiro → R. Kirss
FC Levadia Tallinn w tabeli Meistriliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 75 |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 55 |
3
|
Paide
|
30 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | 51 |
4
|
Kalju Nomme
|
30 | 15 | 5 | 10 | 52:28 | 50 |
5
|
Tammeka
|
30 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | 47 |
Wyniki FC Levadia Tallinn
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FC Levadia Tallinn
1
Paide
0
Meistriliiga (Estonia), 30. kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
FC Levadia Tallinn
10
![]()
Keila JK
0
Puchar Estonii, 1/8 finału
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Trans Narva
1
FC Levadia Tallinn
1
Meistriliiga (Estonia), 29. kolejka
|
Terminarz FC Levadia Tallinn
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 18:00
|
Flora Tallinn
FC Levadia Tallinn
Meistriliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
18 Paź 15:00
|
Kuressaare
FC Levadia Tallinn
Meistriliiga (Estonia), 32. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
FC Levadia Tallinn
Laagri
Meistriliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Levadia Tallinn
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Estonia |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Gruzja |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Gambia |
|
za darmo |
FC Levadia Tallinn to klub piłkarski z Estonii występujący w Meistriliiga (Estonia). Swoim domowym obiektem jest A. Le Coq Arena, który może pomieścić 14 405 widzów. Zespół prowadzi Vjatseslav Zahovaiko. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Estonii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Levadia Tallinn?
Klub piłkarski FC Levadia Tallinn zdobył w swojej historii 31 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Estonii oraz Puchar Estonii. Ponadto triumfował w Superpuchar Estonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Levadia Tallinn w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Levadia Tallinn trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje FC Levadia Tallinn w tabeli Meistriliiga (Estonia)?
FC Levadia Tallinn zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) z dorobkiem 75 punktów po 30 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 82:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład FC Levadia Tallinn?
W wyjściowym ustawieniu FC Levadia Tallinn między słupkami staje K. Vallner, a linię obrony najczęściej tworzą V. Iboro, A. Nwankwo, T. Tammik oraz J. Saliste. W środku pola grają Joao Pedro de Moura Siembarski, Geovani Reis Nascimento Junior, Alexandre oraz M. Roosnupp, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Liivak, N. Kutateladze. Trener Vjatseslav Zahovaiko ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Meistriliiga (Estonia) i pucharach.
Kiedy FC Levadia Tallinn gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Levadia Tallinn to spotkanie z Florą Tallinn, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie A. Le Coq Arena w ramach Meistriliiga (Estonia) (31. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Levadia Tallinn?
Ostatni mecz FC Levadia Tallinn to wygrana z Paide 1:0 w Meistriliiga (Estonia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Reis Nascimento Junior. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Levadia Tallinn w tym sezonie?
Bilans FC Levadia Tallinn w tym sezonie to 30 meczów i wynik 23-6-1 przy 82 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 18,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Levadia Tallinn w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FC Levadia Tallinn w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Levadia Tallinn
FC Levadia Tallinn terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 18:00
|
Meistriliiga (Estonia), 31. kolejka
|
A. Le Coq Arena Wyjazd | Trudny | |
|
18 Paź 15:00
|
Meistriliiga (Estonia), 32. kolejka
|
Kuressaare linnastaadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
Meistriliiga (Estonia), 33. kolejka
|
A. Le Coq Arena U siebie | Trudny | |
|
27 Paź 17:00
|
Meistriliiga (Estonia), 34. kolejka
|
A. Le Coq Arena U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 14:00
|
Meistriliiga (Estonia), 35. kolejka
|
Männiku staadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 11:30
|
Meistriliiga (Estonia), 36. kolejka
|
A. Le Coq Arena U siebie | Trudny |
Kiedy FC Levadia Tallinn gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Levadia Tallinn to spotkanie z Florą Tallinn, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie A. Le Coq Arena w ramach Meistriliiga (Estonia) (31. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki FC Levadia Tallinn w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FC Levadia Tallinn w sezonie 2026.
Forma i bramki FC Levadia Tallinn w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Levadia Tallinn wyniki
FC Levadia Tallinn ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-3-2 31 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-3-2 – w 23 z 29 meczów, ze średnią 2,52 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Levadia Tallinn zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Levadia Tallinn?
Ostatni mecz FC Levadia Tallinn to wygrana z Paide 1:0 w Meistriliiga (Estonia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Reis Nascimento Junior. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Levadia Tallinn – tabela Meistriliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) zajmuje FC Levadia Tallinn w sezonie 2026.
Miejsce FC Levadia Tallinn w tabeli Meistriliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 61 | 75 | |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 18 | 55 | |
3
|
Paide
|
30 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | 11 | 51 | |
4
|
Kalju Nomme
|
30 | 15 | 5 | 10 | 52:28 | 24 | 50 | |
5
|
Tammeka
|
30 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | -6 | 47 | |
6
|
Laagri
|
30 | 12 | 2 | 16 | 41:47 | -6 | 38 | |
7
|
Vaprus
|
30 | 10 | 5 | 15 | 41:59 | -18 | 35 | |
8
|
Kuressaare
|
30 | 9 | 5 | 16 | 33:49 | -16 | 32 | |
9
|
Nomme United
|
30 | 9 | 1 | 20 | 47:72 | -25 | 28 | |
10
|
Trans Narva
|
30 | 5 | 5 | 20 | 24:67 | -43 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 61 | 75 | |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 18 | 55 | |
3
|
Paide
|
30 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | 11 | 51 | |
4
|
Kalju Nomme
|
30 | 15 | 5 | 10 | 52:28 | 24 | 50 | |
5
|
Tammeka
|
30 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | -6 | 47 | |
6
|
Laagri
|
30 | 12 | 2 | 16 | 41:47 | -6 | 38 | |
7
|
Vaprus
|
30 | 10 | 5 | 15 | 41:59 | -18 | 35 | |
8
|
Kuressaare
|
30 | 9 | 5 | 16 | 33:49 | -16 | 32 | |
9
|
Nomme United
|
30 | 9 | 1 | 20 | 47:72 | -25 | 28 | |
10
|
Trans Narva
|
30 | 5 | 5 | 20 | 24:67 | -43 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Levadia Tallinn
|
15 | 11 | 3 | 1 | 47:7 | 40 | 36 | |
| 2 |
Flora Tallinn
|
15 | 9 | 0 | 6 | 33:19 | 14 | 27 | |
| 3 |
Paide
|
14 | 8 | 1 | 5 | 20:14 | 6 | 25 | |
| 4 |
Tammeka
|
15 | 8 | 1 | 6 | 21:17 | 4 | 25 | |
| 5 |
Kalju Nomme
|
16 | 7 | 3 | 6 | 32:18 | 14 | 24 | |
| 6 |
Vaprus
|
15 | 7 | 3 | 5 | 26:24 | 2 | 24 | |
| 7 |
Kuressaare
|
15 | 6 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 21 | |
| 8 |
Laagri
|
15 | 6 | 2 | 7 | 23:21 | 2 | 20 | |
| 9 |
Trans Narva
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:25 | -8 | 15 | |
| 10 |
Nomme United
|
15 | 4 | 0 | 11 | 29:33 | -4 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Levadia Tallinn
|
15 | 12 | 3 | 0 | 35:14 | 21 | 39 | |
| 2 |
Flora Tallinn
|
15 | 9 | 1 | 5 | 26:22 | 4 | 28 | |
| 3 |
Paide
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:23 | 5 | 26 | |
| 4 |
Kalju Nomme
|
14 | 8 | 2 | 4 | 20:10 | 10 | 26 | |
| 5 |
Tammeka
|
15 | 7 | 1 | 7 | 20:30 | -10 | 22 | |
| 6 |
Laagri
|
15 | 6 | 0 | 9 | 18:26 | -8 | 18 | |
| 7 |
Nomme United
|
15 | 5 | 1 | 9 | 18:39 | -21 | 16 | |
| 8 |
Vaprus
|
15 | 3 | 2 | 10 | 15:35 | -20 | 11 | |
| 9 |
Kuressaare
|
15 | 3 | 2 | 10 | 13:27 | -14 | 11 | |
| 10 |
Trans Narva
|
15 | 1 | 2 | 12 | 7:42 | -35 | 5 |
Które miejsce zajmuje FC Levadia Tallinn w tabeli Meistriliiga (Estonia)?
FC Levadia Tallinn zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) z dorobkiem 75 punktów po 30 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 82:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki FC Levadia Tallinn w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FC Levadia Tallinn na tle ligi w sezonie 2026.
FC Levadia Tallinn na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 18,0
- Strzały celne / mecz 7,5
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,70
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy FC Levadia Tallinn
-
Wendell Gabriel Mendes Craveiro 17
-
Bubacarr Tambedou 13
-
Mihkel Ainsalu 9
-
Maximilian Skvortsov 7
-
Enock Otoo 6
-
Mark Oliver Roosnupp 6
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Levadia Tallinn i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Levadia Tallinn to 76–90+ minuta, w której padło 19 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 18 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn Po przerwie pada 53% bramek FC Levadia Tallinn.Przebieg meczu FC Levadia Tallinn i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 23 | 18-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 5-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 17 | 15-1-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 6-4-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 2-1-0 |
Gdy FC Levadia Tallinn otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 18 razy na 23 takie mecze.
Jak padają bramki dla FC Levadia Tallinn
91% bramek FC Levadia Tallinn pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Levadia Tallinn zdobywa w sezonie średnio 2,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,80.
Aktualne serie FC Levadia Tallinn
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Levadia Tallinn, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Levadia Tallinn wygra mecz Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach FC Levadia Tallinn
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 93%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 47%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 10%
W 70% meczów FC Levadia Tallinn padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów FC Levadia Tallinn.FC Levadia Tallinn – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Levadia Tallinn fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Levadia Tallinn, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Levadia Tallinn zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 2,60 na wyjeździe.
FC Levadia Tallinn wygra mecz Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 87%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach FC Levadia Tallinn ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli FC Levadia Tallinn, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 19 z 30 meczów.
FC Levadia Tallinn – strzały
- Celne / mecz 7,5
- Niecelne / mecz 10,5
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
FC Levadia Tallinn oddaje 18,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn oddaje 18,0 strzałów na mecz.FC Levadia Tallinn – posiadanie piłki
- U siebie 59,3%
- Na wyjeździe 61,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 16 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 24 z 30
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 24 z 30 meczów. Średnio FC Levadia Tallinn utrzymuje przy piłce 60,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
FC Levadia Tallinn wygra mecz Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn utrzymuje średnio 60,6% posiadania piłki.FC Levadia Tallinn – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
FC Levadia Tallinn wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
FC Levadia Tallinn – czyste konta
- U siebie 10 z 15
- Na wyjeździe 2 z 15
- Stracone / mecz 0,70
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 10%
Czyste konto FC Levadia Tallinn to 40% meczów sezonu (12 z 30), z czego 10 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn Czyste konto FC Levadia Tallinn zachowuje w 40% meczów.FC Levadia Tallinn – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 9,8
FC Levadia Tallinn wykonuje średnio 8,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
FC Levadia Tallinn – kartki
- Żółte kartki 61
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 37%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 7%
FC Levadia Tallinn ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Levadia Tallinn – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
FC Levadia Tallinn według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 7 | 5-1-1 | 2,29 | 2,29 | 0,86 |
| Środka tabeli (4–7) | 13 | 10-3-0 | 2,54 | 2,69 | 0,77 |
| Dołu tabeli (8–10) | 10 | 8-2-0 | 2,60 | 3,10 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz FC Levadia Tallinn zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
FC Levadia Tallinn na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,40 2,60 | 3,13 2,33 | 0,47 0,93 |
|
2.
|
1,80 1,87 | 2,20 1,73 | 1,27 1,47 |
|
3.
|
1,79 1,63 | 1,43 1,75 | 1,00 1,44 |
|
4.
|
1,50 1,86 | 2,00 1,43 | 1,13 0,71 |
|
5.
|
1,67 1,47 | 1,40 1,33 | 1,13 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Levadia Tallinn
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Levadia Tallinn w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Levadia Tallinn - Trans Narva 7:0 Meistriliiga (Estonia), 26.04.2026
- Najwyższa porażka FC Levadia Tallinn - Flora Tallinn 1:2 Meistriliiga (Estonia), 28.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek FC Levadia Tallinn - Trans Narva 7:0, Meistriliiga (Estonia), 26.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Tambedou, Vaprus - FC Levadia Tallinn 1:6, Meistriliiga (Estonia), 24.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Ainsalu, Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn 1:3, Meistriliiga (Estonia), 13.06.2026
Jakie statystyki ma FC Levadia Tallinn w tym sezonie?
Bilans FC Levadia Tallinn w tym sezonie to 30 meczów i wynik 23-6-1 przy 82 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 18,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Levadia Tallinn – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Levadia Tallinn w sezonie 2026.
Skład i oceny FC Levadia Tallinn w ostatnim meczu 4-1-3-2


Zmiany
- 66' M. Skvortsov → M. Roosnupp
- 66' N. Kutateladze → Geovani Reis Nascimento Junior
- 73' A. Nwankwo → T. Tammik
- 73' Alexandre → E. Otoo
- 90' Wendell Gabriel Mendes Craveiro → R. Kirss
Kontuzje w kadrze FC Levadia Tallinn
-
G. Bessala Uraz barku pauzuje od 238 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra FC Levadia Tallinn
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Kamerun | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
29 | Estonia | 250 tys. € | – | 25 | 83% | 6 | 6 | 193' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
21 | Gwinea | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Gwinea | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
25 | Gruzja | 150 tys. € | – | 7 | 23% | 3 | 2 | 399' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Estonia | 50 tys. € | – | 22 | 73% | 0 | 0 | 116' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Brazylia | 400 tys. € | 66 tys. € | 6 | 20% | 1 | 1 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Estonia | 200 tys. € | – | 25 | 83% | 2 | 3 | 182' | 4 | 0 | |||||||
| 36 |
|
24 | Brazylia | 325 tys. € | 18 tys. € | 21 | 70% | 6 | 2 | 137' | 3 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Rosja | 25 tys. € | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Brazylia | 200 tys. € | – | 17 | 57% | 0 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 29 |
|
23 | Estonia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
31 | Estonia | 275 tys. € | – | 27 | 90% | 1 | 8 | 56' | 3 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Estonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
24 | Estonia | 250 tys. € | – | 25 | 83% | 0 | 0 | 91' | 4 | 1 | |||||||
| 20 |
|
25 | Nigeria | 250 tys. € | – | 22 | 73% | 1 | 1 | 62' | 3 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | Nigeria | 300 tys. € | – | 25 | 83% | 0 | 3 | 2 023' | 3 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Estonia | 100 tys. € | – | 26 | 87% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
28 | Estonia | 325 tys. € | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Levadia Tallinn
3,3 mln €
śr. 166 tys. € / zawodnika
Ile FC Levadia Tallinn wydaje na pensje
84 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Estonia (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Levadia Tallinn w sezonie 2026
FC Levadia Tallinn wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Levadia Tallinn
Jak wygląda skład FC Levadia Tallinn?
W wyjściowym ustawieniu FC Levadia Tallinn między słupkami staje K. Vallner, a linię obrony najczęściej tworzą V. Iboro, A. Nwankwo, T. Tammik oraz J. Saliste. W środku pola grają Joao Pedro de Moura Siembarski, Geovani Reis Nascimento Junior, Alexandre oraz M. Roosnupp, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Liivak, N. Kutateladze. Trener Vjatseslav Zahovaiko ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Meistriliiga (Estonia) i pucharach.
FC Levadia Tallinn – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Levadia Tallinn w sezonie 2026.
FC Levadia Tallinn transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Estonia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Gruzja | 25 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Gambia | 24 |
|
za darmo | |
| 03 Kwi 2026 |
|
Estonia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Lut 2026 |
|
Gwinea | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lut 2026 |
|
Nigeria | 25 |
|
za darmo | |
| 01 Lut 2026 |
|
Estonia | 21 |
|
za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
|
Holandia | 25 |
|
za darmo | |
| 18 Sty 2026 |
|
Słowenia | 28 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery FC Levadia Tallinn
FC Levadia Tallinn bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +750 tys. € 2024
- +100 tys. € 2023
- +100 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii FC Levadia Tallinn
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Levadia Tallinn w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FC Levadia Tallinn trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
FC Levadia Tallinn – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Levadia Tallinn? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Levadia Tallinn?
Klub piłkarski FC Levadia Tallinn zdobył w swojej historii 31 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Estonii oraz Puchar Estonii. Ponadto triumfował w Superpuchar Estonii.