Forma w lidze
Kalju Nomme w tabeli
4. miejsce / 50 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
24 pkt
32:18 bramki
2,00 gola/mecz
26 pkt
20:10 bramki
1,43 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Kalju Nomme
Wartość drużyny: 3,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 9 bramek | Estonia | 23 | pomocnik | 29 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 8 asyst | Estonia | 22 | napastnik | 26 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2071 minut | Senegal | 23 | obrońca | 29 | 350 tys. € |
Skład i oceny Kalju Nomme w ostatnim meczu 4-1-2-1-2








Zmiany
- 59' E. Lotar → M. Mannilaan
- 72' M. Tambedou → Tiago Azevedo Baptista
Kalju Nomme w tabeli Meistriliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 75 |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 55 |
3
|
Paide
|
30 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | 51 |
4
|
Kalju Nomme
|
30 | 15 | 5 | 10 | 52:28 | 50 |
5
|
Tammeka
|
30 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | 47 |
Wyniki Kalju Nomme
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Kalju Nomme
0
Laagri
1
Meistriliiga (Estonia), 30. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Tammeka
1
Kalju Nomme
3
Meistriliiga (Estonia), 29. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Kalju Nomme
2
Trans Narva
0
Meistriliiga (Estonia), 28. kolejka
|
Terminarz Kalju Nomme
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź 17:00
|
Vaprus
Kalju Nomme
Meistriliiga (Estonia), 31. kolejka
|
|
|
17 Paź 11:30
|
Nomme United
Kalju Nomme
Meistriliiga (Estonia), 32. kolejka
|
|
|
25 Paź 13:30
|
Kalju Nomme
Flora Tallinn
Meistriliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Ostatnie transfery Kalju Nomme
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Sie 2026 |
|
Nigeria |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia |
|
za darmo | |
| 04 Mar 2026 |
|
Chorwacja | – | za darmo |
Kalju Nomme to klub piłkarski z Estonii występujący w Meistriliiga (Estonia). Swoim domowym obiektem jest Hiiu staadion, który może pomieścić 2 730 widzów. Zespół prowadzi Nikita Andreev. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kalju Nomme w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Kalju Nomme trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kalju Nomme w tabeli Meistriliiga (Estonia)?
Kalju Nomme zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) z dorobkiem 50 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Levadia Tallinn wynosi 25 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 52:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Kalju Nomme?
W wyjściowym ustawieniu Kalju Nomme między słupkami staje M. Pavlov, a linię obrony najczęściej tworzą R. Vukusić, M. Podholjuzin, M. Tambedou oraz A. Boronilstsikov. W środku pola grają R. Siht, N. Ivanov, U. Korre oraz O. Musolitin, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Orlov, M. Mannilaan. Trener Nikita Andreev ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Meistriliiga (Estonia) i pucharach.
Kiedy Kalju Nomme gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kalju Nomme to spotkanie z Vaprus, które odbędzie się 13 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Pärnu Rannastaadion w ramach Meistriliiga (Estonia) (31. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kalju Nomme?
Ostatni mecz Kalju Nomme to porażka z Laagri 0:1 w Meistriliiga (Estonia), 10 października 2026. Bramkę zdobył Roomussaar. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kalju Nomme w tym sezonie?
Bilans Kalju Nomme w tym sezonie to 30 meczów i wynik 15-5-10 przy 52 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kalju Nomme w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Kalju Nomme w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Kalju Nomme
Kalju Nomme terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
13 Paź 17:00
|
Meistriliiga (Estonia), 31. kolejka
|
Pärnu Rannastaadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
17 Paź 11:30
|
Meistriliiga (Estonia), 32. kolejka
|
Männiku staadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 13:30
|
Meistriliiga (Estonia), 33. kolejka
|
Hiiu staadion U siebie | Trudny | |
|
28 Paź 18:00
|
Meistriliiga (Estonia), 34. kolejka
|
Paide linnastaadion Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 11:30
|
Meistriliiga (Estonia), 35. kolejka
|
Hiiu staadion U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 11:30
|
Meistriliiga (Estonia), 36. kolejka
|
A. Le Coq Arena Wyjazd | Trudny |
Kiedy Kalju Nomme gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kalju Nomme to spotkanie z Vaprus, które odbędzie się 13 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Pärnu Rannastaadion w ramach Meistriliiga (Estonia) (31. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Kalju Nomme w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Kalju Nomme w sezonie 2026.
Forma i bramki Kalju Nomme w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kalju Nomme wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 30. kolejka
|
0:1 | 4-1-2-1-2 | 9/13 | 3/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 29. kolejka
|
1:3 | 4-1-2-1-2 | 7/10 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 28. kolejka
|
2:0 | 4-3-1-2 | 3/13 | 3/4 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 27. kolejka
|
1:2 | 4-1-3-2 | 5/10 | 2/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 26. kolejka
|
2:1 | 4-1-3-2 | 8/10 | 1/1 | |
|
30 Sie Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 25. kolejka
|
2:3 | 4-1-2-1-2 | 7/17 | 3/6 | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Estonii, 1/8 finału
|
2:0 | 4-1-2-3 | 3/4 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 24. kolejka
|
1:0 | 4-1-3-2 | 5/9 | 3/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Meistriliiga (Estonia), 23. kolejka
|
3:1 | 4-1-2-1-2 | 7/10 | 3/5 | |
|
11 Sie Koniec
|
Puchar Estonii, 1/16 finału
|
0:12 | – | – | – |
Kalju Nomme ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-2-1-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-2-1-2 – w 12 z 29 meczów, ze średnią 1,92 punktu. W pozostałych ustawieniach Kalju Nomme zdobywa 1,59 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kalju Nomme?
Ostatni mecz Kalju Nomme to porażka z Laagri 0:1 w Meistriliiga (Estonia), 10 października 2026. Bramkę zdobył Roomussaar. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kalju Nomme – tabela Meistriliiga (Estonia)
Jakie miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) zajmuje Kalju Nomme w sezonie 2026.
Miejsce Kalju Nomme w tabeli Meistriliiga (Estonia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 61 | 75 | |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 18 | 55 | |
3
|
Paide
|
30 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | 11 | 51 | |
4
|
Kalju Nomme
|
30 | 15 | 5 | 10 | 52:28 | 24 | 50 | |
5
|
Tammeka
|
30 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | -6 | 47 | |
6
|
Laagri
|
30 | 12 | 2 | 16 | 41:47 | -6 | 38 | |
7
|
Vaprus
|
30 | 10 | 5 | 15 | 41:59 | -18 | 35 | |
8
|
Kuressaare
|
30 | 9 | 5 | 16 | 33:49 | -16 | 32 | |
9
|
Nomme United
|
30 | 9 | 1 | 20 | 47:72 | -25 | 28 | |
10
|
Trans Narva
|
30 | 5 | 5 | 20 | 24:67 | -43 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Levadia Tallinn
|
30 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | 61 | 75 | |
2
|
Flora Tallinn
|
30 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | 18 | 55 | |
3
|
Paide
|
30 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | 11 | 51 | |
4
|
Kalju Nomme
|
30 | 15 | 5 | 10 | 52:28 | 24 | 50 | |
5
|
Tammeka
|
30 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | -6 | 47 | |
6
|
Laagri
|
30 | 12 | 2 | 16 | 41:47 | -6 | 38 | |
7
|
Vaprus
|
30 | 10 | 5 | 15 | 41:59 | -18 | 35 | |
8
|
Kuressaare
|
30 | 9 | 5 | 16 | 33:49 | -16 | 32 | |
9
|
Nomme United
|
30 | 9 | 1 | 20 | 47:72 | -25 | 28 | |
10
|
Trans Narva
|
30 | 5 | 5 | 20 | 24:67 | -43 | 20 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Levadia Tallinn
|
15 | 11 | 3 | 1 | 47:7 | 40 | 36 | |
| 2 |
Flora Tallinn
|
15 | 9 | 0 | 6 | 33:19 | 14 | 27 | |
| 3 |
Paide
|
14 | 8 | 1 | 5 | 20:14 | 6 | 25 | |
| 4 |
Tammeka
|
15 | 8 | 1 | 6 | 21:17 | 4 | 25 | |
| 5 |
Kalju Nomme
|
16 | 7 | 3 | 6 | 32:18 | 14 | 24 | |
| 6 |
Vaprus
|
15 | 7 | 3 | 5 | 26:24 | 2 | 24 | |
| 7 |
Kuressaare
|
15 | 6 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 21 | |
| 8 |
Laagri
|
15 | 6 | 2 | 7 | 23:21 | 2 | 20 | |
| 9 |
Trans Narva
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:25 | -8 | 15 | |
| 10 |
Nomme United
|
15 | 4 | 0 | 11 | 29:33 | -4 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Levadia Tallinn
|
15 | 12 | 3 | 0 | 35:14 | 21 | 39 | |
| 2 |
Flora Tallinn
|
15 | 9 | 1 | 5 | 26:22 | 4 | 28 | |
| 3 |
Paide
|
16 | 7 | 5 | 4 | 28:23 | 5 | 26 | |
| 4 |
Kalju Nomme
|
14 | 8 | 2 | 4 | 20:10 | 10 | 26 | |
| 5 |
Tammeka
|
15 | 7 | 1 | 7 | 20:30 | -10 | 22 | |
| 6 |
Laagri
|
15 | 6 | 0 | 9 | 18:26 | -8 | 18 | |
| 7 |
Nomme United
|
15 | 5 | 1 | 9 | 18:39 | -21 | 16 | |
| 8 |
Vaprus
|
15 | 3 | 2 | 10 | 15:35 | -20 | 11 | |
| 9 |
Kuressaare
|
15 | 3 | 2 | 10 | 13:27 | -14 | 11 | |
| 10 |
Trans Narva
|
15 | 1 | 2 | 12 | 7:42 | -35 | 5 |
Które miejsce zajmuje Kalju Nomme w tabeli Meistriliiga (Estonia)?
Kalju Nomme zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Meistriliiga (Estonia) z dorobkiem 50 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Levadia Tallinn wynosi 25 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 52:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Kalju Nomme w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Kalju Nomme na tle ligi w sezonie 2026.
Kalju Nomme na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,9
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,93
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Kalju Nomme
-
Nikita Ivanov 9

-
Mattias Mannilaan 9

-
Mihhail Orlov 6

-
Tiago Azevedo Baptista 5

-
Rommi Siht 5

-
Enrique Lotar 3

Rozkład bramek w czasie
Bramki Kalju Nomme i rywali według minuty w ostatnich 30 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kalju Nomme to 16–30 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 11 trafieniami.
Przebieg meczu Kalju Nomme i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 14-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-2-8 |
| Prowadził do przerwy | 15 | 13-1-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 1-4-5 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-0-4 |
Gdy Kalju Nomme otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 14 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kalju Nomme
90% bramek Kalju Nomme pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kalju Nomme zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Kalju Nomme
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Kalju Nomme, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kalju Nomme
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 47%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 7%
W 47% meczów Kalju Nomme padają co najmniej trzy bramki, a w 53% spotkań trafiają obie drużyny.
Kalju Nomme – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Kalju Nomme fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kalju Nomme, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kalju Nomme zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,86 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 30 meczach Kalju Nomme ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Kalju Nomme, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 30 meczów.
Kalju Nomme – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 8,4
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Kalju Nomme oddaje 13,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Kalju Nomme – posiadanie piłki
- U siebie 52,2%
- Na wyjeździe 53,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 30
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 30
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 30 meczów. Średnio Kalju Nomme utrzymuje przy piłce 53,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Kalju Nomme – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Kalju Nomme wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Kalju Nomme – czyste konta
- U siebie 3 z 16
- Na wyjeździe 7 z 14
- Stracone / mecz 0,93
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Kalju Nomme to 33% meczów sezonu (10 z 30), z czego 3 w 16 meczach u siebie.
Kalju Nomme – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 93%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,5
Kalju Nomme wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Kalju Nomme – kartki
- Żółte kartki 65
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 13%
Kalju Nomme ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Kalju Nomme – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Kalju Nomme według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 9 | 1-4-4 | 0,78 | 0,89 | 1,22 |
| Środka tabeli (4–7) | 11 | 6-0-5 | 1,64 | 1,64 | 1,09 |
| Dołu tabeli (8–10) | 10 | 8-1-1 | 2,50 | 2,60 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Kalju Nomme zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Kalju Nomme na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,80 1,87 | 2,20 1,73 | 1,27 1,47 |
|
3.
|
1,79 1,63 | 1,43 1,75 | 1,00 1,44 |
|
4.
|
1,50 1,86 | 2,00 1,43 | 1,13 0,71 |
|
5.
|
1,67 1,47 | 1,40 1,33 | 1,13 2,00 |
|
6.
|
1,33 1,20 | 1,53 1,20 | 1,40 1,73 |
Ciekawe rekordy w meczach Kalju Nomme
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kalju Nomme w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kalju Nomme - Nomme United 7:1 Meistriliiga (Estonia), 22.04.2026
- Najwyższa porażka Vaprus - Kalju Nomme 3:1 Meistriliiga (Estonia), 30.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Kalju Nomme - Nomme United 7:1, Meistriliiga (Estonia), 22.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Azevedo Baptista, Tammeka - Kalju Nomme 1:3, Meistriliiga (Estonia), 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Tarassenkov, FC Levadia Tallinn - Kalju Nomme 1:1, Meistriliiga (Estonia), 20.06.2026
Jakie statystyki ma Kalju Nomme w tym sezonie?
Bilans Kalju Nomme w tym sezonie to 30 meczów i wynik 15-5-10 przy 52 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kalju Nomme – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kalju Nomme w sezonie 2026.
Skład i oceny Kalju Nomme w ostatnim meczu 4-1-2-1-2








Zmiany
- 59' E. Lotar → M. Mannilaan
- 72' M. Tambedou → Tiago Azevedo Baptista
Kadra Kalju Nomme
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
23 | Estonia | 150 tys. € | – | 27 | 90% | 1 | 2 | 453' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Estonia | 200 tys. € | – | 26 | 87% | 6 | 8 | 291' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
25 | Estonia | 350 tys. € | – | 21 | 70% | 9 | 0 | 472' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Estonia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
27 | Estonia | 225 tys. € | – | 13 | 43% | 1 | 1 | 554' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Ukraina | 275 tys. € | – | 25 | 83% | 3 | 2 | 2 034' | 5 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Estonia | 300 tys. € | – | 29 | 97% | 9 | 3 | 534' | 7 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Estonia | 400 tys. € | – | 30 | 100% | 5 | 3 | 30' | 3 | 0 | |||||||
| 59 |
|
31 | Estonia | 150 tys. € | – | 23 | 77% | 2 | 2 | 347' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
17 | Estonia | 10 tys. € | – | 20 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
21 | Estonia | 175 tys. € | – | 21 | 70% | 0 | 1 | 443' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Estonia | 175 tys. € | – | 28 | 93% | 0 | 0 | 4' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Estonia | – | – | 5 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Senegal | 350 tys. € | 289 tys. € | 29 | 97% | 0 | 1 | 2 071' | 6 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Estonia | 150 tys. € | – | 29 | 97% | 1 | 0 | 42' | 2 | 0 | |||||||
| 46 |
|
22 | Chorwacja | 250 tys. € | 183 tys. € | 28 | 93% | 0 | 2 | 0' | 8 | 1 | |||||||
| 50 |
|
33 | Estonia | 100 tys. € | – | 17 | 57% | 0 | 0 | 0' | 3 | 1 | |||||||
| 74 |
![]() |
19 | Estonia | 10 tys. € | – | 19 | 63% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
![]() |
24 | Ukraina | 275 tys. € | – | 19 | 63% | 1 | 0 | 0' | 6 | 1 | |||||||
| 88 |
|
23 | Estonia | 200 tys. € | – | 28 | 93% | 2 | 2 | 494' | 5 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Estonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
26 | Estonia | 300 tys. € | – | 30 | 100% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 69 |
![]() |
23 | Estonia | 175 tys. € | – | 27 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Kalju Nomme
4,2 mln €
śr. 184 tys. € / zawodnika
Ile Kalju Nomme wydaje na pensje
473 tys. € rocznie
śr. 21 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Estonia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kalju Nomme w sezonie 2026
Kalju Nomme wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kalju Nomme
Jak wygląda skład Kalju Nomme?
W wyjściowym ustawieniu Kalju Nomme między słupkami staje M. Pavlov, a linię obrony najczęściej tworzą R. Vukusić, M. Podholjuzin, M. Tambedou oraz A. Boronilstsikov. W środku pola grają R. Siht, N. Ivanov, U. Korre oraz O. Musolitin, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Orlov, M. Mannilaan. Trener Nikita Andreev ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Meistriliiga (Estonia) i pucharach.
Kalju Nomme – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kalju Nomme w sezonie 2026.
Kalju Nomme transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Sie 2026 |
|
Nigeria | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Estonia | 17 |
|
za darmo | |
| 04 Mar 2026 |
|
Chorwacja | 22 | – | za darmo | |
| 07 Lut 2026 |
|
Estonia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lut 2026 |
|
Estonia | 23 |
|
za darmo | |
| 22 Sty 2026 |
|
Estonia | 23 |
|
za darmo | |
| 05 Sty 2026 |
|
Estonia | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Gru 2025 |
|
Estonia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2025 |
![]() |
Łotwa | 21 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Kalju Nomme
Kalju Nomme bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +600 tys. € 2024
- -25 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Kalju Nomme
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kalju Nomme w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Kalju Nomme trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.