Henri Perk

bramkarz #1
Narodowość Estonia Aktualny klub Kalju Nomme
Wiek / data ur.26 lat (14.10.1999)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjabramkarz
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączył31.12.2019
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa300 tys. €

Henri Perk jest piłkarzem występującym obecnie w Kalju Nomme. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.

Liczby Henri Perk w Lidze Konferencji UEFA 2026
Mecze
4
Bramki
0
Asysty
1
Minuty
360'
Średnia ocena
6.08
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Henri Perk

Ocena
30.07 Kalju Nomme Shelbourne 2:1 6.6
23.07 Shelbourne Kalju Nomme 5:2 5.3
16.07 Linfield Kalju Nomme 2:2 5.6
09.07 Kalju Nomme Linfield 1:0 6.8
14.10 Estonia Mołdawia 1:1 0.0
Najbliższy mecz Henri Perk
Kalju Nomme Tammeka
02.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Zakład bez ryzyka aż 50 zł Zagraj
Betclic to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,08
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer31.12.2019
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

300 tys. €
+100 tys. € (+50,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana

Jakie statystyki ma Henri Perk w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Henri Perk wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.08. Henri Perk oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Henri Perk w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Henri Perk rozegrał w barwach Kalju Nomme w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze, w Meistriliiga (Estonia) 20 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Estonii. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.

Jaka jest wartość rynkowa Henri Perk?

Wycena 26-letniego Henri Perk według stanu na kwiecień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 10 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Henri Perk?

Henri Perk urodził się 14 października 1999 w Tallinn (Estonia). Obecnie piłkarz ma 26 lat.