Modou Tambedou
obrońca #20Modou Tambedou jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Modou Tambedou
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Modou Tambedou w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Modou Tambedou wyglądają następująco: 34 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Modou Tambedou oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Modou Tambedou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Modou Tambedou rozegrał w barwach Kalju Nomme w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze, w Pucharze Estonii 1 mecz oraz w Meistriliiga (Estonia) 34 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 839 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Modou Tambedou?
Modou Tambedou ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Kalju Nomme — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Modou Tambedou?
Modou Tambedou najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Modou Tambedou?
Wycena 23-letniego Modou Tambedou według stanu na kwiecień 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Modou Tambedou?
Modou Tambedou urodził się 4 kwietnia 2003 w Senegalu. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Modou Tambedou – statystyki
Szczegółowe statystyki Modou Tambedou w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kalju Nomme. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Modou Tambedou vs. inni
Jakie statystyki ma Modou Tambedou w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Modou Tambedou wyglądają następująco: 34 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Modou Tambedou oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Modou Tambedou – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Modou Tambedou w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:1 | 16' | 0 | 0 | ||||
|
23 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
5:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Lip
Dogryw.
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 120' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Lip
Dogryw.
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
0:1 | 120' | 0 | 0 | ||||
|
10 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
18 Sie
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Kwi
Koniec
|
Challenger Pro League (Belgia)
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Modou Tambedou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Modou Tambedou rozegrał w barwach Kalju Nomme w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze, w Pucharze Estonii 1 mecz oraz w Meistriliiga (Estonia) 34 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 839 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Modou Tambedou – forma
W ostatnich 5 meczach Modou Tambedou zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,03. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Modou Tambedou ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.03.
W ostatnich 10 meczach Modou Tambedou ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.19.
W jakiej formie jest Modou Tambedou?
Modou Tambedou jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.03. Jego dyspozycja słabnie.
Modou Tambedou – zarobki
Modou Tambedou gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 289 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Modou Tambedou (2022/23)
| Rocznie | 289 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 24 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 793 € |
Modou Tambedou – trofea
W trakcie kariery Modou Tambedou zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Modou Tambedou?
Modou Tambedou zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Kalju Nomme — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Estonii — 1 raz.
Modou Tambedou – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Modou Tambedou wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Modou Tambedou na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Modou Tambedou?
Wycena Modou Tambedou wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Modou Tambedou wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.
