Forma w lidze
Real Oruro w tabeli
11. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 24 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
17:25 bramki
1,70 gola/mecz
14 pkt
18:26 bramki
1,64 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Real Oruro
Wartość drużyny: 250 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Boliwia | 31 | napastnik | 19 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Argentyna | 42 | pomocnik | 21 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,11 średnia ocena | Ekwador | 29 | napastnik | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1339 minut | Boliwia | 30 | – | 18 | – |
Skład i oceny Real Oruro w ostatnim meczu 4-4-2





Zmiany
- 62' Jhamil Rodrigo Ari Cruz → J. Montenegro
- 62' E. Rivera → D. Castellón
- 70' H. Tifner → Juan Pablo Gómez Perez
- 70' A. Bravo → Y. Vallejos
Real Oruro w tabeli Primera Division (Boliwia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 48 |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 45 |
| ··· | |||||||
10
|
Independiente Petrolero
|
20 | 7 | 4 | 9 | 27:35 | 25 |
11
|
Real Oruro
|
21 | 7 | 3 | 11 | 35:51 | 24 |
12
|
San Antonio Bulo Bulo
|
21 | 6 | 3 | 12 | 21:40 | 21 |
Wyniki Real Oruro
Terminarz Real Oruro
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
Real Oruro
Aurora
Primera Division (Boliwia), 22. kolejka
|
Real Oruro to klub piłkarski z Boliwii występujący w Primera Division (Boliwia). Zespół prowadzi Robledo Marcelo. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 250 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Real Oruro w tabeli Primera Division (Boliwia)?
Real Oruro zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) z dorobkiem 24 punktów po 21 kolejkach. Strata do prowadzącego Bolívar wynosi 24 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:51, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Real Oruro gra następny mecz?
Najbliższy mecz Real Oruro to spotkanie z Aurora, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 w ramach Primera Division (Boliwia) (22. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Real Oruro?
Ostatni mecz Real Oruro to wygrana z Universitario de Vinto 1:3 w Primera Division (Boliwia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Bravo, Bravo, Vallejos oraz Blanco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Real Oruro w tym sezonie?
Bilans Real Oruro w tym sezonie to 21 meczów i wynik 7-3-11 przy 35 zdobytych bramkach i 51 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Real Oruro w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Real Oruro w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Real Oruro
Real Oruro terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
Primera Division (Boliwia), 22. kolejka
|
U siebie | Trudny |
Kiedy Real Oruro gra następny mecz?
Najbliższy mecz Real Oruro to spotkanie z Aurora, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 w ramach Primera Division (Boliwia) (22. kolejka).
Wyniki Real Oruro w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Real Oruro w sezonie 2026.
Forma i bramki Real Oruro w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Real Oruro wyniki
Real Oruro ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 7 z 21 meczów, ze średnią 0,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Real Oruro zdobywa 1,43 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Real Oruro?
Ostatni mecz Real Oruro to wygrana z Universitario de Vinto 1:3 w Primera Division (Boliwia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Bravo, Bravo, Vallejos oraz Blanco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Real Oruro – tabela Primera Division (Boliwia)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) zajmuje Real Oruro w sezonie 2026.
Miejsce Real Oruro w tabeli Primera Division (Boliwia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 33 | 48 | |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 34 | 45 | |
3
|
The Strongest
|
21 | 12 | 6 | 3 | 39:23 | 16 | 42 | |
4
|
Real Potosí
|
21 | 9 | 8 | 4 | 28:14 | 14 | 35 | |
5
|
Oriente Petrolero
|
21 | 10 | 3 | 8 | 37:27 | 10 | 33 | |
6
|
Aurora
|
21 | 7 | 10 | 4 | 33:29 | 4 | 31 | |
7
|
Guabirá
|
20 | 8 | 5 | 7 | 32:39 | -7 | 29 | |
8
|
Nacional Potosí
|
21 | 8 | 4 | 9 | 32:30 | 2 | 28 | |
9
|
Blooming
|
21 | 6 | 9 | 6 | 30:23 | 7 | 27 | |
10
|
Independiente Petrolero
|
20 | 7 | 4 | 9 | 27:35 | -8 | 25 | |
11
|
Real Oruro
|
21 | 7 | 3 | 11 | 35:51 | -16 | 24 | |
12
|
San Antonio Bulo Bulo
|
21 | 6 | 3 | 12 | 21:40 | -19 | 21 | |
13
|
ABB
|
21 | 6 | 2 | 13 | 31:46 | -15 | 20 | |
14
|
Universitario de Vinto
|
21 | 5 | 3 | 13 | 27:42 | -15 | 18 | |
15
|
Real Tomayapo
|
21 | 4 | 5 | 12 | 15:39 | -24 | 17 | |
16
|
Gualberto Villarroel SJ
|
20 | 2 | 8 | 10 | 21:37 | -16 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 33 | 48 | |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 34 | 45 | |
3
|
The Strongest
|
21 | 12 | 6 | 3 | 39:23 | 16 | 42 | |
4
|
Real Potosí
|
21 | 9 | 8 | 4 | 28:14 | 14 | 35 | |
5
|
Oriente Petrolero
|
21 | 10 | 3 | 8 | 37:27 | 10 | 33 | |
6
|
Aurora
|
21 | 7 | 10 | 4 | 33:29 | 4 | 31 | |
7
|
Guabirá
|
20 | 8 | 5 | 7 | 32:39 | -7 | 29 | |
8
|
Nacional Potosí
|
21 | 8 | 4 | 9 | 32:30 | 2 | 28 | |
9
|
Blooming
|
21 | 6 | 9 | 6 | 30:23 | 7 | 27 | |
10
|
Independiente Petrolero
|
20 | 7 | 4 | 9 | 27:35 | -8 | 25 | |
11
|
Real Oruro
|
21 | 7 | 3 | 11 | 35:51 | -16 | 24 | |
12
|
San Antonio Bulo Bulo
|
21 | 6 | 3 | 12 | 21:40 | -19 | 21 | |
13
|
ABB
|
21 | 6 | 2 | 13 | 31:46 | -15 | 20 | |
14
|
Universitario de Vinto
|
21 | 5 | 3 | 13 | 27:42 | -15 | 18 | |
15
|
Real Tomayapo
|
21 | 4 | 5 | 12 | 15:39 | -24 | 17 | |
16
|
Gualberto Villarroel SJ
|
20 | 2 | 8 | 10 | 21:37 | -16 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bolívar
|
11 | 9 | 1 | 1 | 34:11 | 23 | 28 | |
| 2 |
Always Ready
|
10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | 19 | 23 | |
| 3 |
Oriente Petrolero
|
10 | 7 | 1 | 2 | 21:7 | 14 | 22 | |
| 4 |
The Strongest
|
10 | 6 | 3 | 1 | 23:12 | 11 | 21 | |
| 5 |
Real Potosí
|
11 | 6 | 3 | 2 | 18:6 | 12 | 21 | |
| 6 |
Guabirá
|
10 | 6 | 3 | 1 | 23:10 | 13 | 21 | |
| 7 |
Blooming
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:6 | 15 | 21 | |
| 8 |
Nacional Potosí
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 19 | |
| 9 |
Aurora
|
10 | 4 | 5 | 1 | 21:15 | 6 | 17 | |
| 10 |
San Antonio Bulo Bulo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 17 | |
| 11 |
ABB
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:15 | 4 | 16 | |
| 12 |
Independiente Petrolero
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:18 | -5 | 14 | |
| 13 |
Universitario de Vinto
|
11 | 4 | 2 | 5 | 18:17 | 1 | 14 | |
| 14 |
Real Oruro
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 15 |
Real Tomayapo
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:12 | -4 | 10 | |
| 16 |
Gualberto Villarroel SJ
|
10 | 2 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Always Ready
|
10 | 6 | 4 | 0 | 22:7 | 15 | 22 | |
| 2 |
The Strongest
|
11 | 6 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 21 | |
| 3 |
Bolívar
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:11 | 10 | 20 | |
| 4 |
Real Potosí
|
10 | 3 | 5 | 2 | 10:8 | 2 | 14 | |
| 5 |
Aurora
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:14 | -2 | 14 | |
| 6 |
Real Oruro
|
11 | 4 | 2 | 5 | 18:26 | -8 | 14 | |
| 7 |
Oriente Petrolero
|
11 | 3 | 2 | 6 | 16:20 | -4 | 11 | |
| 8 |
Independiente Petrolero
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:17 | -3 | 11 | |
| 9 |
Nacional Potosí
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:16 | -2 | 9 | |
| 10 |
Guabirá
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:29 | -20 | 8 | |
| 11 |
Real Tomayapo
|
11 | 2 | 1 | 8 | 7:27 | -20 | 7 | |
| 12 |
Blooming
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 6 | |
| 13 |
San Antonio Bulo Bulo
|
10 | 1 | 1 | 8 | 8:26 | -18 | 4 | |
| 14 |
ABB
|
11 | 1 | 1 | 9 | 12:31 | -19 | 4 | |
| 15 |
Universitario de Vinto
|
10 | 1 | 1 | 8 | 9:25 | -16 | 4 | |
| 16 |
Gualberto Villarroel SJ
|
10 | 0 | 4 | 6 | 8:20 | -12 | 4 |
Które miejsce zajmuje Real Oruro w tabeli Primera Division (Boliwia)?
Real Oruro zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) z dorobkiem 24 punktów po 21 kolejkach. Strata do prowadzącego Bolívar wynosi 24 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:51, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Real Oruro w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Real Oruro na tle ligi w sezonie 2026.
Real Oruro na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,95
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,43
- Czyste konta 5%
- Odbiory / mecz 13,3
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 23,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Real Oruro
Rozkład bramek w czasie
Bramki Real Oruro i rywali według minuty w ostatnich 21 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Real Oruro to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Real Oruro i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 6-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 1-1-10 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-0-2 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 1-0-8 |
Gdy Real Oruro otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Real Oruro
83% bramek Real Oruro pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Real Oruro zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Real Oruro
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Real Oruro, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Real Oruro
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 81%
- Powyżej 3,5 62%
- Powyżej 4,5 48%
- Powyżej 5,5 14%
W 81% meczów Real Oruro padają co najmniej trzy bramki, a w 76% spotkań trafiają obie drużyny.
Real Oruro – faule i karne
- Faule / mecz 14,9
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Real Oruro fauluje średnio 14,9 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Real Oruro, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Real Oruro zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,27 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 21 meczach Real Oruro ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Real Oruro, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 21 meczów.
Real Oruro – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Real Oruro oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Real Oruro – posiadanie piłki
- U siebie 44,9%
- Na wyjeździe 38,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 21
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 21
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 21 meczów. Średnio Real Oruro utrzymuje przy piłce 41,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Real Oruro – podania
- Kluczowe / mecz 9,9
- Dośrodkowania / mecz 13,4
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 44%
Real Oruro wymienia średnio 282 podań na mecz przy celności 75%, z czego 9,9 to podania kluczowe.
Real Oruro – czyste konta
- U siebie 1 z 10
- Na wyjeździe 0 z 11
- Stracone / mecz 2,43
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Real Oruro to 5% meczów sezonu (1 z 21), z czego 1 w 10 meczach u siebie.
Real Oruro – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 81%
- Pow. 10,5 w meczu 48%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Real Oruro wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 81% spotkań.
Real Oruro – kartki
- Żółte kartki 51
- Pow. 3,5 kartki w meczu 52%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 10%
Real Oruro ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Real Oruro – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Real Oruro według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 1-0-7 | 0,38 | 1,25 | 3,63 |
| Środka tabeli (6–11) | 6 | 1-3-2 | 1,00 | 1,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 5-0-2 | 2,14 | 2,29 | 1,43 |
Najwięcej punktów na mecz Real Oruro zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Real Oruro na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,91 0,60 | 1,91 0,90 | 0,55 1,70 |
|
10.
|
1,27 1,22 | 1,18 1,56 | 1,64 1,89 |
|
11.
|
1,00 1,27 | 1,70 1,64 | 2,50 2,36 |
|
12.
|
1,55 0,40 | 1,18 0,80 | 1,27 2,60 |
|
13.
|
1,60 0,36 | 1,90 1,09 | 1,50 2,82 |
Ciekawe rekordy w meczach Real Oruro
Skrajne wyniki i osiągnięcia Real Oruro w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Oruro - Universitario de Vinto 4:1 Primera Division (Boliwia), 9.07.2026
- Najwyższa porażka Real Oruro - Always Ready 0:6 Primera Division (Boliwia), 15.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Bolívar - Real Oruro 5:2, Primera Division (Boliwia), 3.04.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Bravo, Universitario de Vinto - Real Oruro 1:3, Primera Division (Boliwia), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Porozo, Bolívar - Real Oruro 5:2, Primera Division (Boliwia), 3.04.2026
Jakie statystyki ma Real Oruro w tym sezonie?
Bilans Real Oruro w tym sezonie to 21 meczów i wynik 7-3-11 przy 35 zdobytych bramkach i 51 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Real Oruro – zawodnicy
Jak wygląda kadra Real Oruro w sezonie 2026.
Skład i oceny Real Oruro w ostatnim meczu 4-4-2





Zmiany
- 62' Jhamil Rodrigo Ari Cruz → J. Montenegro
- 62' E. Rivera → D. Castellón
- 70' H. Tifner → Juan Pablo Gómez Perez
- 70' A. Bravo → Y. Vallejos
Kadra Real Oruro
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
31 | Boliwia | 100 tys. € | – | 19 | 90% | 5 | 0 | 1 251' | 3 | 2 | |||||||
| 10 |
|
32 | Boliwia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
24 | Boliwia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
34 | Argentyna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 7 |
|
38 | Boliwia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
26 | Boliwia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
23 | Boliwia | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
24 | Boliwia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
27 | Boliwia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
29 | Boliwia | 300 tys. € | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
25 | Argentyna | 400 tys. € | 89 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
30 | Boliwia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
|
29 | Boliwia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
29 | Boliwia | – | – | 15 | 71% | 1 | 0 | 975' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Boliwia | 250 tys. € | – | 11 | 52% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
29 | Boliwia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
22 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
25 | Boliwia | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
![]() |
22 | Boliwia | – | – | 9 | 43% | 0 | 1 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Real Oruro
2,5 mln €
śr. 115 tys. € / zawodnika
Ile Real Oruro wydaje na pensje
89 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Boliwia (16 zawodników)