Forma w lidze
Real Potosí w tabeli
4. miejsce / 35 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
18:6 bramki
1,64 gola/mecz
14 pkt
10:8 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Real Potosí
Wartość drużyny: 250 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Kolumbia | 29 | napastnik | 20 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | 31 | pomocnik | 15 | – | |||
![]() |
Najwyższa ocena 7,04 średnia ocena | 31 | pomocnik | 15 | – | |||
|
|
Najwięcej minut 1723 minut | Boliwia | 26 | pomocnik | 21 | 0 € |
Skład i oceny Real Potosí w ostatnim meczu 5-4-1





Zmiany
- 45' L. Gimenez → G. Anazgo
- 74' Jeferson Rivas Tirado → L. Ali
- 88' H. Rojas → S. Plaza
Real Potosí w tabeli Primera Division (Boliwia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 48 |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 45 |
3
|
The Strongest
|
21 | 12 | 6 | 3 | 39:23 | 42 |
4
|
Real Potosí
|
21 | 9 | 8 | 4 | 28:14 | 35 |
5
|
Oriente Petrolero
|
21 | 10 | 3 | 8 | 37:27 | 33 |
Wyniki Real Potosí
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Real Potosí
1
The Strongest
0
Primera Division (Boliwia), 21. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Real Oruro
0
Real Potosí
2
Primera Division (Boliwia), 20. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Real Potosí
2
Oriente Petrolero
1
Primera Division (Boliwia), 19. kolejka
|
Terminarz Real Potosí
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 21:00
|
ABB
Real Potosí
Primera Division (Boliwia), 22. kolejka
|
Ostatnie transfery Real Potosí
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sty 2019 |
|
Boliwia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
![]() |
Boliwia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
|
Boliwia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
|
Boliwia |
|
nieujawniona |
Real Potosí to klub piłkarski z Boliwii występujący w Primera Division (Boliwia). Swoim domowym obiektem jest Estadio Víctor Agustín Ugarte de Potosí, który może pomieścić 35 000 widzów. Zespół prowadzi Fabio Espada. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 250 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Real Potosí w tabeli Primera Division (Boliwia)?
Real Potosí zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) z dorobkiem 35 punktów po 21 kolejkach. Strata do prowadzącego Bolívar wynosi 13 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Real Potosí?
W wyjściowym ustawieniu Real Potosí między słupkami staje D. Sandy, a linię obrony najczęściej tworzą Williams Wallas Fernandez von Boeck, Fran Supayabe Alpiri, S. Severiche, Kevin Alexander Villegas Saldana oraz Cristian López. W środku pola grają H. Rojas, Erlan Boris Condori Galvarro, J. Thomas oraz G. Gómez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jeferson Rivas Tirado. Trener Fabio Espada ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Boliwia) i pucharach.
Kiedy Real Potosí gra następny mecz?
Najbliższy mecz Real Potosí to spotkanie z ABB, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Hernando Siles w ramach Primera Division (Boliwia) (22. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Real Potosí?
Ostatni mecz Real Potosí to wygrana z The Strongest 1:0 w Primera Division (Boliwia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Rojas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Real Potosí w tym sezonie?
Bilans Real Potosí w tym sezonie to 21 meczów i wynik 9-8-4 przy 28 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Real Potosí w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Real Potosí w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Real Potosí
Real Potosí terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 21:00
|
Primera Division (Boliwia), 22. kolejka
|
Estadio Hernando Siles Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Real Potosí gra następny mecz?
Najbliższy mecz Real Potosí to spotkanie z ABB, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Hernando Siles w ramach Primera Division (Boliwia) (22. kolejka).
Wyniki Real Potosí w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Real Potosí w sezonie 2026.
Forma i bramki Real Potosí w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Real Potosí wyniki
Real Potosí ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 10 z 21 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Real Potosí zdobywa 1,73 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Real Potosí?
Ostatni mecz Real Potosí to wygrana z The Strongest 1:0 w Primera Division (Boliwia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Rojas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Real Potosí – tabela Primera Division (Boliwia)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) zajmuje Real Potosí w sezonie 2026.
Miejsce Real Potosí w tabeli Primera Division (Boliwia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 33 | 48 | |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 34 | 45 | |
3
|
The Strongest
|
21 | 12 | 6 | 3 | 39:23 | 16 | 42 | |
4
|
Real Potosí
|
21 | 9 | 8 | 4 | 28:14 | 14 | 35 | |
5
|
Oriente Petrolero
|
21 | 10 | 3 | 8 | 37:27 | 10 | 33 | |
6
|
Aurora
|
21 | 7 | 10 | 4 | 33:29 | 4 | 31 | |
7
|
Guabirá
|
20 | 8 | 5 | 7 | 32:39 | -7 | 29 | |
8
|
Nacional Potosí
|
21 | 8 | 4 | 9 | 32:30 | 2 | 28 | |
9
|
Blooming
|
21 | 6 | 9 | 6 | 30:23 | 7 | 27 | |
10
|
Independiente Petrolero
|
20 | 7 | 4 | 9 | 27:35 | -8 | 25 | |
11
|
Real Oruro
|
21 | 7 | 3 | 11 | 35:51 | -16 | 24 | |
12
|
San Antonio Bulo Bulo
|
21 | 6 | 3 | 12 | 21:40 | -19 | 21 | |
13
|
ABB
|
21 | 6 | 2 | 13 | 31:46 | -15 | 20 | |
14
|
Universitario de Vinto
|
21 | 5 | 3 | 13 | 27:42 | -15 | 18 | |
15
|
Real Tomayapo
|
21 | 4 | 5 | 12 | 15:39 | -24 | 17 | |
16
|
Gualberto Villarroel SJ
|
20 | 2 | 8 | 10 | 21:37 | -16 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 33 | 48 | |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 34 | 45 | |
3
|
The Strongest
|
21 | 12 | 6 | 3 | 39:23 | 16 | 42 | |
4
|
Real Potosí
|
21 | 9 | 8 | 4 | 28:14 | 14 | 35 | |
5
|
Oriente Petrolero
|
21 | 10 | 3 | 8 | 37:27 | 10 | 33 | |
6
|
Aurora
|
21 | 7 | 10 | 4 | 33:29 | 4 | 31 | |
7
|
Guabirá
|
20 | 8 | 5 | 7 | 32:39 | -7 | 29 | |
8
|
Nacional Potosí
|
21 | 8 | 4 | 9 | 32:30 | 2 | 28 | |
9
|
Blooming
|
21 | 6 | 9 | 6 | 30:23 | 7 | 27 | |
10
|
Independiente Petrolero
|
20 | 7 | 4 | 9 | 27:35 | -8 | 25 | |
11
|
Real Oruro
|
21 | 7 | 3 | 11 | 35:51 | -16 | 24 | |
12
|
San Antonio Bulo Bulo
|
21 | 6 | 3 | 12 | 21:40 | -19 | 21 | |
13
|
ABB
|
21 | 6 | 2 | 13 | 31:46 | -15 | 20 | |
14
|
Universitario de Vinto
|
21 | 5 | 3 | 13 | 27:42 | -15 | 18 | |
15
|
Real Tomayapo
|
21 | 4 | 5 | 12 | 15:39 | -24 | 17 | |
16
|
Gualberto Villarroel SJ
|
20 | 2 | 8 | 10 | 21:37 | -16 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bolívar
|
11 | 9 | 1 | 1 | 34:11 | 23 | 28 | |
| 2 |
Always Ready
|
10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | 19 | 23 | |
| 3 |
Oriente Petrolero
|
10 | 7 | 1 | 2 | 21:7 | 14 | 22 | |
| 4 |
The Strongest
|
10 | 6 | 3 | 1 | 23:12 | 11 | 21 | |
| 5 |
Real Potosí
|
11 | 6 | 3 | 2 | 18:6 | 12 | 21 | |
| 6 |
Guabirá
|
10 | 6 | 3 | 1 | 23:10 | 13 | 21 | |
| 7 |
Blooming
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:6 | 15 | 21 | |
| 8 |
Nacional Potosí
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 19 | |
| 9 |
Aurora
|
10 | 4 | 5 | 1 | 21:15 | 6 | 17 | |
| 10 |
San Antonio Bulo Bulo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 17 | |
| 11 |
ABB
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:15 | 4 | 16 | |
| 12 |
Independiente Petrolero
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:18 | -5 | 14 | |
| 13 |
Universitario de Vinto
|
11 | 4 | 2 | 5 | 18:17 | 1 | 14 | |
| 14 |
Real Oruro
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 15 |
Real Tomayapo
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:12 | -4 | 10 | |
| 16 |
Gualberto Villarroel SJ
|
10 | 2 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Always Ready
|
10 | 6 | 4 | 0 | 22:7 | 15 | 22 | |
| 2 |
The Strongest
|
11 | 6 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 21 | |
| 3 |
Bolívar
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:11 | 10 | 20 | |
| 4 |
Real Potosí
|
10 | 3 | 5 | 2 | 10:8 | 2 | 14 | |
| 5 |
Aurora
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:14 | -2 | 14 | |
| 6 |
Real Oruro
|
11 | 4 | 2 | 5 | 18:26 | -8 | 14 | |
| 7 |
Oriente Petrolero
|
11 | 3 | 2 | 6 | 16:20 | -4 | 11 | |
| 8 |
Independiente Petrolero
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:17 | -3 | 11 | |
| 9 |
Nacional Potosí
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:16 | -2 | 9 | |
| 10 |
Guabirá
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:29 | -20 | 8 | |
| 11 |
Real Tomayapo
|
11 | 2 | 1 | 8 | 7:27 | -20 | 7 | |
| 12 |
Blooming
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 6 | |
| 13 |
San Antonio Bulo Bulo
|
10 | 1 | 1 | 8 | 8:26 | -18 | 4 | |
| 14 |
ABB
|
11 | 1 | 1 | 9 | 12:31 | -19 | 4 | |
| 15 |
Universitario de Vinto
|
10 | 1 | 1 | 8 | 9:25 | -16 | 4 | |
| 16 |
Gualberto Villarroel SJ
|
10 | 0 | 4 | 6 | 8:20 | -12 | 4 |
Które miejsce zajmuje Real Potosí w tabeli Primera Division (Boliwia)?
Real Potosí zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) z dorobkiem 35 punktów po 21 kolejkach. Strata do prowadzącego Bolívar wynosi 13 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Real Potosí w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Real Potosí na tle ligi w sezonie 2026.
Real Potosí na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 0,81
- Udane dryblingi / mecz 5,7
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 48%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 20,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Real Potosí
-
Jeferson Rivas Tirado 6
-
Hugo Rojas 4

-
Imanol Cardenas 3
-
Jorge Rojas 2
-
Jose Andres Alipaz 1

-
J. Thomas 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Real Potosí i rywali według minuty w ostatnich 21 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Real Potosí to 76–90+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Real Potosí i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 8-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 1-4-4 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 3-7-4 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Real Potosí otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Real Potosí
82% bramek Real Potosí pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Real Potosí zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Real Potosí
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Real Potosí, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Real Potosí
- Powyżej 0,5 81%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 5%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Real Potosí padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Real Potosí – faule i karne
- Faule / mecz 11,9
- Faule rywali / mecz 12,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Real Potosí fauluje średnio 11,9 razy na mecz, a wymusza 12,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Real Potosí, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Real Potosí zdobywa 1,91 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 21 meczach Real Potosí ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Real Potosí, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 21 meczów.
Real Potosí – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,9
Real Potosí oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,9 strzału.
Real Potosí – posiadanie piłki
- U siebie 51,0%
- Na wyjeździe 37,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 21
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 21
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 21 meczów. Średnio Real Potosí utrzymuje przy piłce 44,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Real Potosí – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 18,8
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 44%
Real Potosí wymienia średnio 323 podań na mecz przy celności 77%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
Real Potosí – czyste konta
- U siebie 6 z 11
- Na wyjeździe 4 z 10
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 76%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Real Potosí to 48% meczów sezonu (10 z 21), z czego 6 w 11 meczach u siebie.
Real Potosí – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Real Potosí wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Real Potosí – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 76%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 52%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 10%
Real Potosí ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Real Potosí – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 13 czerwonych kartek.
Real Potosí według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 2-2-2 | 1,33 | 0,83 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 4-4-1 | 1,78 | 1,33 | 0,56 |
| Dołu tabeli (12–16) | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 1,83 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Real Potosí zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Real Potosí na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,30 2,20 | 2,50 2,20 | 0,60 0,70 |
|
3.
|
2,10 1,91 | 2,30 1,45 | 1,20 1,00 |
|
4.
|
1,91 1,40 | 1,64 1,00 | 0,55 0,80 |
|
5.
|
2,20 1,00 | 2,10 1,45 | 0,70 1,82 |
|
6.
|
1,70 1,27 | 2,10 1,09 | 1,50 1,27 |
Ciekawe rekordy w meczach Real Potosí
Skrajne wyniki i osiągnięcia Real Potosí w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Potosí - San Antonio Bulo Bulo 5:0 Primera Division (Boliwia), 16.07.2026
- Najwyższa porażka Oriente Petrolero - Real Potosí 2:0 Primera Division (Boliwia), 27.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Real Potosí - San Antonio Bulo Bulo 5:0, Primera Division (Boliwia), 16.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Ali, Independiente Petrolero - Real Potosí 1:2, Primera Division (Boliwia), 22.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+16 minuta Plaza, Real Potosí - Oriente Petrolero 2:1, Primera Division (Boliwia), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Real Potosí w tym sezonie?
Bilans Real Potosí w tym sezonie to 21 meczów i wynik 9-8-4 przy 28 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Real Potosí – zawodnicy
Jak wygląda kadra Real Potosí w sezonie 2026.
Skład i oceny Real Potosí w ostatnim meczu 5-4-1





Zmiany
- 45' L. Gimenez → G. Anazgo
- 74' Jeferson Rivas Tirado → L. Ali
- 88' H. Rojas → S. Plaza
Kadra Real Potosí
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 91 |
|
27 | Ekwador | 75 tys. € | 152 tys. € | 8 | 38% | 1 | 1 | 122' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Kolumbia | 50 tys. € | – | 20 | 95% | 6 | 0 | 877' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
38 | Argentyna | – | – | 18 | 86% | 0 | 1 | 824' | 2 | 2 | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | 18 | 86% | 0 | 0 | 365' | 0 | 1 | ||||||||
| 23 |
|
32 | Boliwia | 200 tys. € | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
![]() |
31 | – | – | 15 | 71% | 4 | 4 | 860' | 3 | 0 | ||||||||
| 6 |
![]() |
26 | – | – | 17 | 81% | 1 | 1 | 945' | 1 | 1 | ||||||||
| 3 |
![]() |
29 | – | – | 17 | 81% | 1 | 2 | 1 328' | 5 | 3 | ||||||||
| 35 |
![]() |
21 | Boliwia | – | – | 12 | 57% | 0 | 1 | 867' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
29 | – | – | 20 | 95% | 0 | 2 | 911' | 1 | 0 | ||||||||
| 10 |
![]() |
37 | – | – | 17 | 81% | 1 | 3 | 335' | 0 | 0 | ||||||||
| 30 |
![]() |
24 | – | – | 18 | 86% | 1 | 2 | 623' | 0 | 0 | ||||||||
| 13 |
![]() |
26 | – | – | 16 | 76% | 0 | 0 | 178' | 0 | 0 | ||||||||
| 90 |
|
27 | Argentyna | 25 tys. € | – | 6 | 29% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
20 | Boliwia | – | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
– | – | – | 15 | 71% | 0 | 0 | 1 350' | 1 | 0 | ||||||||
| 21 |
![]() |
– | – | – | 2 | 10% | 0 | 0 | 118' | 0 | 1 | ||||||||
| 22 |
|
30 | Boliwia | 250 tys. € | – | 16 | 76% | 0 | 0 | 1 079' | 5 | 2 | |||||||
| 44 |
|
24 | Boliwia | 175 tys. € | – | 5 | 24% | 0 | 0 | 133' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | – | – | 18 | 86% | 0 | 0 | 369' | 0 | 0 | ||||||||
| 14 |
|
27 | Peru | – | – | 15 | 71% | 0 | 0 | 223' | 1 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
![]() |
24 | – | – | 15 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 29 |
![]() |
31 | – | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry Real Potosí
775 tys. €
śr. 34 tys. € / zawodnika
Ile Real Potosí wydaje na pensje
152 tys. € rocznie
śr. 7 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Boliwia (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Real Potosí w sezonie 2026
Real Potosí wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Real Potosí
Jak wygląda skład Real Potosí?
W wyjściowym ustawieniu Real Potosí między słupkami staje D. Sandy, a linię obrony najczęściej tworzą Williams Wallas Fernandez von Boeck, Fran Supayabe Alpiri, S. Severiche, Kevin Alexander Villegas Saldana oraz Cristian López. W środku pola grają H. Rojas, Erlan Boris Condori Galvarro, J. Thomas oraz G. Gómez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jeferson Rivas Tirado. Trener Fabio Espada ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Boliwia) i pucharach.
Real Potosí – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Real Potosí w sezonie 2026.
Real Potosí transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sty 2019 |
|
Boliwia | 35 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
![]() |
Boliwia | 41 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
|
Boliwia | 35 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
|
Boliwia | 36 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2017 |
|
Boliwia | 36 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lut 2017 |
|
Boliwia | 36 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2016 |
|
Boliwia | 36 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2013 |
|
Boliwia | 41 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2011 |
|
Boliwia | 41 |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Sty 2011 |
|
Boliwia | 41 |
|
nieujawniona |