Forma w lidze
The Strongest w tabeli
3. miejsce / 42 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
23:12 bramki
2,30 gola/mecz
21 pkt
16:11 bramki
1,45 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy The Strongest
Wartość drużyny: 3,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Gwatemala | 29 | napastnik | 17 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Kolumbia | 28 | napastnik | 20 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,27 średnia ocena | Kolumbia | 28 | napastnik | 20 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1800 minut | Boliwia | 31 | bramkarz | 20 | 300 tys. € |
Skład i oceny The Strongest w ostatnim meczu 5-4-1


Zmiany
- 89' A. Jusino → W. Saucedo
- 89' D. Saavedra → R. Ribertt
The Strongest w tabeli Primera Division (Boliwia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 48 |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 45 |
3
|
The Strongest
|
21 | 12 | 6 | 3 | 39:23 | 42 |
4
|
Real Potosí
|
21 | 9 | 8 | 4 | 28:14 | 35 |
5
|
Oriente Petrolero
|
21 | 10 | 3 | 8 | 37:27 | 33 |
Wyniki The Strongest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Real Potosí
1
The Strongest
0
Primera Division (Boliwia), 21. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
ABB
1
The Strongest
2
Primera Division (Boliwia), 20. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
The Strongest
5
Real Oruro
0
Primera Division (Boliwia), 19. kolejka
|
Terminarz The Strongest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 23:15
|
The Strongest
Always Ready
Primera Division (Boliwia), 22. kolejka
|
Ostatnie transfery The Strongest
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Panama |
|
koniec wypożyczenia | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Boliwia | – | wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
za darmo |
The Strongest to klub piłkarski z Boliwii występujący w Primera Division (Boliwia). Swoim domowym obiektem jest Estadio Hernando Siles, który może pomieścić 45 000 widzów. Zespół prowadzi Antonio Carlos Zago. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez The Strongest?
Klub piłkarski The Strongest zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Boliwii oraz Puchar Boliwii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski The Strongest w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do The Strongest trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje The Strongest w tabeli Primera Division (Boliwia)?
The Strongest zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) z dorobkiem 42 punktów po 21 kolejkach. Strata do prowadzącego Bolívar wynosi 6 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład The Strongest?
W wyjściowym ustawieniu The Strongest między słupkami staje L. Banegas, a linię obrony najczęściej tworzą D. Saavedra, M. Chiatti, A. Jusino, P. Pedraza oraz F. Quaglio. W środku pola grają A. Estacio, J. Arrascaita, J. Welch oraz K. Salvatierra, a za skuteczność w ataku odpowiadają Darwin Gregorio Lom Moscoso. Trener Antonio Carlos Zago ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Boliwia) i pucharach.
Kiedy The Strongest gra następny mecz?
Najbliższy mecz The Strongest to spotkanie z Always Ready, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:15 na obiekcie Estadio Hernando Siles w ramach Primera Division (Boliwia) (22. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz The Strongest?
Ostatni mecz The Strongest to porażka z Real Potosí 1:0 w Primera Division (Boliwia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Rojas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma The Strongest w tym sezonie?
Bilans The Strongest w tym sezonie to 21 meczów i wynik 12-6-3 przy 39 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz The Strongest w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra The Strongest w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań The Strongest
The Strongest terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 23:15
|
Primera Division (Boliwia), 22. kolejka
|
Estadio Hernando Siles U siebie | Trudny |
Kiedy The Strongest gra następny mecz?
Najbliższy mecz The Strongest to spotkanie z Always Ready, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:15 na obiekcie Estadio Hernando Siles w ramach Primera Division (Boliwia) (22. kolejka).
Wyniki The Strongest w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub The Strongest w sezonie 2026.
Forma i bramki The Strongest w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
The Strongest wyniki
The Strongest ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 9 z 21 meczów, ze średnią 1,56 punktu. W pozostałych ustawieniach The Strongest zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz The Strongest?
Ostatni mecz The Strongest to porażka z Real Potosí 1:0 w Primera Division (Boliwia), 11 października 2026. Bramkę zdobył Rojas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
The Strongest – tabela Primera Division (Boliwia)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) zajmuje The Strongest w sezonie 2026.
Miejsce The Strongest w tabeli Primera Division (Boliwia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 33 | 48 | |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 34 | 45 | |
3
|
The Strongest
|
21 | 12 | 6 | 3 | 39:23 | 16 | 42 | |
4
|
Real Potosí
|
21 | 9 | 8 | 4 | 28:14 | 14 | 35 | |
5
|
Oriente Petrolero
|
21 | 10 | 3 | 8 | 37:27 | 10 | 33 | |
6
|
Aurora
|
21 | 7 | 10 | 4 | 33:29 | 4 | 31 | |
7
|
Guabirá
|
20 | 8 | 5 | 7 | 32:39 | -7 | 29 | |
8
|
Nacional Potosí
|
21 | 8 | 4 | 9 | 32:30 | 2 | 28 | |
9
|
Blooming
|
21 | 6 | 9 | 6 | 30:23 | 7 | 27 | |
10
|
Independiente Petrolero
|
20 | 7 | 4 | 9 | 27:35 | -8 | 25 | |
11
|
Real Oruro
|
21 | 7 | 3 | 11 | 35:51 | -16 | 24 | |
12
|
San Antonio Bulo Bulo
|
21 | 6 | 3 | 12 | 21:40 | -19 | 21 | |
13
|
ABB
|
21 | 6 | 2 | 13 | 31:46 | -15 | 20 | |
14
|
Universitario de Vinto
|
21 | 5 | 3 | 13 | 27:42 | -15 | 18 | |
15
|
Real Tomayapo
|
21 | 4 | 5 | 12 | 15:39 | -24 | 17 | |
16
|
Gualberto Villarroel SJ
|
20 | 2 | 8 | 10 | 21:37 | -16 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolívar
|
21 | 15 | 3 | 3 | 55:22 | 33 | 48 | |
2
|
Always Ready
|
20 | 13 | 6 | 1 | 47:13 | 34 | 45 | |
3
|
The Strongest
|
21 | 12 | 6 | 3 | 39:23 | 16 | 42 | |
4
|
Real Potosí
|
21 | 9 | 8 | 4 | 28:14 | 14 | 35 | |
5
|
Oriente Petrolero
|
21 | 10 | 3 | 8 | 37:27 | 10 | 33 | |
6
|
Aurora
|
21 | 7 | 10 | 4 | 33:29 | 4 | 31 | |
7
|
Guabirá
|
20 | 8 | 5 | 7 | 32:39 | -7 | 29 | |
8
|
Nacional Potosí
|
21 | 8 | 4 | 9 | 32:30 | 2 | 28 | |
9
|
Blooming
|
21 | 6 | 9 | 6 | 30:23 | 7 | 27 | |
10
|
Independiente Petrolero
|
20 | 7 | 4 | 9 | 27:35 | -8 | 25 | |
11
|
Real Oruro
|
21 | 7 | 3 | 11 | 35:51 | -16 | 24 | |
12
|
San Antonio Bulo Bulo
|
21 | 6 | 3 | 12 | 21:40 | -19 | 21 | |
13
|
ABB
|
21 | 6 | 2 | 13 | 31:46 | -15 | 20 | |
14
|
Universitario de Vinto
|
21 | 5 | 3 | 13 | 27:42 | -15 | 18 | |
15
|
Real Tomayapo
|
21 | 4 | 5 | 12 | 15:39 | -24 | 17 | |
16
|
Gualberto Villarroel SJ
|
20 | 2 | 8 | 10 | 21:37 | -16 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bolívar
|
11 | 9 | 1 | 1 | 34:11 | 23 | 28 | |
| 2 |
Always Ready
|
10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | 19 | 23 | |
| 3 |
Oriente Petrolero
|
10 | 7 | 1 | 2 | 21:7 | 14 | 22 | |
| 4 |
The Strongest
|
10 | 6 | 3 | 1 | 23:12 | 11 | 21 | |
| 5 |
Real Potosí
|
11 | 6 | 3 | 2 | 18:6 | 12 | 21 | |
| 6 |
Guabirá
|
10 | 6 | 3 | 1 | 23:10 | 13 | 21 | |
| 7 |
Blooming
|
11 | 5 | 6 | 0 | 21:6 | 15 | 21 | |
| 8 |
Nacional Potosí
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:14 | 4 | 19 | |
| 9 |
Aurora
|
10 | 4 | 5 | 1 | 21:15 | 6 | 17 | |
| 10 |
San Antonio Bulo Bulo
|
11 | 5 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 17 | |
| 11 |
ABB
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:15 | 4 | 16 | |
| 12 |
Independiente Petrolero
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:18 | -5 | 14 | |
| 13 |
Universitario de Vinto
|
11 | 4 | 2 | 5 | 18:17 | 1 | 14 | |
| 14 |
Real Oruro
|
10 | 3 | 1 | 6 | 17:25 | -8 | 10 | |
| 15 |
Real Tomayapo
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:12 | -4 | 10 | |
| 16 |
Gualberto Villarroel SJ
|
10 | 2 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Always Ready
|
10 | 6 | 4 | 0 | 22:7 | 15 | 22 | |
| 2 |
The Strongest
|
11 | 6 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 21 | |
| 3 |
Bolívar
|
10 | 6 | 2 | 2 | 21:11 | 10 | 20 | |
| 4 |
Real Potosí
|
10 | 3 | 5 | 2 | 10:8 | 2 | 14 | |
| 5 |
Aurora
|
11 | 3 | 5 | 3 | 12:14 | -2 | 14 | |
| 6 |
Real Oruro
|
11 | 4 | 2 | 5 | 18:26 | -8 | 14 | |
| 7 |
Oriente Petrolero
|
11 | 3 | 2 | 6 | 16:20 | -4 | 11 | |
| 8 |
Independiente Petrolero
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:17 | -3 | 11 | |
| 9 |
Nacional Potosí
|
11 | 2 | 3 | 6 | 14:16 | -2 | 9 | |
| 10 |
Guabirá
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:29 | -20 | 8 | |
| 11 |
Real Tomayapo
|
11 | 2 | 1 | 8 | 7:27 | -20 | 7 | |
| 12 |
Blooming
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:17 | -8 | 6 | |
| 13 |
San Antonio Bulo Bulo
|
10 | 1 | 1 | 8 | 8:26 | -18 | 4 | |
| 14 |
ABB
|
11 | 1 | 1 | 9 | 12:31 | -19 | 4 | |
| 15 |
Universitario de Vinto
|
10 | 1 | 1 | 8 | 9:25 | -16 | 4 | |
| 16 |
Gualberto Villarroel SJ
|
10 | 0 | 4 | 6 | 8:20 | -12 | 4 |
Które miejsce zajmuje The Strongest w tabeli Primera Division (Boliwia)?
The Strongest zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Primera Division (Boliwia) z dorobkiem 42 punktów po 21 kolejkach. Strata do prowadzącego Bolívar wynosi 6 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki The Strongest w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki The Strongest na tle ligi w sezonie 2026.
The Strongest na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,4
- Strzały celne / mecz 6,1
- Asysty / mecz 1,19
- Udane dryblingi / mecz 5,6
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 11,8
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 16,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy The Strongest
-
Darwin Gregorio Lom Moscoso 10
-
Jaime Arrascaita 7
-
Adrian Estacio 6
-
Martin Chiatti 4
-
Gabriel Sotomayor 3
-
Kevin Salvatierra 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki The Strongest i rywali według minuty w ostatnich 21 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres The Strongest to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu The Strongest i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 9-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 3-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-0-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 4-5-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 3-1-1 |
Gdy The Strongest otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla The Strongest
82% bramek The Strongest pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
The Strongest zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie The Strongest
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów The Strongest, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach The Strongest
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 76%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 24%
- Powyżej 5,5 5%
W 62% meczów The Strongest padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
The Strongest – faule i karne
- Faule / mecz 10,6
- Faule rywali / mecz 12,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
The Strongest fauluje średnio 10,6 razy na mecz, a wymusza 12,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla The Strongest, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie The Strongest zdobywa 2,10 punktu na mecz wobec 1,91 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 21 meczach The Strongest ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli The Strongest, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 21 meczów.
The Strongest – strzały
- Celne / mecz 6,1
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
The Strongest oddaje 13,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
The Strongest – posiadanie piłki
- U siebie 55,5%
- Na wyjeździe 49,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 21
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 21
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 21 meczów. Średnio The Strongest utrzymuje przy piłce 52,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
The Strongest – podania
- Kluczowe / mecz 12,3
- Dośrodkowania / mecz 15,3
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 58%
The Strongest wymienia średnio 408 podań na mecz przy celności 85%, z czego 12,3 to podania kluczowe.
The Strongest – czyste konta
- U siebie 2 z 10
- Na wyjeździe 4 z 11
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 52%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto The Strongest to 29% meczów sezonu (6 z 21), z czego 2 w 10 meczach u siebie.
The Strongest – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 5,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,9
The Strongest wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
The Strongest – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 52%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 5%
The Strongest ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale The Strongest – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
The Strongest według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 2-2-1 | 1,60 | 0,80 | 0,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 2,14 | 1,57 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 7-2-0 | 2,56 | 2,22 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz The Strongest zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
The Strongest na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,55 2,00 | 3,09 2,10 | 1,00 1,10 |
|
2.
|
2,30 2,20 | 2,50 2,20 | 0,60 0,70 |
|
3.
|
2,10 1,91 | 2,30 1,45 | 1,20 1,00 |
|
4.
|
1,91 1,40 | 1,64 1,00 | 0,55 0,80 |
|
5.
|
2,20 1,00 | 2,10 1,45 | 0,70 1,82 |
Ciekawe rekordy w meczach The Strongest
Skrajne wyniki i osiągnięcia The Strongest w tym sezonie
- Najwyższa wygrana The Strongest - Real Oruro 5:0 Primera Division (Boliwia), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Guabirá - The Strongest 3:1 Primera Division (Boliwia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek The Strongest - Universitario de Vinto 4:3, Primera Division (Boliwia), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Lom Moscoso, Real Oruro - The Strongest 2:3, Primera Division (Boliwia), 26.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Sotomayor, San Antonio Bulo Bulo - The Strongest 0:3, Primera Division (Boliwia), 26.08.2026
Jakie statystyki ma The Strongest w tym sezonie?
Bilans The Strongest w tym sezonie to 21 meczów i wynik 12-6-3 przy 39 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
The Strongest – zawodnicy
Jak wygląda kadra The Strongest w sezonie 2026.
Skład i oceny The Strongest w ostatnim meczu 5-4-1


Zmiany
- 89' A. Jusino → W. Saucedo
- 89' D. Saavedra → R. Ribertt
Kadra The Strongest
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
28 | Kolumbia | 225 tys. € | 294 tys. € | 20 | 95% | 6 | 5 | 1 411' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Gwatemala | 200 tys. € | – | 17 | 81% | 10 | 1 | 1 301' | 8 | 2 | |||||||
| 21 |
|
23 | Boliwia | 375 tys. € | – | 19 | 90% | 1 | 2 | 1 631' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
30 | Brazylia | 600 tys. € | – | 3 | 14% | 0 | 0 | 24' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
33 | Boliwia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
26 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
37 | Argentyna | 75 tys. € | 214 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
22 | Boliwia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
33 | Boliwia | 250 tys. € | – | 19 | 90% | 7 | 1 | 1 572' | 4 | 1 | |||||||
| 6 |
|
26 | Panama | 250 tys. € | 80 tys. € | 17 | 81% | 0 | 0 | 1 092' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Boliwia | 400 tys. € | – | 18 | 86% | 2 | 1 | 326' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
37 | Boliwia | 75 tys. € | 45 tys. € | 20 | 95% | 0 | 3 | 1 074' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Boliwia | 75 tys. € | – | 9 | 43% | 1 | 3 | 441' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Boliwia | 175 tys. € | – | 18 | 86% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Boliwia | 375 tys. € | – | 19 | 90% | 1 | 0 | 289' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Boliwia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
|
22 | Boliwia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
34 | Boliwia | 200 tys. € | – | 14 | 67% | 0 | 0 | 1 141' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | Argentyna | 150 tys. € | – | 18 | 86% | 4 | 0 | 1 426' | 4 | 1 | |||||||
| 3 |
|
31 | Boliwia | 200 tys. € | – | 20 | 95% | 0 | 0 | 774' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Boliwia | 150 tys. € | – | 16 | 76% | 0 | 0 | 67' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Argentyna | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
19 | Boliwia | 375 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
25 | Boliwia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Boliwia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
30 | Boliwia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Boliwia | 300 tys. € | – | 20 | 95% | 0 | 0 | 1 800' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Boliwia | 125 tys. € | – | 15 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
29 | Boliwia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry The Strongest
5,7 mln €
śr. 188 tys. € / zawodnika
Ile The Strongest wydaje na pensje
633 tys. € rocznie
śr. 21 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Boliwia (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy The Strongest w sezonie 2026
The Strongest wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry The Strongest
Jak wygląda skład The Strongest?
W wyjściowym ustawieniu The Strongest między słupkami staje L. Banegas, a linię obrony najczęściej tworzą D. Saavedra, M. Chiatti, A. Jusino, P. Pedraza oraz F. Quaglio. W środku pola grają A. Estacio, J. Arrascaita, J. Welch oraz K. Salvatierra, a za skuteczność w ataku odpowiadają Darwin Gregorio Lom Moscoso. Trener Antonio Carlos Zago ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Boliwia) i pucharach.
The Strongest – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub The Strongest w sezonie 2026.
The Strongest transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Panama | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Boliwia | 22 | – | wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Argentyna | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Boliwia | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 14 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 34 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Boliwia | 29 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Boliwia | 30 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Mar 2026 |
|
Argentyna | 35 |
|
za darmo | |
| 17 Mar 2026 |
![]() |
Boliwia | 22 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery The Strongest
The Strongest bilans transferowy
- 0 € 2026
- +100 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii The Strongest
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski The Strongest w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do The Strongest trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
The Strongest – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski The Strongest? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez The Strongest?
Klub piłkarski The Strongest zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Boliwii oraz Puchar Boliwii.