Porównanie kursów Adelaide United - Melbourne Victory
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Adelaide United - Melbourne Victory dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, liczbę goli, obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 4. kolejki A-League (Australia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 55 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Adelaide United po kursie 2,80 w LV BET, remis po kursie 3,50 w eToto oraz wygrana Melbourne Victory po kursie 2,38 w eToto.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Adelaide United wystawia LV BET - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,50 w Betclic. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12,00 | 1,02 | 4,35 | 1,17 | 2,20 | 1,58 | 1,49 | 2,40 | 1,18 | 4,15 | 1,05 | 7,30 | 1,01 | 15,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,50 | 1,03 | 4,30 | 1,18 | 2,20 | 1,60 | 1,50 | 2,40 | 1,19 | 4,20 | 1,06 | 8,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,40 | 1,02 | 3,85 | 1,14 | 2,10 | 1,50 | 1,45 | 2,22 | 1,17 | 3,55 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,02 | 4,20 | 1,17 | 2,20 | 1,58 | 1,48 | 2,40 | 1,18 | 4,10 | 1,06 | 6,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,75 | 1,02 | 4,40 | 1,16 | 2,30 | 1,55 | 1,52 | 2,37 | 1,20 | 3,95 | 1,07 | 7,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,40. To o 8,1% więcej niż najniższy kurs 2,22 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Adelaide United strzeli
Kurs na Melbourne Victory strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Adelaide United i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Melbourne Victory i liczbę goli
Kursy na Adelaide United - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Melbourne Victory - handicap
Kursy na Adelaide United - handicap azjatycki
Kursy na Melbourne Victory - handicap azjatycki
Kursy na Adelaide United - handicap azjatycki pełny
Kursy na Melbourne Victory - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 14,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 11,5%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,50 | 9,00 | 8,50 | 5,25 | 12,00 | 10,50 | 7,50 | 7,25 | 8,50 | 24,00 | 19,25 | 14,75 | 13,00 | 18,50 | 17,25 | 30,00 | 60,00 | 48,00 | 40,00 | 33,00 | 48,00 | 43,00 | 90,00 | 85,00 | 200,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 11,00 | 10,00 | 6,00 | 14,00 | 12,00 | 9,00 | 8,25 | 10,00 | 28,00 | 23,00 | 18,00 | 15,00 | 22,00 | 20,00 | 35,00 | 75,00 | 55,00 | 45,00 | 38,00 | 60,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 8 rożny. Kurs 2,80 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,80 o 0%.
Dla meczu Adelaide United - Melbourne Victory dostępnych jest 453 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 14,3% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,40 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,85 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Adelaide United - Melbourne Victory ma eToto, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.