Porównanie kursów AS Marsa - ES Zarzis

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz AS Marsa - ES Zarzis dla 14 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2) oraz liczbę goli z 30 kwietnia 2026 (w ramach 27. kolejki Ligue Professionnelle 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 4 090 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo AS Marsa po kursie 2,28 w Betclic, remis po kursie 4,10 w Superbet oraz wygrana ES Zarzis po kursie 8,75 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną ES Zarzis wystawia Superbet - 8,75, w porównaniu do najniższego 3,10 w Betclic. Daje to 565 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
1,35 4,10 8,75
2,15 3,00 3,40
1,98 2,86 3,45
2,28 2,78 3,10
2,10 3,05 3,60
2,05 2,90 3,40
2,17 3,05 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną ES Zarzis

kurs 8,75 × 100 zł = 770 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,05 7,25
1,55 2,30
2,48 1,44
1,57 2,10
1,48 2,50
1,46 2,35
1,50 2,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,00 2,55 1,07
1,30 1,58 1,35
1,21 1,52 1,28
1,30 1,53 1,29
1,27 1,62 1,33
1,23 1,51 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,14 5,50 45,00
2,85 1,86 4,60
3,15 1,82 4,10
2,90 1,88 4,60
2,85 1,82 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,00 2,02 3,65
2,55 2,25 3,90
2,50 2,16 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,00 4,40 1,00
1,16 1,32 1,67
1,16 1,23 1,60
1,18 1,33 1,72
1,16 1,29 1,64
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,19 1,39 1,56
1,22 1,42 1,52
1,20 1,36 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 1,09 3,00 1,25 1,47 2,30 1,08 4,60 1,03 11,00
6,00 1,11 2,30 1,55 1,42 2,65 - - - -
4,55 1,08 2,15 1,48 1,37 2,45 1,10 4,20 1,02 6,20
5,10 1,10 2,18 1,53 1,37 2,62 - - - -
5,40 1,12 2,35 1,53 1,43 2,60 - - - -
- - 2,23 1,51 - - - - - -
5,60 1,09 2,27 1,52 1,40 2,65 1,12 4,95 1,03 8,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,25. To o 9,8% więcej niż najniższy kurs 2,05 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,05 1,70
2,25 1,58
2,15 1,51
2,17 1,54
2,20 1,57
2,18 1,54
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,35 5,10 8,00 2,82 6,20 4,70
6,00 4,75 8,75 3,00 6,00 4,60
5,20 4,50 8,80 2,60 5,60 4,70
5,70 4,80 9,40 2,85 6,30 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo AS Marsa i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,10 3,00 3,40 4,20 2,40 8,20 2,15 15,00
5,60 3,10 - - - - - -
4,90 2,70 3,10 3,85 2,18 8,80 - -
5,40 2,93 3,45 4,20 2,37 9,80 2,11 20,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 5,00 3,50 16,00 3,55 16,00 3,20 50,00
6,00 4,75 - - - - - -
5,60 4,50 2,95 19,00 2,90 18,00 - -
6,30 4,80 3,20 20,50 3,15 20,00 2,78 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo ES Zarzis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,50 5,20 5,00 6,90 3,75 16,00 3,50 26,00
7,40 5,10 - - - - - -
7,20 5,40 5,20 7,60 3,55 21,00 - -
7,80 5,60 5,50 7,90 3,80 22,00 3,45 44,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5
2,12 1,65 1,70 2,02 1,44 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu AS Marsa - ES Zarzis dostępnych jest 265 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 14 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 997,6% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 45,00 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 4,10 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych AS Marsa - ES Zarzis ma Superbet, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.