Porównanie kursów Blooming - Always Ready

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Blooming.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Blooming - Always Ready dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), rzuty rożne, 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 sierpnia 2026 (w ramach 13. kolejki Primera Division (Boliwia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Blooming po kursie 2,60 w LV BET, remis po kursie 3,50 w STS oraz wygrana Always Ready po kursie 2,70 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Always Ready wystawia STS - 2,70, w porównaniu do najniższego 2,40 w LV BET. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,37 3,35 2,62
2,35 3,50 2,70
2,35 3,35 2,60
2,35 3,35 2,60
2,60 3,40 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Always Ready

kurs 2,70 × 100 zł = 237,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,71 1,88
1,77 1,95
1,75 1,92
1,75 1,93
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,39 1,47 1,25
1,43 1,52 1,30
1,38 1,45 1,27
1,39 1,46 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,82 2,35 3,05
2,90 2,35 3,10
2,85 2,32 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,65 2,65 2,82
2,60 2,70 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,28 1,33 1,47
1,30 1,34 1,47
1,30 1,34 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,33 1,37 1,37
1,34 1,38 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
9,60 1,00 4,20 1,13 2,22 1,55 1,49 2,32 1,16 3,85 1,06 5,60
13,50 1,02 4,40 1,17 2,25 1,57 1,52 2,35 1,20 4,10 1,07 6,90
- - 4,60 1,15 2,30 1,53 1,55 2,25 1,22 3,80 1,08 6,20
- - - - 2,20 1,55 1,50 2,31 - - - -
- - 4,15 1,16 2,22 1,55 1,50 2,35 1,18 4,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,45. To o 2,9% więcej niż najniższy kurs 2,38 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,48 2,45
1,50 2,45
1,47 2,45
1,47 2,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,80 3,85 4,15 4,70 13,00 5,15
3,90 3,90 4,20 4,80 13,50 5,40
3,70 3,75 4,10 4,70 15,00 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Blooming i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,10 2,77 6,00 3,25 3,60 5,15 3,70 7,80
12,00 2,65 6,75 3,20 3,60 5,40 2,90 8,40
- - - - 3,50 5,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 3,85 4,75 7,20 4,75 7,20 3,75 18,00
13,50 3,90 4,90 8,40 4,90 8,40 3,40 34,00
- - - - 4,70 8,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Always Ready i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,70 3,05 6,50 3,60 3,90 5,65 2,82 6,00
12,50 2,95 7,40 3,60 3,90 6,25 3,20 9,50
- - - - 3,80 6,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Blooming - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
4,30 9,40 19,00 1,43 1,14 1,04
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
4,50 6,60 10,00 4,70 7,10 10,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Always Ready - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0
1,52 1,18 1,04 4,90 11,00 21,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Blooming - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,41 2,25 1,14 4,00
1,43 2,35 1,14 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Always Ready - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,49 2,47 1,16 4,20
1,52 2,60 1,18 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
2,07 1,65 1,71 2,00 1,46 2,47
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Blooming - Always Ready dostępnych jest 231 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 12,5% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,70 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,40 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Blooming - Always Ready ma STS, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.