Porównanie kursów Cheltenham Town - FC Halifax Town
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Cheltenham Town - FC Halifax Town dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach finału FA Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 90 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Cheltenham Townu po kursie 1,75 w LV BET, remis po kursie 4,55 w LV BET oraz wygrana FC Halifax Town po kursie 4,10 w Betfan.
Najwyższy kurs na wygraną FC Halifax Town wystawia Betfan - 4,10, w porównaniu do najniższego 3,78 w Betclic. Daje to 32 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10,00 | 1,00 | 4,20 | 1,13 | 2,27 | 1,53 | 1,50 | 2,30 | 1,17 | 3,75 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
16,00 | 1,02 | 4,50 | 1,17 | 2,30 | 1,55 | 1,53 | 2,35 | 1,20 | 4,00 | 1,07 | 7,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,98 | 1,13 | 2,18 | 1,47 | 1,48 | 2,15 | 1,18 | 3,40 | 1,06 | 5,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,35 | 1,17 | 2,25 | 1,55 | 1,52 | 2,30 | 1,20 | 3,90 | 1,07 | 6,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,50 | 1,03 | 4,75 | 1,18 | 2,35 | 1,60 | 1,55 | 2,45 | 1,22 | 4,30 | 1,08 | 7,75 | 1,03 | 12,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,25. To o 7,1% więcej niż najniższy kurs 2,10 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Cheltenham Town strzeli
Kurs na FC Halifax Town strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Cheltenham Townu i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo FC Halifax Town i liczbę goli
Kursy na Cheltenham Town - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na FC Halifax Town - handicap
Kursy na Cheltenham Town - handicap azjatycki
Kursy na FC Halifax Town - handicap azjatycki
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 15,75. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,50, więc różnica między bukmacherami sięga 1,6%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15,75 | 7,25 | 11,75 | 5,90 | 7,25 | 19,75 | 6,25 | 10,25 | 9,75 | 10,75 | 50,00 | 9,25 | 25,00 | 15,50 | 26,00 | 35,00 | 21,00 | 175,00 | 18,25 | 85,00 | 30,00 | 85,00 | 80,00 | 125,00 | 250,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,50 | 9,00 | 15,00 | 7,20 | 9,00 | 25,00 | 7,70 | 13,00 | 12,00 | 13,50 | 65,00 | 11,50 | 32,00 | 19,50 | 33,00 | 46,00 | 27,00 | 100,00 | 23,00 | 100,00 | 39,00 | 100,00 | - | - | - | 70,00 | 100,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Cheltenham Town - FC Halifax Town dostępnych jest 356 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 24,7% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,55 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,65 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Cheltenham Town - FC Halifax Town ma Betfan, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.