Węgierska Nemzeti Bajnoksag I · 13. kolejka · 08.11.2026

Porównanie kursów Debreceni VSC - Ujpest

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Debreceni VSC - Ujpest dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 13. kolejki Węgierska Nemzeti Bajnoksag I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 10 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Debreceni VSC po kursie 2,25 w STS, remis po kursie 3,50 w STS oraz wygrana Ujpest po kursie 2,65 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Ujpest wystawia STS - 2,65, w porównaniu do najniższego 2,62 w Superbet. Daje to 3 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,22 3,45 2,62
2,25 3,50 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Ujpest

kurs 2,65 × 100 zł = 233,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,65 1,95
1,72 2,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,35 1,50 1,21
1,42 1,57 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,72 2,35 3,10
2,75 2,40 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,52 2,70 2,85
2,55 2,80 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,26 1,33 1,45
1,30 1,38 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,31 1,38 1,34
1,36 1,45 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 4,70 1,15 2,35 1,51 1,55 2,27 1,21 3,80 1,07 6,70
16,00 1,02 4,60 1,16 2,35 1,53 1,56 2,30 1,22 3,80 1,08 7,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,50. To o 1,2% więcej niż najniższy kurs 2,47 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,47 2,47
1,47 2,50
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Debreceni VSC strzeli

Tak Nie
1,17 4,40
1,18 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Ujpest strzeli

Tak Nie
1,21 3,85
1,22 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,60 4,00 4,15 4,60 15,00 5,40
3,60 4,10 4,20 4,60 16,00 5,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Debreceni VSC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,20 2,60 6,00 3,05 3,50 4,75 2,90 6,60
12,00 2,50 6,75 3,00 3,50 4,90 2,80 7,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 4,00 5,10 7,30 5,10 7,30 3,75 20,00
16,00 4,10 5,25 8,60 5,25 8,60 3,70 33,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Ujpest i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 3,10 6,70 3,60 4,00 5,60 3,35 7,70
13,00 3,00 7,75 3,60 4,10 6,10 3,30 9,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Debreceni VSC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4,00 9,00 19,00 30,00 1,42 1,14 1,03
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4,30 6,60 10,00 13,00 4,75 7,75 11,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ujpest - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,57 1,20 1,05 1,01 5,00 12,50 24,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Debreceni VSC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,39 2,12 - 3,75
1,42 2,25 1,14 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ujpest - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,55 2,50 1,18 -
1,57 2,65 1,20 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Debreceni VSC - Ujpest dostępnych jest 169 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,2% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 1,42 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,35 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Debreceni VSC - Ujpest ma STS, który prowadzi w 27 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.