Porównanie kursów Energie Cottbus - Nurnberg
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Energie Cottbus - Nurnberg dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), rzuty rożne, dokładny wynik, 1. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 16 października 2026 (w ramach 8. kolejki 2. Bundesligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 125 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Energii Cottbus po kursie 3,30 w LV BET, remis po kursie 4,10 w LV BET oraz wygrana Nurnberg po kursie 2,02 w Superbet.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Energii Cottbus wystawia LV BET - 3,30, w porównaniu do najniższego 3,00 w STS. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
22,00 | 1,01 | 6,80 | 1,10 | 3,10 | 1,37 | 1,90 | 1,90 | 1,38 | 3,00 | 1,16 | 5,15 | 1,06 | 9,40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
24,00 | 1,01 | 6,00 | 1,09 | 2,95 | 1,35 | 1,85 | 1,85 | 1,36 | 2,90 | 1,15 | 4,90 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,50 | 1,01 | 5,90 | 1,09 | 2,95 | 1,35 | 1,85 | 1,84 | 1,36 | 2,89 | 1,15 | 4,70 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 6,10 | 1,09 | 3,00 | 1,35 | 1,87 | 1,83 | 1,37 | 2,85 | 1,15 | 4,65 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,01 | 5,75 | 1,09 | 2,90 | 1,33 | 1,85 | 1,85 | 1,35 | 2,85 | 1,14 | 4,60 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 7,00 | 1,10 | 3,25 | 1,35 | 1,95 | 1,85 | 1,38 | 3,05 | 1,16 | 5,20 | 1,06 | 9,25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Fortuna wycenia na 3,00. To o 3,5% więcej niż najniższy kurs 2,90 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Energie Cottbus strzeli
Kurs na Nurnberg strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Energii Cottbus i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Nurnberg i liczbę goli
Kursy na Energię Cottbus - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Nurnberg - handicap
Kursy na Energię Cottbus - handicap azjatycki
Kursy na Nurnberg - handicap azjatycki
Kursy na Energię Cottbus - handicap azjatycki pełny
Kursy na Nurnberg - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 25,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 22,00, więc różnica między bukmacherami sięga 13,6%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
25,00 | 20,00 | 15,00 | 8,40 | 24,00 | 15,00 | 12,00 | 9,20 | 10,00 | 45,00 | 21,00 | 22,00 | 13,00 | 21,00 | 16,00 | 27,00 | 100,00 | 40,00 | 50,00 | 25,00 | 50,00 | 30,00 | 70,00 | 60,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
23,50 | 18,50 | 14,50 | 7,90 | 22,50 | 13,50 | 11,00 | 8,60 | 9,20 | 41,00 | 19,50 | 20,00 | 12,00 | 19,00 | 15,00 | 24,00 | 100,00 | 37,00 | 49,00 | 23,00 | 47,00 | 28,50 | - | - | - | 100,00 | 90,00 | 100,00 | 55,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
22,00 | 17,00 | 14,00 | 7,50 | 22,00 | 13,00 | 11,00 | 8,25 | 9,00 | 40,00 | 19,00 | 19,00 | 12,00 | 19,00 | 15,00 | 24,00 | 100,00 | 35,00 | 48,00 | 23,00 | 45,00 | 28,00 | 65,00 | 53,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 8 rożny. Kurs 3,10 w Betfan jest wyższy od najniższej oferty 2,95 o 5,1%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | -11.5 | +11.5 | -12.5 | +12.5 | -13.5 | +13.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
5,70 | 1,10 | 4,00 | 1,20 | 2,95 | 1,34 | 2,27 | 1,55 | 1,85 | 1,83 | 1,56 | 2,25 | 1,37 | 2,80 | 1,24 | 3,55 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 3,10 | 1,32 | 2,35 | 1,54 | 1,85 | 1,85 | 1,55 | 2,30 | 1,35 | 2,95 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | - | - | 2,34 | 1,53 | 1,85 | 1,85 | 1,54 | 2,31 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 3,10 | 1,32 | 2,35 | 1,53 | 1,87 | 1,85 | 1,55 | 2,30 | 1,35 | 2,95 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 3,10 | 1,32 | 2,33 | 1,54 | 1,86 | 1,85 | 1,55 | 2,30 | 1,35 | 2,95 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Energie Cottbus - Nurnberg dostępnych jest 580 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 60,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,41 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,50 w LV BET.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Energie Cottbus - Nurnberg ma Fortuna, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.