Porównanie kursów ES Metlaoui - Club Africain

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz ES Metlaoui - Club Africain dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, podwójną szansę, dokładny wynik oraz na handicap z 23 sierpnia 2026 (w ramach 1. kolejki Ligue Professionnelle 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 137 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo ES Metlaoui po kursie 4,25 w Betfan, remis po kursie 2,75 w Betfan oraz wygrana Club Africain po kursie 2,10 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo ES Metlaoui wystawia Betfan - 4,25, w porównaniu do najniższego 4,00 w eToto. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
4,10 2,70 2,07
4,25 2,75 2,02
4,00 2,61 1,99
4,25 2,75 2,10
4,00 2,60 2,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną ES Metlaoui

kurs 4,25 × 100 zł = 374 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,65 1,36
2,75 1,40
1,38 2,65
2,75 1,40
2,65 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,62 1,17 1,37
1,62 1,22 1,40
1,52 1,17 1,33
1,63 1,20 1,38
1,53 1,18 1,33
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
5,10 1,80 2,82
5,20 1,77 2,85
5,30 1,80 2,90
5,00 1,75 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,40 2,02 2,60
4,50 2,10 2,60
4,30 2,01 2,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,10 1,82
1,31 1,14 1,74
1,33 1,15 1,78
1,29 1,13 1,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,38 1,14 1,64
1,40 1,18 1,60
1,36 1,16 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,40 1,12 2,02 1,67 1,28 3,00 1,06 5,65 1,00 11,00
4,80 1,15 2,05 1,68 1,32 3,10 - - - -
3,95 1,12 1,93 1,61 1,27 2,83 1,07 4,90 1,01 6,60
4,75 1,15 2,05 1,68 1,32 3,10 1,09 6,00 - -
- - 1,99 1,65 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,55. To o 6,7% więcej niż najniższy kurs 2,39 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,50 1,46
2,55 1,46
2,39 1,41
2,50 1,45
2,44 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
11,00 4,70 6,00 5,15 4,75 2,70
13,00 4,90 6,60 5,40 4,80 2,65
12,00 4,50 6,00 5,00 4,50 2,46
13,00 4,90 6,60 5,50 4,90 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo ES Metlaoui i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,90 6,50 5,45 8,70 4,25 21,00 4,10 37,00
- - - - 4,20 36,00 - -
- - 5,20 10,00 3,85 30,00 3,55 70,00
7,90 7,40 5,80 11,00 4,25 36,00 3,95 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,75 4,70 2,87 17,00 2,87 17,00 2,65 50,00
- - - - 2,75 25,00 - -
- - 2,60 23,00 2,55 23,00 2,31 100,00
4,95 4,95 2,79 25,50 2,75 25,00 2,50 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Club Africain i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,55 3,15 3,15 4,60 2,32 9,50 2,15 18,00
- - - - 2,25 12,00 - -
- - 2,85 4,30 2,10 11,00 1,90 24,00
4,85 3,05 3,10 4,60 2,24 11,50 2,03 27,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na ES Metlaoui - handicap

1:0
1,65
1,67
1,67
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

1:0
3,50
3,40
3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Club Africain - handicap

1:0
4,40
4,30
4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na ES Metlaoui - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,65 3,70 1,16
1,64 3,55 1,17
1,70 - -
1,65 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Club Africain - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,18 1,95 4,00
1,19 1,96 3,80
- 2,05 -
- 1,98 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na ES Metlaoui - handicap azjatycki pełny

-1
1,26
1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Club Africain - handicap azjatycki pełny

+1
3,05
3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
4,35 6,90 4,25 5,30 19,00 7,10 16,00 9,80 24,00 80,00 17,50 65,00 24,50 100,00 70,00 100,00 100,00 60,00 100,00 85,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu ES Metlaoui - Club Africain dostępnych jest 281 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 99,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,75 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 1,38 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych ES Metlaoui - Club Africain ma Betfan, który prowadzi w 21 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.