Porównanie kursów ES Zarzis - ES Metlaoui

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz ES Zarzis - ES Metlaoui dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę oraz liczbę goli z 9 maja 2026 (w ramach 29. kolejki Ligue Professionnelle 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 677 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo ES Zarzis po kursie 1,86 w Betclic, remis po kursie 4,05 w Superbet oraz wygrana ES Metlaoui po kursie 10,50 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną ES Metlaoui wystawia Superbet - 10,50, w porównaniu do najniższego 4,45 w Betclic. Daje to 605 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
1,33 4,05 10,50
1,85 3,00 4,70
1,66 2,96 5,00
1,86 2,80 4,45
1,73 3,15 5,40
1,67 3,00 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną ES Metlaoui

kurs 10,50 × 100 zł = 924 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,04 8,00
1,32 3,10
3,50 1,23
1,30 2,93
1,25 3,65
1,22 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,01 2,90 1,18
1,18 1,80 1,34
1,12 1,73 1,25
1,17 1,80 1,27
1,15 1,90 1,30
1,13 1,76 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,65 1,88 5,35
2,41 1,86 6,40
2,62 1,83 5,60
2,45 1,90 6,50
2,36 1,83 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,10 2,15 3,25
2,20 2,20 5,50
2,15 2,11 5,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,10 1,39 1,77
1,11 1,40 1,66
1,11 1,30 1,59
1,12 1,43 1,70
1,10 1,38 1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,28 1,28 1,57
1,15 1,52 1,55
1,12 1,46 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
5,45 1,11 2,60 1,35 1,33 2,65 1,04 5,50 1,00 12,00 1,00 20,00 1,00 25,00
5,25 1,13 2,15 1,62 1,36 2,90 - - - - - - - -
4,35 1,10 2,02 1,56 1,31 2,63 1,08 4,60 1,01 6,70 - - - -
4,70 1,12 2,08 1,59 1,33 2,78 - - - - - - - -
5,20 1,13 2,15 1,63 1,37 2,90 - - - - - - - -
- - 2,08 1,59 - - - - - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Betfan wycenia na 2,65. To o 23,3% więcej niż najniższy kurs 2,15 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,15 1,62
2,55 1,46
2,49 1,37
2,42 1,44
2,65 1,40
2,55 1,39
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,65 5,50 11,00 2,40 5,45 5,45
5,90 5,25 13,50 2,40 5,25 6,00
5,20 5,20 15,00 2,04 5,00 6,20
5,70 5,70 16,50 2,15 5,50 6,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo ES Zarzis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,40 2,75 2,90 4,00 2,15 8,30 1,95 16,00
4,60 2,70 - - - - - -
4,00 2,29 2,49 3,40 1,81 7,60 - -
4,35 2,44 2,66 3,70 1,92 8,60 1,72 20,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,45 5,50 3,35 20,00 3,35 19,00 3,10 50,00
5,25 5,25 - - - - - -
5,00 5,20 2,95 28,00 2,85 27,00 - -
5,50 5,70 3,15 31,00 3,10 30,00 2,83 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo ES Metlaoui i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,00 7,10 5,70 9,50 4,40 23,00 4,20 40,00
8,60 8,25 - - - - - -
8,60 9,20 6,60 13,00 4,80 45,00 - -
9,40 10,00 7,30 15,00 5,30 50,00 4,95 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu ES Zarzis - ES Metlaoui dostępnych jest 248 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 550,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 8,00 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1,23 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych ES Zarzis - ES Metlaoui ma Superbet, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.