5. kolejka
1 : 1
Koniec, 02.09.26 18:00

Porównanie kursów Esteghlal FC - Persepolis FC

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Esteghlal FC.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Esteghlal FC - Persepolis FC dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 2 września 2026 (w ramach 5. kolejki Iran Pro League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 50 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Esteghlal FC po kursie 2,95 w STS, remis po kursie 3,10 w STS oraz wygrana Persepolis FC po kursie 2,85 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Esteghlal FC wystawia STS - 2,95, w porównaniu do najniższego 2,84 w Fortuna. Daje to 11 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,95 3,10 2,40
2,84 2,96 2,40
2,90 3,05 2,45
2,85 2,95 2,40
2,85 2,60 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Esteghlal FC

kurs 2,95 × 100 zł = 259,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,02 1,72
1,70 2,00
2,00 1,72
2,00 1,70
1,80 1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,50 1,37 1,35
1,43 1,33 1,31
1,47 1,35 1,35
1,44 1,34 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,80 1,90 3,30
3,80 1,88 3,30
3,80 1,90 3,30
3,75 1,87 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,30 2,25 2,90
3,25 2,24 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,22 1,70
1,26 1,21 1,67
1,28 1,23 1,72
1,27 1,22 1,69
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,35 1,28 1,52
1,34 1,28 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
6,10 1,10 2,40 1,50 1,47 2,50 1,15 4,70 1,04 8,60 1,01 11,50
5,60 1,09 2,37 1,48 1,45 2,45 1,14 4,45 - - - -
5,90 1,10 2,40 1,50 1,47 2,50 1,15 4,70 - - - -
- - 2,36 1,48 1,45 2,45 - - - - - -
- - 2,50 1,45 1,45 2,50 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,12. To o 1,9% więcej niż najniższy kurs 2,08 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,12 1,65
2,08 1,62
2,10 1,63
2,08 1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,25 4,60 6,10 4,10 6,10 3,50
7,20 4,55 6,10 4,15 6,70 3,50
6,80 4,40 5,80 4,00 6,40 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Esteghlal FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,00 4,20 4,70 5,90 3,20 14,50 2,85 29,00
6,80 4,00 4,50 5,60 3,05 14,00 2,75 27,00
7,00 4,20 4,70 5,90 3,20 14,50 2,87 29,00
6,80 4,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 4,60 3,20 18,00 3,20 18,00 2,80 50,00
6,40 4,40 3,10 17,00 3,10 17,00 2,65 100,00
6,60 4,55 3,25 18,00 3,20 17,50 2,78 50,00
6,40 4,40 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Persepolis FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,25 3,40 4,10 4,80 2,75 11,50 2,45 23,00
6,00 3,30 3,90 4,60 2,65 11,00 2,37 22,00
6,30 3,45 4,05 4,80 2,75 11,50 2,46 23,00
6,00 3,30 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Esteghlal FC - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
6,50 18,00 1,50 1,13 1,02
6,80 - 1,48 1,12 -
- - 1,48 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
4,25 7,60 3,90 6,60 10,50
4,10 - 3,80 6,20 -
- - 3,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Persepolis FC - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,37 1,09 5,25 14,00 30,00
1,35 - 5,20 13,00 -
- - 5,30 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Esteghlal FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,50 2,80 1,13 6,50
1,50 2,75 - -
1,52 2,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Persepolis FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,37 2,40 1,09 5,25
1,38 2,36 - -
1,38 2,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
5,80 6,10 5,50 5,30 12,00 9,60 10,50 9,40 17,50 35,00 24,50 31,00 24,50 55,00 48,00 100,00 100,00 85,00 100,00 85,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Esteghlal FC - Persepolis FC dostępnych jest 284 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 19,2% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,10 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,60 w LV BET.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Esteghlal FC - Persepolis FC ma Betfan, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.