Forma w lidze
Gol Gohar w tabeli
7. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:2 bramki
1,75 gola/mecz
4 pkt
3:5 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Gol Gohar
Wartość drużyny: 3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Iran | 30 | napastnik | 8 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Iran | 30 | napastnik | 8 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Iran | 23 | obrońca | 8 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Gol Gohar 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Gol Gohar w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 17 |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 17 |
| ··· | |||||||
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 13 |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 13 |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | 10 |
Wyniki Gol Gohar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
08 Paź Koniec
|
Gol Gohar
3
Esteghlal Khuzestan
0
Iran Pro League, 8. kolejka
|
|
|
10 Wrz Koniec
|
Shams Azar Qazvin
2
Gol Gohar
3
Iran Pro League, 7. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Tractor Sazi
1
Gol Gohar
0
Iran Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz Gol Gohar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:15
|
Esteghlal FC
Gol Gohar
Iran Pro League, 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 14:30
|
Gol Gohar
Kheybar Khorramabad
Iran Pro League, 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Sanat Naft
Gol Gohar
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Gol Gohar
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
|
Tunezja |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Gabon |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Iran |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Iran |
|
za darmo |
Gol Gohar to klub piłkarski z Iranu występujący w Iran Pro League. Swoim domowym obiektem jest Gol Gohar Sport Complex, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Mehdi Rahmati. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gol Gohar?
Klub piłkarski Gol Gohar zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Iranu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gol Gohar w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gol Gohar trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 139 tys. €, a klub opuściło 23 piłkarzy, co przyniosło 863 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mohammad Amin Kazemian z Persepolis FC za 139 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Pouria Latififar do Persepolis FC za 463 tys. €.
Które miejsce zajmuje Gol Gohar w tabeli Iran Pro League?
Gol Gohar zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 4 punkty, a przewaga nad 8. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Gol Gohar?
W wyjściowym ustawieniu Gol Gohar między słupkami staje F. Garousian, a linię obrony najczęściej tworzą M. Najarian, M. Kor, P. Ghazipour oraz S. Sahraei. W środku pola grają Louay Ben Hassine, Mohammad Erfan Masoumi, M. Goudarzi oraz A. Alizadeh, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Aliyari, M. Alinejad. Trener Mehdi Rahmati ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Iran Pro League i pucharach.
Kiedy Gol Gohar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gol Gohar to spotkanie z Esteghlal FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:15 na obiekcie Azadi Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gol Gohar?
Ostatni mecz Gol Gohar to wygrana z Esteghlal Khuzestan 3:0 w Iran Pro League, 8 października 2026. Bramki zdobyli Aliyari, Fakhrian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gol Gohar w tym sezonie?
Bilans Gol Gohar w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gol Gohar w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Gol Gohar w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Gol Gohar
Gol Gohar terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:15
|
Iran Pro League, 9. kolejka
|
Azadi Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
23 Paź 14:30
|
Iran Pro League, 10. kolejka
|
Gol Gohar Sport Complex U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 16:00
|
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Takhti Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 13:45
|
Iran Pro League, 12. kolejka
|
Gol Gohar Sport Complex U siebie | Łatwy |
Kiedy Gol Gohar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gol Gohar to spotkanie z Esteghlal FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:15 na obiekcie Azadi Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Wyniki Gol Gohar w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Gol Gohar w sezonie 2026.
Forma i bramki Gol Gohar w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gol Gohar wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Paź Koniec
|
Iran Pro League, 8. kolejka
|
3:0 | 5-3-2 | – | – | |
|
10 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 7. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
01 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 5. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 4. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
24 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 3. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
18 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 2. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
14 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 1. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
29 Cze Karne
|
Iran Pro League, finał
|
0:0 | – | – | – | |
|
26 Lut Koniec
|
Iran Pro League, 23. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 0/0 | 0/0 |
Gol Gohar ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 1,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Gol Gohar zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gol Gohar?
Ostatni mecz Gol Gohar to wygrana z Esteghlal Khuzestan 3:0 w Iran Pro League, 8 października 2026. Bramki zdobyli Aliyari, Fakhrian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gol Gohar – tabela Iran Pro League
Jakie miejsce w tabeli Iran Pro League zajmuje Gol Gohar w sezonie 2026.
Miejsce Gol Gohar w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Persepolis FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 3 |
Esteghlal FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 10 | |
| 4 |
Sepahan FC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Gol Gohar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 6 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Paykan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 9 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 10 |
ZOB Ahan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 12 |
Aluminium Arak
|
4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 13 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 14 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 15 |
Malavan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 18 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Aluminium Arak
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Sepahan FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Esteghlal FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 6 |
Persepolis FC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 7 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 9 |
Malavan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 11 |
Gol Gohar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 12 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 13 |
Paykan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 15 |
ZOB Ahan
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 18 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Gol Gohar w tabeli Iran Pro League?
Gol Gohar zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 4 punkty, a przewaga nad 8. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Gol Gohar w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Gol Gohar na tle ligi w sezonie 2026.
Gol Gohar na tle ligi
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,88
- Czyste konta 50%
Strzelcy Gol Gohar
-
Majid Aliyari 2
-
Mojtaba Fakhrian 2

-
Milad Kor 1
-
Mojtaba Najarian 1
-
Mehdi Goudarzi 1

-
Mohammad. Alinejad 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Gol Gohar i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gol Gohar to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Esteghlal FC - Gol Gohar Po przerwie pada 50% bramek Gol Gohar.Przebieg meczu Gol Gohar i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Gol Gohar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Gol Gohar
90% bramek Gol Gohar pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gol Gohar zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie Gol Gohar
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Gol Gohar, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Gol Gohar wygra mecz Esteghlal FC - Gol Gohar Gol Gohar nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Gol Gohar
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Gol Gohar padają co najmniej trzy bramki, a w 13% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Esteghlal FC - Gol Gohar Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Gol Gohar.Gol Gohar – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gol Gohar, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gol Gohar zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Gol Gohar wygra mecz Esteghlal FC - Gol Gohar Gol Gohar zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Gol Gohar ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Gol Gohar, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Gol Gohar – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,88
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Gol Gohar to 50% meczów sezonu (4 z 8), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Gol Gohar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,00 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Gol Gohar zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Gol Gohar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,00 1,75 | 1,00 1,25 | 0,50 0,75 |
|
6.
|
1,00 2,25 | 0,75 1,75 | 0,75 0,75 |
|
7.
|
2,25 1,00 | 1,75 0,75 | 0,50 1,25 |
|
8.
|
1,50 1,00 | 0,75 0,75 | 0,50 2,00 |
|
9.
|
1,50 0,75 | 0,75 0,75 | 0,25 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Gol Gohar
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gol Gohar w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gol Gohar - Chadormalu SC 3:0 Iran Pro League, 24.08.2026
- Najwyższa porażka Sepahan FC - Gol Gohar 2:0 Iran Pro League, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Shams Azar Qazvin - Gol Gohar 2:3, Iran Pro League, 10.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 24. minuta Aliyari, Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan 3:0, Iran Pro League, 8.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Fakhrian, Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan 3:0, Iran Pro League, 8.10.2026
Jakie statystyki ma Gol Gohar w tym sezonie?
Bilans Gol Gohar w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gol Gohar – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gol Gohar w sezonie 2026.
Przewidywany skład Gol Gohar 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze Gol Gohar
-
Alireza Ehsanifar Pomocnik Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 12 dniopuszczone: 2 mecze

-
Masih Zahedi Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 44 dniopuszczone: 6 meczów

-
Mohammadreza Bordbar Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 62 dniopuszczone: 7 meczów
-
Ali Hassani Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 66 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Gol Gohar
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Tunezja | 850 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Iran | – | – | 7 | 88% | 2 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Iran | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 2 | 709' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
33 | Iran | 250 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 413' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 69 |
![]() |
30 | Iran | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
21 | Iran | 50 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
33 | Iran | 400 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 627' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Iran | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Iran | – | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 633' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Iran | 300 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Iran | 25 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 161' | 1 | 0 | |||||||
| 60 |
![]() |
34 | Iran | 300 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 296' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
![]() |
19 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
22 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
28 | Iran | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Iran | 450 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 213' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Iran | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Iran | 300 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 172' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Iran | 325 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 286' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
29 | Iran | 400 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 1 | 441' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
33 | Iran | 225 tys. € | – | 5 | 63% | 1 | 0 | 391' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
– | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
20 | Iran | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 76 |
![]() |
23 | Iran | 250 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 565' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Iran | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Iran | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 97 |
![]() |
33 | Iran | 500 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Gol Gohar
5,6 mln €
śr. 198 tys. € / zawodnika
Ile Gol Gohar wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Iran (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gol Gohar w sezonie 2026
Gol Gohar wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Gol Gohar
Jak wygląda skład Gol Gohar?
W wyjściowym ustawieniu Gol Gohar między słupkami staje F. Garousian, a linię obrony najczęściej tworzą M. Najarian, M. Kor, P. Ghazipour oraz S. Sahraei. W środku pola grają Louay Ben Hassine, Mohammad Erfan Masoumi, M. Goudarzi oraz A. Alizadeh, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Aliyari, M. Alinejad. Trener Mehdi Rahmati ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Iran Pro League i pucharach.
Gol Gohar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gol Gohar w sezonie 2026.
Gol Gohar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
|
Tunezja | 26 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Gabon | 27 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Iran | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 34 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Iran | 34 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 22 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Iran | 20 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Iran | 28 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Iran | 23 | – | za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Iran | 21 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Gol Gohar


Gol Gohar bilans transferowy
- +724 tys. € 2026
- +1,5 mln € 2025
- +1,7 mln € 2024
- -128 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Gol Gohar
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gol Gohar w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gol Gohar trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 139 tys. €, a klub opuściło 23 piłkarzy, co przyniosło 863 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mohammad Amin Kazemian z Persepolis FC za 139 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Pouria Latififar do Persepolis FC za 463 tys. €.
Gol Gohar – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Gol Gohar? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gol Gohar?
Klub piłkarski Gol Gohar zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Iranu.