Forma w lidze
Chadormalu SC w tabeli
11. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:6 bramki
0,75 gola/mecz
5 pkt
3:5 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Chadormalu SC
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Paragwaj | 24 | pomocnik | 7 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Iran | 22 | napastnik | 8 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 666 minut | Iran | 30 | napastnik | 8 | 125 tys. € |
Przewidywany skład Chadormalu SC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Chadormalu SC w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 17 |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 17 |
| ··· | |||||||
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | 9 |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | 9 |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 8 |
Wyniki Chadormalu SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Chadormalu SC
2
Kheybar Khorramabad
2
Iran Pro League, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Sanat Naft
1
Chadormalu SC
2
Iran Pro League, 7. kolejka
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
Chadormalu SC
1
Shams Azar Qazvin
0
Iran Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz Chadormalu SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
ZOB Ahan
Chadormalu SC
Iran Pro League, 9. kolejka
|
|
|
22 Paź 15:15
|
Chadormalu SC
Esteghlal FC
Iran Pro League, 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 14:15
|
Malavan
Chadormalu SC
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Chadormalu SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Wrz 2026 |
|
Paragwaj |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Iran |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo |
Chadormalu SC to klub piłkarski z Iranu występujący w Iran Pro League. Swoim domowym obiektem jest Nasiri Stadium, który może pomieścić 30 000 widzów. Zespół prowadzi Saeid Akhbari. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chadormalu SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Chadormalu SC trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 175 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Diego Torres z Olimpia za 175 tys. €.
Które miejsce zajmuje Chadormalu SC w tabeli Iran Pro League?
Chadormalu SC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 9 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 8 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Chadormalu SC?
W wyjściowym ustawieniu Chadormalu SC między słupkami staje Edson Mardden, a linię obrony najczęściej tworzą S. Portocarrero, A. Arta, S. Sadeghian oraz A. Gholami. W środku pola grają R. Dehghan, D. Torres, M. Ghojoghi oraz M. Khosravi, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Mirzaei, R. Simisterra. Trener Saeid Akhbari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Iran Pro League i pucharach.
Kiedy Chadormalu SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chadormalu SC to spotkanie z ZOB Ahan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Foolad Shahr Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chadormalu SC?
Ostatni mecz Chadormalu SC to remis z Kheybar Khorramabad 2:2 w Iran Pro League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Farsi, Torres, Teymouri oraz Torres. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chadormalu SC w tym sezonie?
Bilans Chadormalu SC w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-3-3 przy 6 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chadormalu SC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Chadormalu SC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Chadormalu SC
Chadormalu SC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Iran Pro League, 9. kolejka
|
Foolad Shahr Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Paź 15:15
|
Iran Pro League, 10. kolejka
|
Nasiri Stadium U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 14:15
|
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Takhti Stadium (Ebtedaye khiabane) Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Lis 15:00
|
Iran Pro League, 12. kolejka
|
Nasiri Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Chadormalu SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chadormalu SC to spotkanie z ZOB Ahan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Foolad Shahr Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Wyniki Chadormalu SC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Chadormalu SC w sezonie 2026.
Forma i bramki Chadormalu SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chadormalu SC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Iran Pro League, 8. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 7. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | – | – | |
|
06 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
01 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 4. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | – | – | |
|
24 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 3. kolejka
|
3:0 | 3-4-3 | – | – | |
|
18 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 2. kolejka
|
0:0 | 3-4-3 | – | – | |
|
14 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 1. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 0/0 | 0/1 | |
|
29 Cze Karne
|
Iran Pro League, finał
|
0:0 | – | – | – | |
|
26 Cze Dogryw.
|
Iran Pro League, półfinał
|
1:2 | – | – | – |
Chadormalu SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Chadormalu SC zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chadormalu SC?
Ostatni mecz Chadormalu SC to remis z Kheybar Khorramabad 2:2 w Iran Pro League, 9 października 2026. Bramki zdobyli Farsi, Torres, Teymouri oraz Torres. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chadormalu SC – tabela Iran Pro League
Jakie miejsce w tabeli Iran Pro League zajmuje Chadormalu SC w sezonie 2026.
Miejsce Chadormalu SC w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Persepolis FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 3 |
Esteghlal FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 10 | |
| 4 |
Sepahan FC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Gol Gohar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 6 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Paykan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 9 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 10 |
ZOB Ahan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 12 |
Aluminium Arak
|
4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 13 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 14 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 15 |
Malavan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 18 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Aluminium Arak
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Sepahan FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Esteghlal FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 6 |
Persepolis FC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 7 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 9 |
Malavan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 11 |
Gol Gohar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 12 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 13 |
Paykan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 15 |
ZOB Ahan
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 18 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Chadormalu SC w tabeli Iran Pro League?
Chadormalu SC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 9 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 8 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Chadormalu SC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Chadormalu SC na tle ligi w sezonie 2026.
Chadormalu SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 0,0
- Strzały celne / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 25%
Strzelcy Chadormalu SC
-
Diego Torres 3
-
Reza Mirzaei 1
-
Saeid Mohammadfar 1

-
Renny Simisterra 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Chadormalu SC i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chadormalu SC to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Chadormalu SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Chadormalu SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Chadormalu SC
83% bramek Chadormalu SC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chadormalu SC zdobywa w sezonie średnio 1,13 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,13.
Aktualne serie Chadormalu SC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Chadormalu SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Chadormalu SC
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Chadormalu SC padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Chadormalu SC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chadormalu SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chadormalu SC zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Chadormalu SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 83% goli Chadormalu SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Chadormalu SC – strzały
- Celne / mecz 0,0
- Niecelne / mecz 0,0
Chadormalu SC oddaje 0,0 strzału na mecz.
Chadormalu SC – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 1
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 1
- Najniższe w sezonie 50%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 1 meczu. Średnio Chadormalu SC utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 50%.
Chadormalu SC – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Chadormalu SC to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Chadormalu SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 0%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 0,0
Chadormalu SC wykonuje średnio 0,0 rzutów rożnych na mecz wobec 0,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Chadormalu SC – kartki
- Żółte kartki 0
- Pow. 3,5 kartki w meczu 0%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 100%
Chadormalu SC ogląda średnio 0,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Chadormalu SC – 1,0.
Chadormalu SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,00 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 2,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Chadormalu SC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Chadormalu SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,50 0,75 | 0,75 0,75 | 0,25 1,50 |
|
10.
|
1,00 1,25 | 0,50 0,75 | 1,00 0,75 |
|
11.
|
1,00 1,25 | 0,75 0,75 | 1,50 1,25 |
|
12.
|
1,25 0,75 | 1,25 1,25 | 1,00 1,50 |
|
13.
|
0,75 1,25 | 0,75 1,00 | 1,25 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Chadormalu SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chadormalu SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Chadormalu SC - Shams Azar Qazvin 1:0 Iran Pro League, 6.09.2026
- Najwyższa porażka Gol Gohar - Chadormalu SC 3:0 Iran Pro League, 24.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Chadormalu SC - Kheybar Khorramabad 2:2, Iran Pro League, 9.10.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Mohammadfar, Esteghlal Khuzestan - Chadormalu SC 1:1, Iran Pro League, 1.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Torres, Chadormalu SC - Kheybar Khorramabad 2:2, Iran Pro League, 9.10.2026
Jakie statystyki ma Chadormalu SC w tym sezonie?
Bilans Chadormalu SC w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-3-3 przy 6 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chadormalu SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Chadormalu SC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Chadormalu SC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Chadormalu SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
28 | Ekwador | 600 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 597' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Iran | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 86' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Iran | 50 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
30 | Iran | 125 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 666' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
20 | Iran | 25 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
22 | Iran | 100 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 97 |
![]() |
23 | Iran | 50 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 177' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
22 | Iran | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 133' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Paragwaj | 500 tys. € | – | 7 | 88% | 3 | 0 | 595' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
31 | Iran | – | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 566' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
24 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 78 |
![]() |
27 | Iran | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 624' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Paragwaj | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
29 | Iran | 250 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 520' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
34 | Iran | 75 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Iran | 175 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 358' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
29 | Ekwador | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 69 |
![]() |
23 | Iran | 25 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 76 |
![]() |
29 | Iran | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 586' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
33 | Iran | 125 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
34 | Brazylia | 125 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
22 | Iran | 50 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Chadormalu SC
3,3 mln €
śr. 143 tys. € / zawodnika
Ile Chadormalu SC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Iran (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Chadormalu SC w sezonie 2026
Chadormalu SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Chadormalu SC
Jak wygląda skład Chadormalu SC?
W wyjściowym ustawieniu Chadormalu SC między słupkami staje Edson Mardden, a linię obrony najczęściej tworzą S. Portocarrero, A. Arta, S. Sadeghian oraz A. Gholami. W środku pola grają R. Dehghan, D. Torres, M. Ghojoghi oraz M. Khosravi, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Mirzaei, R. Simisterra. Trener Saeid Akhbari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Iran Pro League i pucharach.
Chadormalu SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Chadormalu SC w sezonie 2026.
Chadormalu SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Wrz 2026 |
|
Paragwaj | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Iran | 29 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Iran | 24 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Paragwaj | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Iran | 27 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Paragwaj | 24 |
|
175 tys. € | |
| 21 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Iran | – |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Chadormalu SC
Chadormalu SC bilans transferowy
- -175 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Chadormalu SC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chadormalu SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Chadormalu SC trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 175 tys. €, a klub opuściło 12 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Diego Torres z Olimpia za 175 tys. €.