Forma w lidze
Esteghlal Khuzestan w tabeli
16. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
3:4 bramki
0,75 gola/mecz
1 pkt
1:8 bramki
0,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Esteghlal Khuzestan
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Iran | 30 | napastnik | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Iran | 30 | napastnik | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Iran | 37 | pomocnik | 8 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Esteghlal Khuzestan 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Esteghlal Khuzestan w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 17 |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 17 |
| ··· | |||||||
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | 6 |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | 6 |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | 5 |
Wyniki Esteghlal Khuzestan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
08 Paź Koniec
|
Gol Gohar
3
Esteghlal Khuzestan
0
Iran Pro League, 8. kolejka
|
|
|
10 Wrz Koniec
|
Esteghlal Khuzestan
1
Tractor Sazi
0
Iran Pro League, 7. kolejka
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
Sepahan FC
1
Esteghlal Khuzestan
0
Iran Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz Esteghlal Khuzestan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:30
|
Kheybar Khorramabad
Esteghlal Khuzestan
Iran Pro League, 9. kolejka
|
|
|
25 Paź 14:30
|
Esteghlal Khuzestan
Shams Azar Qazvin
Iran Pro League, 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 13:00
|
ZOB Ahan
Esteghlal Khuzestan
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Esteghlal Khuzestan
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Iran |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Iran |
|
za darmo |
Esteghlal Khuzestan to klub piłkarski z Iranu występujący w Iran Pro League. Swoim domowym obiektem jest Foolad Sport Complex, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Amir Khalifeh Asl.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Esteghlal Khuzestan trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 360 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Hojjat Ahmadi do Paykan za 145 tys. €.
Które miejsce zajmuje Esteghlal Khuzestan w tabeli Iran Pro League?
Esteghlal Khuzestan zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 6 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 11 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Esteghlal Khuzestan?
W wyjściowym ustawieniu Esteghlal Khuzestan między słupkami staje Mohammad Amin Rezaei, a linię obrony najczęściej tworzą F. Jafari, Mohammad Ahle Shakheh, A. Karami oraz Mohammad Mehdi Ahmadi. W środku pola grają E. Sazegari, M. Zavari, H. Bouhamdan oraz M. Sharifi, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Zergani, A. Rostami. Trener Amir Khalifeh Asl ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Iran Pro League i pucharach.
Kiedy Esteghlal Khuzestan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Esteghlal Khuzestan to spotkanie z Kheybar Khorramabad, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Takhti Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Esteghlal Khuzestan?
Ostatni mecz Esteghlal Khuzestan to porażka z Gol Gohar 3:0 w Iran Pro League, 8 października 2026. Bramki zdobyli Aliyari, Fakhrian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Esteghlal Khuzestan w tym sezonie?
Bilans Esteghlal Khuzestan w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-3-4 przy 4 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Esteghlal Khuzestan
Esteghlal Khuzestan terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:30
|
Iran Pro League, 9. kolejka
|
Takhti Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 14:30
|
Iran Pro League, 10. kolejka
|
Foolad Sport Complex U siebie | Łatwy | |
|
30 Paź 13:00
|
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Foolad Shahr Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 15:00
|
Iran Pro League, 12. kolejka
|
Foolad Sport Complex U siebie | Trudny |
Kiedy Esteghlal Khuzestan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Esteghlal Khuzestan to spotkanie z Kheybar Khorramabad, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Takhti Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Wyniki Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026.
Forma i bramki Esteghlal Khuzestan w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Esteghlal Khuzestan wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Paź Koniec
|
Iran Pro League, 8. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
10 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 7. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
06 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
01 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 4. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 0/0 | 0/1 | |
|
23 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 3. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
19 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 2. kolejka
|
4:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
14 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 1. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 0/0 | 1/1 | |
|
23 Lut Koniec
|
Iran Pro League, 22. kolejka
|
3:1 | 4-4-1-1 | 0/0 | 3/5 | |
|
13 Lut Koniec
|
Iran Pro League, 21. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | – | – |
Esteghlal Khuzestan ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 7 z 8 meczów, ze średnią 0,86 punktu. W pozostałych ustawieniach Esteghlal Khuzestan zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Esteghlal Khuzestan?
Ostatni mecz Esteghlal Khuzestan to porażka z Gol Gohar 3:0 w Iran Pro League, 8 października 2026. Bramki zdobyli Aliyari, Fakhrian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Esteghlal Khuzestan – tabela Iran Pro League
Jakie miejsce w tabeli Iran Pro League zajmuje Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026.
Miejsce Esteghlal Khuzestan w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Persepolis FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 3 |
Esteghlal FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 10 | |
| 4 |
Sepahan FC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Gol Gohar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 6 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Paykan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 9 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 10 |
ZOB Ahan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 12 |
Aluminium Arak
|
4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 13 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 14 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 15 |
Malavan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 18 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Aluminium Arak
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Sepahan FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Esteghlal FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 6 |
Persepolis FC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 7 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 9 |
Malavan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 11 |
Gol Gohar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 12 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 13 |
Paykan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 15 |
ZOB Ahan
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 18 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Esteghlal Khuzestan w tabeli Iran Pro League?
Esteghlal Khuzestan zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 6 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 11 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Esteghlal Khuzestan na tle ligi w sezonie 2026.
Esteghlal Khuzestan na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 0,0
- Strzały celne / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 25%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Esteghlal Khuzestan i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Esteghlal Khuzestan to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Esteghlal Khuzestan i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-2-4 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Esteghlal Khuzestan otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Esteghlal Khuzestan
75% bramek Esteghlal Khuzestan pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Esteghlal Khuzestan zdobywa w sezonie średnio 0,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,75.
Aktualne serie Esteghlal Khuzestan
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Esteghlal Khuzestan, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Esteghlal Khuzestan
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 25% meczów Esteghlal Khuzestan padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Esteghlal Khuzestan – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Esteghlal Khuzestan, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Esteghlal Khuzestan zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Esteghlal Khuzestan ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli Esteghlal Khuzestan, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Esteghlal Khuzestan – strzały
- Celne / mecz 0,0
- Niecelne / mecz 0,0
Esteghlal Khuzestan oddaje 0,0 strzału na mecz.
Esteghlal Khuzestan – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 2
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 2
- Najniższe w sezonie 50%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 2 meczów. Średnio Esteghlal Khuzestan utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 50%.
Esteghlal Khuzestan – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Esteghlal Khuzestan to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Esteghlal Khuzestan – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 0%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 0,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 0,0
Esteghlal Khuzestan wykonuje średnio 0,0 rzutów rożnych na mecz wobec 0,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Esteghlal Khuzestan – kartki
- Żółte kartki 1
- Pow. 3,5 kartki w meczu 0%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,5
- Mecze bez kartki 50%
Esteghlal Khuzestan ogląda średnio 0,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Esteghlal Khuzestan – 0,5.
Esteghlal Khuzestan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,50 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 0,50 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Esteghlal Khuzestan zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Esteghlal Khuzestan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,25 0,50 | 0,75 0,50 | 0,75 1,25 |
|
15.
|
0,25 1,25 | 0,75 1,00 | 1,75 0,75 |
|
16.
|
1,25 0,25 | 0,75 0,25 | 1,00 2,00 |
|
17.
|
0,75 0,50 | 0,75 0,75 | 1,00 2,00 |
|
18.
|
0,50 0,50 | 0,50 0,25 | 1,50 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Esteghlal Khuzestan
Skrajne wyniki i osiągnięcia Esteghlal Khuzestan w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Esteghlal Khuzestan - Tractor Sazi 1:0 Iran Pro League, 10.09.2026
- Najwyższa porażka Persepolis FC - Esteghlal Khuzestan 4:1 Iran Pro League, 19.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Persepolis FC - Esteghlal Khuzestan 4:1, Iran Pro League, 19.08.2026
- Najszybsza bramka 54. minuta Rostami, Esteghlal Khuzestan - Tractor Sazi 1:0, Iran Pro League, 10.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 65. minuta Niazmand, Persepolis FC - Esteghlal Khuzestan 4:1, Iran Pro League, 19.08.2026
Jakie statystyki ma Esteghlal Khuzestan w tym sezonie?
Bilans Esteghlal Khuzestan w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-3-4 przy 4 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Esteghlal Khuzestan – zawodnicy
Jak wygląda kadra Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026.
Przewidywany skład Esteghlal Khuzestan 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Esteghlal Khuzestan
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
30 | Iran | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 1 | 706' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
22 | Iran | 200 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 40' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Iran | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Iran | 150 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
24 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | Iran | 50 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 400' | 1 | 0 | |||||||
| 47 |
|
32 | Iran | – | – | 2 | 25% | 0 | 1 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
26 | Iran | 175 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
37 | Iran | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Iran | 50 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 283' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 40 |
|
30 | Iran | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 48 |
![]() |
30 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
![]() |
25 | Iran | 225 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 277' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
30 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
25 | Iran | 75 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
32 | Iran | 250 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 238' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Iran | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
– | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
![]() |
20 | Iran | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 298' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
33 | Iran | – | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 676' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
|
33 | Iran | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
25 | Iran | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 706' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Iran | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
21 | Iran | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
|
30 | Iran | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Esteghlal Khuzestan
1,6 mln €
śr. 58 tys. € / zawodnika
Ile Esteghlal Khuzestan wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Iran (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026
Esteghlal Khuzestan wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Esteghlal Khuzestan
Jak wygląda skład Esteghlal Khuzestan?
W wyjściowym ustawieniu Esteghlal Khuzestan między słupkami staje Mohammad Amin Rezaei, a linię obrony najczęściej tworzą F. Jafari, Mohammad Ahle Shakheh, A. Karami oraz Mohammad Mehdi Ahmadi. W środku pola grają E. Sazegari, M. Zavari, H. Bouhamdan oraz M. Sharifi, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Zergani, A. Rostami. Trener Amir Khalifeh Asl ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Iran Pro League i pucharach.
Esteghlal Khuzestan – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026.
Esteghlal Khuzestan transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Sie 2026 |
|
Iran | 32 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Iran | 30 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Iran | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 30 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Iran | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 21 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 30 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Iran | 27 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Iran | 33 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Iran | 21 |
|
115 tys. € |
Kluczowe transfery Esteghlal Khuzestan




Esteghlal Khuzestan bilans transferowy
- +360 tys. € 2026
- -50 tys. € 2025
- +394 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Esteghlal Khuzestan
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Esteghlal Khuzestan w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Esteghlal Khuzestan trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 360 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Hojjat Ahmadi do Paykan za 145 tys. €.