Forma w lidze
ZOB Ahan w tabeli
14. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
3:3 bramki
0,75 gola/mecz
2 pkt
2:5 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy ZOB Ahan
Wartość drużyny: 2,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Iran | 29 | napastnik | 8 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Iran | 34 | pomocnik | 8 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Iran | 36 | bramkarz | 8 | 50 tys. € |
Skład i oceny ZOB Ahan w ostatnim meczu 4-2-3-1









Zmiany
- 32' P. Mokhtari → A. Mortazavi
- 53' Mahmoud Ghaed Rahmati → B. Teymourian
- 55' A. Shojaei → J. Alimohammadi
- 76' R. Jafari → A. Kazemi
ZOB Ahan w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 17 |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 17 |
| ··· | |||||||
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | 8 |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | 7 |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | 6 |
Wyniki ZOB Ahan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
ZOB Ahan
1
Sepahan FC
2
Iran Pro League, 7. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Nassaji Mazandaran
1
ZOB Ahan
1
Iran Pro League, 8. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Persepolis FC
2
ZOB Ahan
0
Iran Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz ZOB Ahan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
ZOB Ahan
Chadormalu SC
Iran Pro League, 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 14:30
|
Aluminium Arak
ZOB Ahan
Iran Pro League, 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 13:00
|
ZOB Ahan
Esteghlal Khuzestan
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery ZOB Ahan
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Iran |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Iran |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo |
ZOB Ahan to klub piłkarski z Iranu występujący w Iran Pro League. Swoim domowym obiektem jest Foolad Shahr Stadium, który może pomieścić 20 000 widzów. Zespół prowadzi Abdollah Veisi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski ZOB Ahan w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do ZOB Ahan trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 405 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Danial Iri do Nassaji Mazandaran za 405 tys. €.
Które miejsce zajmuje ZOB Ahan w tabeli Iran Pro League?
ZOB Ahan zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 10 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy ZOB Ahan gra następny mecz?
Najbliższy mecz ZOB Ahan to spotkanie z Chadormalu SC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Foolad Shahr Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ZOB Ahan?
Ostatni mecz ZOB Ahan to porażka z Sepahan FC 1:2 w Iran Pro League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Lotfi, Rezaei oraz Latifi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma ZOB Ahan w tym sezonie?
Bilans ZOB Ahan w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 5 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz ZOB Ahan w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra ZOB Ahan w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań ZOB Ahan
ZOB Ahan terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Iran Pro League, 9. kolejka
|
Foolad Shahr Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Paź 14:30
|
Iran Pro League, 10. kolejka
|
Imam Khomeini Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
30 Paź 13:00
|
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Foolad Shahr Stadium U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 13:45
|
Iran Pro League, 12. kolejka
|
Gol Gohar Sport Complex Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy ZOB Ahan gra następny mecz?
Najbliższy mecz ZOB Ahan to spotkanie z Chadormalu SC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Foolad Shahr Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Wyniki ZOB Ahan w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub ZOB Ahan w sezonie 2026.
Forma i bramki ZOB Ahan w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
ZOB Ahan wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Iran Pro League, 7. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
08 Paź Koniec
|
Iran Pro League, 8. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
07 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 6. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
02 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 5. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 4. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
24 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 3. kolejka
|
1:1 | 4-5-1 | – | – | |
|
19 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 2. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 1. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
21 Lut Koniec
|
Iran Pro League, 22. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | – | – | |
|
07 Lut Koniec
|
Iran Pro League, 20. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | – | – |
ZOB Ahan ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach ZOB Ahan zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ZOB Ahan?
Ostatni mecz ZOB Ahan to porażka z Sepahan FC 1:2 w Iran Pro League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Lotfi, Rezaei oraz Latifi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
ZOB Ahan – tabela Iran Pro League
Jakie miejsce w tabeli Iran Pro League zajmuje ZOB Ahan w sezonie 2026.
Miejsce ZOB Ahan w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Persepolis FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 3 |
Esteghlal FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 10 | |
| 4 |
Sepahan FC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Gol Gohar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 6 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Paykan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 9 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 10 |
ZOB Ahan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 12 |
Aluminium Arak
|
4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 13 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 14 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 15 |
Malavan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 18 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Aluminium Arak
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Sepahan FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Esteghlal FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 6 |
Persepolis FC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 7 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 9 |
Malavan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 11 |
Gol Gohar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 12 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 13 |
Paykan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 15 |
ZOB Ahan
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 18 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje ZOB Ahan w tabeli Iran Pro League?
ZOB Ahan zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 10 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki ZOB Ahan w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki ZOB Ahan na tle ligi w sezonie 2026.
ZOB Ahan na tle ligi
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 38%
Strzelcy ZOB Ahan
-
Rahman Jafari 1

-
Behnam Teymourian 1

-
Omid Latifi 1

-
Saeed Karimi 1

-
Farshid Esmaeili 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki ZOB Ahan i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres ZOB Ahan to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu ZOB Ahan i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy ZOB Ahan otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla ZOB Ahan
100% bramek ZOB Ahan pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
ZOB Ahan zdobywa w sezonie średnio 0,88 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,88.
Aktualne serie ZOB Ahan
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów ZOB Ahan, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach ZOB Ahan
- Powyżej 0,5 75%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 25% meczów ZOB Ahan padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
ZOB Ahan – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla ZOB Ahan, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie ZOB Ahan zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach ZOB Ahan ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli ZOB Ahan, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
ZOB Ahan – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto ZOB Ahan to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
ZOB Ahan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 0,67 | 0,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz ZOB Ahan zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
ZOB Ahan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,25 0,75 | 1,25 1,25 | 1,00 1,50 |
|
13.
|
0,75 1,25 | 0,75 1,00 | 1,25 1,50 |
|
14.
|
1,25 0,50 | 0,75 0,50 | 0,75 1,25 |
|
15.
|
0,25 1,25 | 0,75 1,00 | 1,75 0,75 |
|
16.
|
1,25 0,25 | 0,75 0,25 | 1,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach ZOB Ahan
Skrajne wyniki i osiągnięcia ZOB Ahan w tym sezonie
- Najwyższa wygrana ZOB Ahan - Paykan 1:0 Iran Pro League, 2.09.2026
- Najwyższa porażka Persepolis FC - ZOB Ahan 2:0 Iran Pro League, 7.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Malavan - ZOB Ahan 2:1, Iran Pro League, 19.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 19. minuta Jafari, Nassaji Mazandaran - ZOB Ahan 1:1, Iran Pro League, 8.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Esmaeili, ZOB Ahan - Paykan 1:0, Iran Pro League, 2.09.2026
Jakie statystyki ma ZOB Ahan w tym sezonie?
Bilans ZOB Ahan w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 5 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
ZOB Ahan – zawodnicy
Jak wygląda kadra ZOB Ahan w sezonie 2026.
Skład i oceny ZOB Ahan w ostatnim meczu 4-2-3-1









Zmiany
- 32' P. Mokhtari → A. Mortazavi
- 53' Mahmoud Ghaed Rahmati → B. Teymourian
- 55' A. Shojaei → J. Alimohammadi
- 76' R. Jafari → A. Kazemi
Kadra ZOB Ahan
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Iran | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
30 | Iran | 400 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 178' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Iran | 450 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 548' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
29 | Iran | 550 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 480' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Iran | 50 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 138' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
– | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | ||||||||
| 30 |
![]() |
24 | Iran | 100 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 187' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
![]() |
20 | Iran | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 243' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
27 | Iran | 200 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 87 |
![]() |
– | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
![]() |
25 | Iran | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 203' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
36 | Iran | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 597' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Iran | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 318' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 68 |
![]() |
21 | Iran | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
– | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
32 | Iran | 175 tys. € | – | 4 | 50% | 1 | 0 | 126' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Iran | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Iran | 75 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 364' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
29 | Iran | 350 tys. € | – | 5 | 63% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Iran | 300 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 326' | 3 | 1 | |||||||
| 6 |
![]() |
29 | Iran | 325 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 505' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
31 | Iran | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
20 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Iran | 450 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 514' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
22 | Iran | – | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 308' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
20 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry ZOB Ahan
3,7 mln €
śr. 136 tys. € / zawodnika
Ile ZOB Ahan wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Iran (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy ZOB Ahan w sezonie 2026
ZOB Ahan wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry ZOB Ahan
ZOB Ahan – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub ZOB Ahan w sezonie 2026.
ZOB Ahan transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Iran | – |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Iran | 32 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Iran | 33 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 28 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 29 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Iran | 21 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Iran | 33 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Iran | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Iran | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery ZOB Ahan
ZOB Ahan bilans transferowy
- +405 tys. € 2026
- +290 tys. € 2025
- -75 tys. € 2024
- 0 € 2023
- -50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii ZOB Ahan
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski ZOB Ahan w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do ZOB Ahan trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 405 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Danial Iri do Nassaji Mazandaran za 405 tys. €.