Forma w lidze
Fajr Sepasi w tabeli
8. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
3:2 bramki
0,75 gola/mecz
4 pkt
3:8 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Fajr Sepasi
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Iran | 22 | napastnik | 7 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Iran | 35 | pomocnik | 8 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Iran | 22 | obrońca | 8 | 175 tys. € |
Skład i oceny Fajr Sepasi w ostatnim meczu 4-4-2








Zmiany
- 46' M. Rigi → F. Arab
- 74' M. Sharifi → A. Moredi
- 75' S. Tavakoli → Mohammad Ali Faramarzi
Fajr Sepasi w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 17 |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 17 |
| ··· | |||||||
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 13 |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | 10 |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | 9 |
Wyniki Fajr Sepasi
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Fajr Sepasi
2
Aluminium Arak
1
Iran Pro League, 7. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Sepahan FC
6
Fajr Sepasi
1
Iran Pro League, 8. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Foolad FC
1
Fajr Sepasi
0
Iran Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz Fajr Sepasi
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 15:15
|
Fajr Sepasi
Paykan
Iran Pro League, 9. kolejka
|
|
|
25 Paź 14:15
|
Nassaji Mazandaran
Fajr Sepasi
Iran Pro League, 10. kolejka
|
|
|
29 Paź 14:15
|
Fajr Sepasi
Tractor Sazi
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Fajr Sepasi
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Iran | – | za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Iran |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo |
Fajr Sepasi to klub piłkarski z Iranu występujący w Iran Pro League. Swoim domowym obiektem jest Hafezieh Stadium, który może pomieścić 22 460 widzów. Zespół prowadzi Mehdi Rajabzadeh.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fajr Sepasi w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Fajr Sepasi trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 18 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Fajr Sepasi w tabeli Iran Pro League?
Fajr Sepasi zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 7 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Fajr Sepasi?
W wyjściowym ustawieniu Fajr Sepasi między słupkami staje A. Gholamzadeh, a linię obrony najczęściej tworzą A. Helichi, M. Moradi, A. Vosoughifard oraz S. Norouzi. W środku pola grają M. Bahraminejad, S. Mehri, M. Rigi oraz S. Tavakoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Rostami, M. Sharifi. Trener Mehdi Rajabzadeh ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Iran Pro League i pucharach.
Kiedy Fajr Sepasi gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fajr Sepasi to spotkanie z Paykan, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 15:15 na obiekcie Hafezieh Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fajr Sepasi?
Ostatni mecz Fajr Sepasi to wygrana z Aluminium Arak 2:1 w Iran Pro League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Arab, Arab oraz Zolfipour. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Fajr Sepasi w tym sezonie?
Bilans Fajr Sepasi w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-4-2 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Fajr Sepasi w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Fajr Sepasi w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Fajr Sepasi
Fajr Sepasi terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 15:15
|
Iran Pro League, 9. kolejka
|
Hafezieh Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 14:15
|
Iran Pro League, 10. kolejka
|
Vatani Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
29 Paź 14:15
|
Iran Pro League, 11. kolejka
|
Hafezieh Stadium U siebie | Trudny | |
|
06 Lis 14:00
|
Iran Pro League, 12. kolejka
|
Azadi Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Fajr Sepasi gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fajr Sepasi to spotkanie z Paykan, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 15:15 na obiekcie Hafezieh Stadium w ramach Iran Pro League (9. kolejka).
Wyniki Fajr Sepasi w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Fajr Sepasi w sezonie 2026.
Forma i bramki Fajr Sepasi w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Fajr Sepasi wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Iran Pro League, 7. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
08 Paź Koniec
|
Iran Pro League, 8. kolejka
|
6:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
07 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
03 Wrz Koniec
|
Iran Pro League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 4. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
24 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 3. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
19 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 2. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | – | – | |
|
14 Sie Koniec
|
Iran Pro League, 1. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | – | – | |
|
27 Lut Koniec
|
Iran Pro League, 23. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 0/0 | 0/0 | |
|
20 Lut Koniec
|
Iran Pro League, 22. kolejka
|
1:0 | 4-5-1 | – | – |
Fajr Sepasi ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 8 z 8 meczów, ze średnią 1,25 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fajr Sepasi?
Ostatni mecz Fajr Sepasi to wygrana z Aluminium Arak 2:1 w Iran Pro League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Arab, Arab oraz Zolfipour. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Fajr Sepasi – tabela Iran Pro League
Jakie miejsce w tabeli Iran Pro League zajmuje Fajr Sepasi w sezonie 2026.
Miejsce Fajr Sepasi w tabeli Iran Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Persepolis FC
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 17 | |
2
|
Tractor Sazi
|
8 | 5 | 2 | 1 | 9:2 | 7 | 17 | |
3
|
Esteghlal FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 10:2 | 8 | 16 | |
4
|
Sepahan FC
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 16 | |
5
|
Foolad FC
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 15 | |
6
|
Aluminium Arak
|
8 | 3 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
7
|
Gol Gohar
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | 3 | 13 | |
8
|
Fajr Sepasi
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | -4 | 10 | |
9
|
Paykan
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:7 | -1 | 9 | |
10
|
Nassaji Mazandaran
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
11
|
Chadormalu SC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
12
|
Kheybar Khorramabad
|
8 | 1 | 5 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
13
|
Malavan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 8 | |
14
|
ZOB Ahan
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
15
|
Shams Azar Qazvin
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Esteghlal Khuzestan
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:12 | -8 | 6 | |
17
|
Mes Shahr-e Babak
|
8 | 0 | 5 | 3 | 6:12 | -6 | 5 | |
18
|
Sanat Naft
|
8 | 0 | 4 | 4 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Persepolis FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 3 |
Esteghlal FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 10 | |
| 4 |
Sepahan FC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Gol Gohar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 6 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Paykan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 9 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 10 |
ZOB Ahan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 12 |
Aluminium Arak
|
4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 13 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 14 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 15 |
Malavan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 18 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Aluminium Arak
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 2 |
Tractor Sazi
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 3 |
Sepahan FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Foolad FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Esteghlal FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 6 |
Persepolis FC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 7 |
Nassaji Mazandaran
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 8 |
Chadormalu SC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 5 | |
| 9 |
Malavan
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shams Azar Qazvin
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 11 |
Gol Gohar
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 12 |
Fajr Sepasi
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 13 |
Paykan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Kheybar Khorramabad
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 15 |
ZOB Ahan
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 16 |
Mes Shahr-e Babak
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 17 |
Sanat Naft
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 18 |
Esteghlal Khuzestan
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Fajr Sepasi w tabeli Iran Pro League?
Fajr Sepasi zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Iran Pro League z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Persepolis FC wynosi 7 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Fajr Sepasi w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Fajr Sepasi na tle ligi w sezonie 2026.
Fajr Sepasi na tle ligi
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,25
- Czyste konta 38%
Strzelcy Fajr Sepasi
-
Farnam Arab 2

-
Yadegar Rostami 1
-
Hossein Shahabi 1

-
Saeid Mehri 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Fajr Sepasi i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Fajr Sepasi to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Fajr Sepasi i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Fajr Sepasi otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Fajr Sepasi
83% bramek Fajr Sepasi pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Fajr Sepasi zdobywa w sezonie średnio 1,25 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,25.
Aktualne serie Fajr Sepasi
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Fajr Sepasi, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Fajr Sepasi
- Powyżej 0,5 75%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 25% meczów Fajr Sepasi padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Fajr Sepasi – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Fajr Sepasi, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Fajr Sepasi zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Fajr Sepasi ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Fajr Sepasi, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Fajr Sepasi – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,25
- Bez straty do przerwy 88%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 13%
Czyste konto Fajr Sepasi to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Fajr Sepasi według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 2,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 0,50 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Fajr Sepasi zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Fajr Sepasi na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,00 2,25 | 0,75 1,75 | 0,75 0,75 |
|
7.
|
2,25 1,00 | 1,75 0,75 | 0,50 1,25 |
|
8.
|
1,50 1,00 | 0,75 0,75 | 0,50 2,00 |
|
9.
|
1,50 0,75 | 0,75 0,75 | 0,25 1,50 |
|
10.
|
1,00 1,25 | 0,50 0,75 | 1,00 0,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Fajr Sepasi
Skrajne wyniki i osiągnięcia Fajr Sepasi w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Malavan - Fajr Sepasi 0:1 Iran Pro League, 24.08.2026
- Najwyższa porażka Sepahan FC - Fajr Sepasi 6:1 Iran Pro League, 8.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Sepahan FC - Fajr Sepasi 6:1, Iran Pro League, 8.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Mehri, Fajr Sepasi - Mes Shahr-e Babak 1:1, Iran Pro League, 3.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Shahabi, Malavan - Fajr Sepasi 0:1, Iran Pro League, 24.08.2026
Jakie statystyki ma Fajr Sepasi w tym sezonie?
Bilans Fajr Sepasi w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-4-2 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Fajr Sepasi – zawodnicy
Jak wygląda kadra Fajr Sepasi w sezonie 2026.
Skład i oceny Fajr Sepasi w ostatnim meczu 4-4-2








Zmiany
- 46' M. Rigi → F. Arab
- 74' M. Sharifi → A. Moredi
- 75' S. Tavakoli → Mohammad Ali Faramarzi
Kontuzje w kadrze Fajr Sepasi
-
Amir Shabani Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 57 dniopuszczone: 6 meczów

Kadra Fajr Sepasi
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
33 | Iran | 300 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
34 | Iran | 100 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 492' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Iran | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Iran | 100 tys. € | – | 7 | 88% | 2 | 0 | 339' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Iran | 25 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 1 | 122' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
28 | Iran | 175 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
28 | Iran | 225 tys. € | – | 5 | 63% | 1 | 0 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Iran | 225 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 631' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Iran | 150 tys. € | 30 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 674' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
– | Iran | 50 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
22 | Iran | 175 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
31 | Iran | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 349' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
30 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
29 | Iran | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 597' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
33 | Iran | 200 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 615' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
– | Iran | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 586' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
28 | Iran | 125 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
|
32 | Iran | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 105' | 1 | 0 | |||||||
| 81 |
![]() |
28 | Iran | 225 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
19 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
26 | Iran | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Iran | 150 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Iran | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
![]() |
26 | Iran | 50 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Fajr Sepasi
2,3 mln €
śr. 84 tys. € / zawodnika
Ile Fajr Sepasi wydaje na pensje
30 tys. € rocznie
śr. 1 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Iran (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Fajr Sepasi w sezonie 2026
Fajr Sepasi wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Fajr Sepasi
Jak wygląda skład Fajr Sepasi?
W wyjściowym ustawieniu Fajr Sepasi między słupkami staje A. Gholamzadeh, a linię obrony najczęściej tworzą A. Helichi, M. Moradi, A. Vosoughifard oraz S. Norouzi. W środku pola grają M. Bahraminejad, S. Mehri, M. Rigi oraz S. Tavakoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Rostami, M. Sharifi. Trener Mehdi Rajabzadeh ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Iran Pro League i pucharach.
Fajr Sepasi – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Fajr Sepasi w sezonie 2026.
Fajr Sepasi transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Iran | 26 | – | za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 28 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Iran | 19 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Iran | 32 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 34 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Iran | – | – | za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 26 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Iran | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Iran | 34 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Iran | 33 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fajr Sepasi w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Fajr Sepasi trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 18 piłkarzy.