Porównanie kursów Schalke 04 - FSV Mainz 05
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Schalke 04 - FSV Mainz 05 dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik, 1. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 6. kolejki Bundesligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 90 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Schalke 04 po kursie 2,95 w STS, remis po kursie 3,60 w eToto oraz wygrana Mainz po kursie 2,30 w Betfan.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Schalke 04 wystawia STS - 2,95, w porównaniu do najniższego 2,82 w Betclic. Daje to 13 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,00 | 1,03 | 4,75 | 1,18 | 2,30 | 1,61 | 1,54 | 2,47 | 1,21 | 4,40 | 1,07 | 8,10 | 1,02 | 17,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 1,03 | 4,60 | 1,19 | 2,30 | 1,60 | 1,53 | 2,45 | 1,20 | 4,30 | 1,07 | 8,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,50 | 1,03 | 4,45 | 1,18 | 2,25 | 1,59 | 1,52 | 2,42 | 1,20 | 4,15 | 1,07 | 7,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,25 | 1,02 | 3,85 | 1,16 | 2,07 | 1,57 | 1,43 | 2,37 | 1,16 | 3,93 | 1,05 | 6,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,40 | 1,17 | 2,25 | 1,58 | 1,52 | 2,40 | 1,20 | 4,10 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,60 | 1,03 | 4,40 | 1,17 | 2,24 | 1,58 | 1,51 | 2,39 | 1,20 | 4,10 | 1,07 | 7,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,47. To o 12,3% więcej niż najniższy kurs 2,20 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Schalke 04 strzeli
Kurs na FSV Mainz 05 strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Schalke 04 i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Mainz i liczbę goli
Kursy na Schalke 04 - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Mainz - handicap
Kursy na Schalke 04 - handicap azjatycki
Kursy na Mainz - handicap azjatycki
Kursy na Schalke 04 - handicap azjatycki pełny
Kursy na Mainz - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 15,25. Najniższa oferta na ten sam wynik to 14,00, więc różnica między bukmacherami sięga 8,9%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15,00 | 12,00 | 11,00 | 6,60 | 17,00 | 13,00 | 10,00 | 9,00 | 11,00 | 35,00 | 23,00 | 21,00 | 16,00 | 25,00 | 22,00 | 40,00 | 100,00 | 50,00 | 60,00 | 40,00 | 70,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,25 | 10,00 | 8,75 | 6,40 | 14,25 | 10,75 | 9,00 | 7,75 | 10,00 | 30,00 | 19,75 | 18,75 | 14,25 | 23,00 | 20,00 | 38,00 | 85,00 | 48,00 | 55,00 | 35,00 | 65,00 | 50,00 | 125,00 | 110,00 | 275,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,50 | 12,00 | 10,50 | 6,40 | 16,50 | 12,50 | 10,00 | 8,60 | 10,50 | 34,00 | 22,00 | 20,50 | 15,50 | 24,50 | 21,00 | 38,00 | 95,00 | 50,00 | 55,00 | 36,00 | 65,00 | 50,00 | - | - | - | 300,00 | 160,00 | 190,00 | 110,00 | 500,00 | 500,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,00 | 12,00 | 10,00 | 6,25 | 16,00 | 12,00 | 9,50 | 8,25 | 10,00 | 32,00 | 21,00 | 20,00 | 15,00 | 23,00 | 20,00 | 38,00 | 90,00 | 50,00 | 53,00 | 35,00 | 65,00 | 48,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,15 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,90 o 8,6%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | -11.5 | +11.5 | -12.5 | +12.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4,00 | 1,19 | 2,90 | 1,35 | 2,22 | 1,57 | 1,80 | 1,90 | 1,51 | 2,35 | 1,33 | 3,00 | 1,21 | 3,90 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,10 | 1,33 | 2,30 | 1,55 | 1,80 | 1,90 | 1,50 | 2,40 | 1,30 | 3,20 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,15 | 1,31 | 2,30 | 1,55 | 1,80 | 1,90 | 1,49 | 2,43 | 1,30 | 3,20 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,00 | 1,32 | 2,25 | 1,55 | 1,78 | 1,88 | 1,50 | 2,40 | 1,30 | 3,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,15 | 1,33 | 2,31 | 1,57 | 1,82 | 1,92 | 1,51 | 2,44 | 1,32 | 3,20 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Schalke 04 - FSV Mainz 05 dostępnych jest 655 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 32,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,14 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,61 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Schalke 04 - FSV Mainz 05 ma STS, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.