A-League (Australia) · półfinał · 09.05.2026
1 : 1
Koniec
Do przerwy 0:0

Porównanie kursów FC Sydney - Newcastle Jets

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Sydney - Newcastle Jets dla 14 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2) oraz rzuty rożne z 9 maja 2026 (w ramach półfinału A-League (Australia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 65 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Sydney po kursie 2,30 w Betfan, remis po kursie 3,65 w LV BET oraz wygrana Newcastle Jets po kursie 2,75 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Newcastle Jets wystawia Betfan - 2,75, w porównaniu do najniższego 2,58 w Betclic. Daje to 17 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,10 3,35 2,58
2,30 3,55 2,75
2,30 3,60 2,75
2,30 3,65 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Newcastle

kurs 2,75 × 100 zł = 242 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,62 1,92
1,70 2,05
1,71 2,06
1,72 2,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,37 1,52 1,19
1,40 1,53 1,27
1,38 1,52 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,63 2,32 3,05
2,75 2,40 3,20
2,80 2,40 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,45 2,68 2,80
2,55 2,80 2,95
2,60 2,80 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,30 1,38 1,37
1,30 1,37 1,47
1,29 1,37 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,34 1,44 1,29
1,33 1,42 1,37
1,34 1,42 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
- - 4,20 1,11 2,27 1,43 1,54 2,03 1,21 3,22 1,07 4,85 - -
- - - - 2,35 1,53 1,57 2,30 1,25 3,55 - - - -
9,00 1,02 4,40 1,16 2,30 1,53 1,53 2,30 1,20 3,85 1,07 6,50 - -
- - 4,85 1,14 2,40 1,50 1,57 2,25 1,25 3,70 1,08 6,25 1,02 9,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,45. To o 3,4% więcej niż najniższy kurs 2,37 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,39 2,37
1,47 2,45
1,47 2,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,87 3,18 3,37 3,88 17,50 4,75
3,60 4,00 4,25 4,80 17,00 5,90
3,60 3,95 4,30 4,70 17,00 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Sydney i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 5,40 2,43 2,95 3,80 2,37 5,50
12,00 2,50 6,70 2,98 3,55 4,90 2,83 7,50
12,00 2,49 6,60 3,00 3,50 4,90 2,80 7,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 4,20 6,25 4,20 6,25 2,90 22,00
17,00 3,95 5,20 8,40 5,20 8,40 3,60 32,00
16,00 3,90 5,00 8,40 5,00 8,40 3,55 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Newcastle Jets i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 6,25 2,92 3,40 4,80 2,75 6,90
13,50 3,05 7,80 3,65 4,15 6,20 3,35 9,40
13,00 3,05 7,60 3,65 4,10 6,20 3,30 9,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 8 rożny. Kurs 3,50 w Betclic jest wyższy od najniższej oferty 3,30 o 6,1%.

-8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
3,50 1,19 2,50 1,35 1,90 1,65 1,55 2,05 1,32 2,70
- - 2,45 1,47 1,93 1,75 1,60 2,15 - -
3,30 1,29 2,46 1,48 1,94 1,77 1,61 2,18 1,39 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Sydney - Newcastle Jets dostępnych jest 221 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 14 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 15,5% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,85 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 4,20 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Sydney - Newcastle Jets ma Betfan, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.