1/8 finału
- : -
06.08.26 02:30
Vasco da Gama

Porównanie kursów Fluminense - Vasco da Gama

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Fluminense - Vasco da Gama dla 14 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 6 sierpnia 2026 (w ramach 1/8 finału Pucharu Brazylii). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Fluminense po kursie 2.00 w Superbet, remis po kursie 3.30 w STS oraz wygrana Vasco da Gama po kursie 3.80 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Vasco da Gama wystawia STS - 3.80, w porównaniu do najniższego 3.70 w Betfan. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2.00 3.15 3.70
1.92 3.30 3.80
1.88 3.25 3.70
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Vasco da Gama

kurs 3.80 × 100 zł = 334,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1.39 2.57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1.22 1.70 1.30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
7.20 1.06 2.92 1.35 1.64 2.10 1.23 3.70 1.06 7.10 1.01 14.00 1.00 32.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1.90 1.82
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4.30 4.20 7.00 3.10 7.40 5.55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Fluminense i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6.50 2.67 4.10 3.55 2.65 6.70 2.30 11.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8.10 4.50 3.85 12.00 3.85 12.00 3.25 55.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Vasco da Gama i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9.30 5.30 6.80 6.80 4.60 14.00 4.15 22.00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Fluminense - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0
3.70 7.70 19.00 50.00 1.25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0
3.65 5.55 11.00 23.00 5.30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Vasco da Gama - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0
1.76 1.24 1.05 1.01 7.90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Fluminense - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1.26 1.97 1.06 3.70 7.70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Vasco da Gama - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1.76 3.55 1.24 7.90 1.06
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Fluminense - Vasco da Gama dostępnych jest 85 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 14 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,4% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2.00 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1.88 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Fluminense - Vasco da Gama ma Superbet, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.