12. kolejka
- : -
20.10.26 21:00

Porównanie kursów Gillingham FC - Port Vale

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Gillingham FC - Port Vale dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 20 października 2026 (w ramach 12. kolejki League Two). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Gillingham FC po kursie 2,85 w LV BET, remis po kursie 3,30 w LV BET oraz wygrana Port Vale po kursie 2,42 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Gillingham FC wystawia LV BET - 2,85, w porównaniu do najniższego 2,70 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,80 3,25 2,42
2,80 3,30 2,35
2,70 3,15 2,35
2,80 3,25 2,40
2,85 3,30 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Gillingham

kurs 2,85 × 100 zł = 250,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,97 1,72
1,98 1,72
1,95 1,70
2,01 1,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,50 1,39 1,30
1,50 1,40 1,30
1,47 1,37 1,30
1,47 1,37 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,45 2,07 3,05
3,50 2,10 3,10
3,50 2,11 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,10 2,40 2,80
3,10 2,50 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,29 1,24 1,62
1,30 1,25 1,58
1,31 1,26 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,35 1,29 1,47
1,37 1,32 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
7,90 1,05 3,10 1,31 1,72 1,97 1,26 3,40 1,07 6,40 1,01 13,00 1,00 27,00
8,50 1,05 3,00 1,32 1,72 1,98 1,26 3,40 1,08 6,00 1,02 9,25 - -
7,00 1,05 3,05 1,32 1,72 2,00 1,27 3,35 1,08 6,00 1,02 9,50 - -
- - 3,10 1,33 1,75 1,95 1,28 3,35 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1,92. To o 1,1% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,80 1,92
1,77 1,90
1,77 1,90
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Gillingham FC strzeli

Tak Nie
1,34 2,95
1,34 2,85
1,35 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Port Vale strzeli

Tak Nie
1,29 3,25
1,28 3,10
1,30 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,20 4,15 4,65 4,45 8,20 3,90
5,50 4,20 4,90 4,50 8,50 3,90
5,40 4,20 4,80 4,60 9,40 3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Gillingham FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,40 3,55 5,20 4,45 3,45 7,90 3,05 12,00
8,75 3,50 5,50 4,60 3,40 9,60 2,95 17,00
8,60 3,50 5,40 4,60 3,35 9,60 2,90 17,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,90 4,15 3,85 9,60 3,85 9,60 3,20 35,00
8,50 4,20 3,80 12,50 3,80 12,50 3,10 50,00
9,40 4,20 3,80 12,00 3,75 12,00 3,05 70,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Port Vale i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,80 3,10 4,65 3,90 3,05 6,90 2,67 11,00
8,00 3,00 4,90 3,90 3,00 7,90 2,60 14,00
7,80 3,00 4,90 3,90 3,00 7,80 2,55 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gillingham FC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
5,40 12,00 - - 1,52 1,15 1,03 -
5,60 14,50 - - 1,50 1,15 1,03 -
6,20 16,00 35,00 50,00 1,53 1,16 1,03 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,30 7,30 - - 3,90 6,40 13,00 -
4,40 7,25 - - 4,10 6,50 10,50 -
4,50 7,80 13,00 14,00 4,20 7,00 12,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Port Vale - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,41 1,11 - - 4,60 10,00 24,00 -
1,40 1,11 - - 4,70 11,50 24,00 -
1,41 1,11 1,02 1,01 5,00 12,00 28,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gillingham FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,52 2,67 1,15 5,40 1,03
1,50 2,65 1,15 5,60 -
1,52 2,65 1,16 5,20 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Port Vale - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,41 2,32 1,11 4,60 10,00
1,40 2,30 1,11 4,70 -
1,40 2,32 1,11 4,50 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gillingham FC - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,22 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Port Vale - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,15 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
8,00 7,50 6,75 5,25 12,00 10,00 9,00 8,50 13,00 29,00 22,00 22,00 19,00 32,00 30,00 70,00 95,00 68,00 73,00 55,00 100,00 90,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Gillingham FC - Port Vale dostępnych jest 326 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,6% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,85 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,70 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Gillingham FC - Port Vale ma eToto, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.