29. kolejka grupy A
1 : 1
Koniec, 09.05.26 18:00

Porównanie kursów Granville - Avranches

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Granville - Avranches dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz zakład bez remisu (DNB) z 9 maja 2026 (w ramach 29. kolejki grupy A Championnat National 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 50 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Granville po kursie 1,93 w Betfan, remis po kursie 3,70 w LV BET oraz wygrana Avranches po kursie 4,05 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Avranches wystawia LV BET - 4,05, w porównaniu do najniższego 3,55 w Betfan. Daje to 50 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,88 3,60 3,60
1,93 3,55 3,55
1,70 3,70 4,05
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Avranches

kurs 4,05 × 100 zł = 356,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,44 2,60
1,45 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,26 1,75 1,27
1,27 1,72 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,60 2,15 4,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,30 2,55 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,40 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,23 1,50 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
3,20 1,30 1,77 1,95 1,28 3,30
3,20 1,30 1,77 1,93 1,28 3,30
- - 1,77 1,85 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,88. To o 0,5% więcej niż najniższy kurs 1,87 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,82 1,88
1,80 1,87
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,00 4,60 6,90 3,10 10,50 5,90
4,00 4,60 6,90 3,10 10,50 5,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Granville i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 3,75 2,65 2,50 5,75 - -
7,00 2,34 4,10 3,05 2,51 5,80 2,11 10,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 4,40 14,50 4,10 13,50 - -
10,00 4,55 4,15 13,50 4,15 13,50 3,30 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Avranches i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 8,10 7,40 4,20 13,50 - -
10,00 4,65 6,80 6,00 4,20 13,50 3,70 23,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Granville - Avranches dostępnych jest 97 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 14,1% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,05 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,55 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Granville - Avranches ma Betfan, który prowadzi w 22 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.