Porównanie kursów Guangdong Mingtu - Shenzhen 2028

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Guangdong Mingtu - Shenzhen 2028 dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), dokładny wynik, 1. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 11 lipca 2026 (w ramach 16. kolejki Chińskiej League Two). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 79 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Guangdong Mingtu po kursie 3,70 w LV BET, remis po kursie 2,77 w Superbet oraz wygrana Shenzhen 2028 po kursie 2,25 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Guangdong Mingtu wystawia LV BET - 3,70, w porównaniu do najniższego 3,35 w Superbet. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
3,35 2,77 2,25
3,40 2,75 2,22
3,40 2,75 2,20
3,70 2,75 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Guangdong

kurs 3,70 × 100 zł = 325,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,25 1,50
1,51 2,24
2,30 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,51 1,24 1,34
1,48 1,24 1,34
1,50 1,26 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,10 1,92 2,90
4,10 1,92 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,60 2,18 2,60
3,60 2,19 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,35 1,21 1,72
1,32 1,19 1,66
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,37 1,23 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 2,50 1,44 1,47 2,42 1,14 4,25 - -
5,20 1,09 2,43 1,43 1,46 2,36 1,15 4,10 1,03 7,00
- - 2,46 1,44 1,47 2,39 - - - -
- - 2,40 1,47 1,47 2,40 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Superbet wycenia na 2,02. To o 1% więcej niż najniższy kurs 2,00 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,02 1,71
2,00 1,66
2,00 1,66
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,20 4,15 5,25 4,90 6,10 3,30
7,80 4,00 5,40 4,90 6,20 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Guangdong Mingtu i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,30 4,85 5,45 6,30 3,90 13,00
8,00 4,90 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,10 4,15 3,20 12,00 3,20 12,00
6,20 4,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Shenzhen 2028 i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
5,75 3,15 3,90 4,25 2,72 8,20
6,00 2,95 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Guangdong Mingtu - handicap azjatycki

-0.5
1,55
1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Shenzhen 2028 - handicap azjatycki

+0.5
2,15
2,17
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Superbet kursem 7,10. Najniższa oferta na ten sam wynik to 6,80, więc różnica między bukmacherami sięga 4,4%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
5,90 7,10 5,60 5,15 12,00 7,90 10,00 8,00 13,00 26,00 16,00 22,00 16,00 32,00 25,00 50,00 60,00 36,00 55,00 36,00 70,00 55,00 90,00 85,00 100,00
5,40 6,80 5,20 4,60 14,00 8,00 11,00 8,60 14,00 45,00 19,00 35,00 20,00 50,00 40,00 100,00 100,00 60,00 100,00 60,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Guangdong Mingtu - Shenzhen 2028 dostępnych jest 168 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 52,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,30 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,51 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Guangdong Mingtu - Shenzhen 2028 ma eToto, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.