Porównanie kursów Karcag SE - Szentlőrinc SE

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Karcag SE - Szentlőrinc SE dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2) oraz liczbę goli z 3 maja 2026 (w ramach 28. kolejki Nemzeti Bajnoksag II). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 62 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Karcag SE po kursie 2,67 w Betclic, remis po kursie 3,75 w Superbet oraz wygrana Szentlőrinc SE po kursie 2,65 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Karcag SE wystawia Betclic - 2,67, w porównaniu do najniższego 2,25 w Superbet. Daje to 42 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 100 zł w bonusach.

1 X 2
2,25 3,75 2,65
2,60 3,25 2,50
2,67 3,13 2,35
2,45 3,20 2,55
2,60 3,50 2,37
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Karcag SE

kurs 2,67 × 100 zł = 234,96 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 100 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,69 1,92
1,85 1,85
1,92 1,70
1,80 1,88
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,40 1,55 1,22
1,45 1,43 1,32
1,50 1,39 1,24
1,40 1,43 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,00 2,12 3,40
3,32 2,12 2,98
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,65 2,47 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,30 1,60
1,26 1,22 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,28 1,38 1,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,20 1,04 3,20 1,31 1,78 1,92 1,28 3,35 1,08 6,30
- - 3,40 1,28 1,82 1,88 1,32 3,10 - -
- - 3,17 1,26 1,77 1,83 1,29 2,97 - -
- - 3,40 1,25 1,83 1,83 1,32 3,00 - -
- - 3,05 1,30 1,72 1,95 1,25 3,35 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,02. To o 6,3% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,82 1,90
1,70 2,02
1,66 1,96
1,70 2,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,45 4,80 5,00 3,70 9,60 4,35
4,90 4,00 4,90 4,50 10,50 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Karcag SE i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,80 2,87 4,55 3,65 2,95 6,70
- - - - 3,30 8,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
9,30 4,80 4,50 11,00 4,45 11,00
- - - - 3,90 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Szentlőrinc SE i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,20 3,45 5,10 4,35 3,30 7,80
- - - - 3,30 7,90
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Karcag SE - Szentlőrinc SE dostępnych jest 131 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 19,8% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,75 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 3,13 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Karcag SE - Szentlőrinc SE ma Superbet, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.