Porównanie kursów Lavallouis - Clermont
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Lavallouis - Clermont dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 16 października 2026 (w ramach 9. kolejki Ligue 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 99 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Lavallouis po kursie 2,12 w LV BET, remis po kursie 3,20 w eToto oraz wygrana Clermontu po kursie 3,50 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Clermontu wystawia LV BET - 3,50, w porównaniu do najniższego 3,35 w Fortuna. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7,80 | 1,05 | 3,10 | 1,31 | 1,71 | 2,00 | 1,26 | 3,40 | 1,07 | 6,50 | 1,01 | 13,00 | 1,00 | 27,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,75 | 1,06 | 3,10 | 1,32 | 1,72 | 2,00 | 1,27 | 3,40 | 1,09 | 6,25 | 1,02 | 14,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,80 | 1,05 | 3,05 | 1,31 | 1,70 | 1,98 | 1,26 | 3,35 | 1,08 | 6,00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,00 | 1,06 | 3,05 | 1,32 | 1,70 | 2,00 | 1,27 | 3,35 | 1,08 | 6,00 | 1,02 | 9,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,10 | 1,33 | 1,75 | 1,98 | 1,28 | 3,40 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1,92. To o 2,1% więcej niż najniższy kurs 1,88 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Lavallouis strzeli
Kurs na Clermont strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Lavallouis i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Clermontu i liczbę goli
Kursy na Lavallouis - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Clermont - handicap
Kursy na Lavallouis - handicap azjatycki
Kursy na Clermont - handicap azjatycki
Kursy na Lavallouis - handicap azjatycki pełny
Kursy na Clermont - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 9,20. Najniższa oferta na ten sam wynik to 8,50, więc różnica między bukmacherami sięga 8,2%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,40 | 6,80 | 9,20 | 5,60 | 9,00 | 17,00 | 8,40 | 12,00 | 14,00 | 18,00 | 45,00 | 17,00 | 30,00 | 30,00 | 45,00 | 80,00 | 50,00 | 100,00 | 45,00 | 100,00 | 80,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,75 | 6,25 | 8,50 | 5,25 | 8,50 | 16,00 | 8,00 | 11,00 | 13,00 | 17,00 | 43,00 | 16,00 | 29,00 | 29,00 | 40,00 | 70,00 | 45,00 | 100,00 | 43,00 | 100,00 | 78,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Lavallouis - Clermont dostępnych jest 416 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 67,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,46 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,47 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Lavallouis - Clermont ma eToto, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.