Porównanie kursów Luton Town - Forest Green Rovers
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Luton Town - Forest Green Rovers dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach finału FA Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 175 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Luton Town po kursie 1,30 w Betfan, remis po kursie 6,25 w LV BET oraz wygrana Forest Green Rovers po kursie 8,50 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Forest Green Rovers wystawia LV BET - 8,50, w porównaniu do najniższego 6,75 w Betclic. Daje to 175 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
- | - | 5,50 | 1,06 | 2,85 | 1,32 | 1,82 | 1,87 | 1,32 | 2,80 | 1,11 | 4,55 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
24,00 | 1,01 | 5,90 | 1,10 | 2,95 | 1,35 | 1,82 | 1,88 | 1,36 | 2,90 | 1,14 | 5,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,95 | 1,07 | 2,75 | 1,29 | 1,76 | 1,75 | 1,32 | 2,62 | 1,12 | 4,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,70 | 1,09 | 2,90 | 1,35 | 1,82 | 1,85 | 1,35 | 2,85 | 1,13 | 4,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 6,50 | 1,11 | 3,00 | 1,38 | 1,85 | 1,95 | 1,33 | 3,35 | 1,13 | 5,85 | 1,05 | 10,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,15. To o 7,5% więcej niż najniższy kurs 2,00 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Luton Town strzeli
Kurs na Forest Green Rovers strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Luton Town i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Forest Green Rovers i liczbę goli
Kursy na Luton Town - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Forest Green Rovers - handicap
Kursy na Luton Town - handicap azjatycki
Kursy na Forest Green Rovers - handicap azjatycki
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 28,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 23,00, więc różnica między bukmacherami sięga 21,7%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
24,00 | 8,50 | 23,00 | 8,75 | 6,40 | 48,00 | 6,60 | 17,75 | 13,25 | 7,00 | 150,00 | 7,25 | 55,00 | 15,00 | 40,00 | 45,00 | 10,25 | 600,00 | 10,75 | 225,00 | 22,00 | 175,00 | 70,00 | 200,00 | 275,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
24,00 | 10,00 | 28,00 | 10,50 | 7,70 | 60,00 | 8,00 | 22,00 | 16,00 | 8,60 | 100,00 | 8,80 | 70,00 | 18,00 | 50,00 | 55,00 | 12,50 | 100,00 | 13,00 | 100,00 | 27,00 | 100,00 | - | - | - | 23,00 | 100,00 | 24,00 | 100,00 | 50,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Luton Town - Forest Green Rovers dostępnych jest 354 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 31,3% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 6,50 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 4,95 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Luton Town - Forest Green Rovers ma Betfan, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.