Vtora liga (Bułgaria) · 10. kolejka · 21.09.2026
0 : 5
Koniec
Do przerwy 0:3

Porównanie kursów Montana - Hebar 1918

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Montana - Hebar 1918 dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), dokładny wynik, 2. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 21 września 2026 (w ramach 10. kolejki Vtora liga (Bułgaria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 50 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Montana po kursie 2,30 w LV BET, remis po kursie 3,65 w LV BET oraz wygrana Hebar 1918 po kursie 3,02 w Betclic.

Najwyższy kurs na wygraną Hebar 1918 wystawia Betclic - 3,02, w porównaniu do najniższego 2,60 w LV BET. Daje to 42 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 100 zł w bonusach.

1 X 2
2,20 3,60 2,70
1,98 3,27 3,02
2,15 3,40 2,85
2,15 3,35 2,75
2,30 3,65 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Hebar 1918

kurs 3,02 × 100 zł = 265,76 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 100 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,72 2,00
1,51 2,20
1,62 2,10
1,61 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,38 1,50 1,25
1,30 1,63 1,25
1,33 1,53 1,25
1,31 1,48 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,57 2,13 3,55
2,70 2,17 3,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,35 2,50 3,17
2,47 2,55 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,23 1,40 1,43
1,23 1,32 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,28 1,47 1,33
1,28 1,37 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - - - 2,10 1,65 - - - -
6,90 1,03 3,45 1,21 1,89 1,69 1,35 2,65 1,12 4,45
- - 3,95 1,20 2,05 1,65 1,42 2,60 - -
- - - - 1,94 1,68 - - - -
- - 3,65 1,22 1,95 1,72 1,38 2,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,25. To o 11,4% więcej niż najniższy kurs 2,02 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,58 2,25
1,60 2,02
1,60 2,15
1,58 2,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,15 3,35 4,45 3,02 10,00 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Montana i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,25 2,05 3,95 2,53 2,40 4,35 2,00 6,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,75 3,27 3,47 8,25 3,47 8,25 2,63 38,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Hebar 1918 i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,50 3,15 5,50 3,83 3,27 7,25 2,77 11,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Montana - handicap

0:1
4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Hebar 1918 - handicap

0:1
1,59
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Montana - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,29 1,96 1,07 3,38 5,25
- 2,11 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Hebar 1918 - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
2,88 1,64 5,40 1,21 1,08
1,57 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
10,00 7,25 9,25 5,50 9,00 14,75 7,50 9,50 11,00 17,00 35,00 14,00 23,00 22,00 29,00 50,00 43,00 110,00 35,00 75,00 55,00 95,00 140,00 175,00 400,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Montana - Hebar 1918 dostępnych jest 163 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 16,2% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,30 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 1,98 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Montana - Hebar 1918 ma Betclic, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.