Porównanie kursów Monza - Cagliari
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Monza - Cagliari dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, 1. połowę (1X2), rzuty rożne, podwójną szansę oraz na handicap z 19 października 2026 (w ramach 7. kolejki Serie A). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 53 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Monzy po kursie 2,40 w Betfan, remis po kursie 3,20 w eToto oraz wygrana Cagliari po kursie 3,20 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Cagliari wystawia LV BET - 3,20, w porównaniu do najniższego 3,05 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,60 | 1,07 | 3,20 | 1,34 | 1,74 | 2,07 | 1,28 | 3,65 | 1,09 | 7,30 | 1,02 | 16,00 | 1,01 | 36,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,90 | 1,07 | 3,15 | 1,34 | 1,72 | 2,05 | 1,28 | 3,60 | 1,09 | 7,00 | 1,02 | 15,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,60 | 1,07 | 3,15 | 1,33 | 1,71 | 2,05 | 1,27 | 3,50 | 1,09 | 6,70 | 1,02 | 11,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,20 | 1,06 | 3,05 | 1,33 | 1,70 | 2,05 | 1,27 | 3,45 | 1,08 | 6,40 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,20 | 1,06 | 3,05 | 1,33 | 1,70 | 2,03 | 1,26 | 3,45 | 1,08 | 6,40 | 1,02 | 10,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,06 | 3,25 | 1,35 | 1,77 | 2,05 | 1,28 | 3,60 | 1,09 | 7,25 | 1,03 | 12,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,95. To o 3,7% więcej niż najniższy kurs 1,88 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Monza strzeli
Kurs na Cagliari strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Monzy i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Cagliari i liczbę goli
Kursy na Monzę - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Cagliari - handicap
Kursy na Monzę - handicap azjatycki
Kursy na Cagliari - handicap azjatycki
Kursy na Monzę - handicap azjatycki pełny
Kursy na Cagliari - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 8,80. Najniższa oferta na ten sam wynik to 8,00, więc różnica między bukmacherami sięga 10%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,40 | 7,60 | 8,80 | 5,60 | 11,00 | 15,00 | 9,40 | 11,00 | 13,00 | 23,00 | 40,00 | 20,00 | 28,00 | 35,00 | 40,00 | 70,00 | 70,00 | 100,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,40 | 7,30 | 8,60 | 5,50 | 10,50 | 14,50 | 9,20 | 11,00 | 13,50 | 22,50 | 38,00 | 19,50 | 27,50 | 34,00 | 40,00 | 75,00 | 65,00 | 130,00 | 55,00 | 95,00 | 100,00 | 140,00 | - | - | - | 250,00 | 500,00 | 200,00 | 400,00 | 500,00 | 500,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 7,00 | 8,00 | 5,25 | 10,00 | 14,00 | 8,50 | 10,00 | 13,00 | 21,00 | 35,00 | 18,00 | 26,00 | 32,00 | 38,00 | 70,00 | 60,00 | 100,00 | 53,00 | 87,00 | 90,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,95 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,75 o 7,3%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | -11.5 | +11.5 | -12.5 | +12.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3,80 | 1,22 | 2,75 | 1,39 | 2,12 | 1,63 | 1,72 | 1,97 | 1,46 | 2,47 | 1,30 | 3,20 | 1,18 | 4,15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,95 | 1,35 | 2,15 | 1,60 | 1,70 | 2,00 | 1,45 | 2,55 | 1,28 | 3,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,94 | 1,35 | 2,17 | 1,61 | 1,72 | 2,00 | 1,44 | 2,58 | 1,27 | 3,45 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,85 | 1,35 | 2,15 | 1,60 | 1,72 | 1,98 | 1,45 | 2,50 | 1,27 | 3,30 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,95 | 1,37 | 2,19 | 1,63 | 1,74 | 2,02 | 1,46 | 2,60 | 1,29 | 3,45 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Monza - Cagliari dostępnych jest 580 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 31,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,20 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,67 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Monza - Cagliari ma eToto, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.