Porównanie kursów Osasuna - Racing Santander
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Osasuna - Racing Santander dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, podwójną szansę, 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 9. kolejki La Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 134 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Osasuny po kursie 1,97 w Betfan, remis po kursie 3,65 w eToto oraz wygrana Racingu Santander po kursie 4,00 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Racingu Santander wystawia LV BET - 4,00, w porównaniu do najniższego 3,55 w Betfan. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,00 | 1,03 | 4,35 | 1,21 | 2,17 | 1,68 | 1,47 | 2,65 | 1,18 | 4,85 | 1,06 | 8,90 | 1,02 | 19,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,00 | 1,03 | 4,30 | 1,20 | 2,20 | 1,67 | 1,48 | 2,60 | 1,18 | 4,60 | 1,06 | 9,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,90 | 1,03 | 4,15 | 1,20 | 2,14 | 1,65 | 1,47 | 2,55 | 1,18 | 4,55 | 1,06 | 7,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,10 | 1,20 | 2,15 | 1,63 | 1,45 | 2,55 | 1,17 | 4,40 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,20 | 1,03 | 4,10 | 1,19 | 2,13 | 1,64 | 1,46 | 2,55 | 1,17 | 4,40 | 1,06 | 7,60 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,50 | 1,03 | 4,40 | 1,20 | 2,20 | 1,67 | 1,47 | 2,70 | 1,18 | 4,80 | 1,06 | 9,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,30. To o 6,0% więcej niż najniższy kurs 2,17 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Osasuny i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Racingu Santander i liczbę goli
Kursy na Osasunę - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Racing Santander - handicap
Kursy na Osasunę - handicap azjatycki
Kursy na Racing Santander - handicap azjatycki
Kursy na Osasunę - handicap azjatycki pełny
Kursy na Racing Santander - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 14,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 7,7%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,00 | 9,20 | 13,00 | 6,60 | 10,00 | 21,00 | 8,40 | 12,00 | 12,00 | 17,00 | 50,00 | 14,00 | 29,00 | 22,00 | 30,00 | 50,00 | 40,00 | 100,00 | 30,00 | 90,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 8,80 | 12,50 | 6,40 | 9,80 | 20,50 | 8,00 | 11,50 | 11,50 | 16,50 | 50,00 | 13,50 | 28,00 | 21,50 | 31,00 | 46,00 | 36,00 | 160,00 | 29,50 | 90,00 | 48,00 | 100,00 | - | - | - | 100,00 | 500,00 | 85,00 | 350,00 | 350,00 | 500,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 8,50 | 12,00 | 6,25 | 9,50 | 20,00 | 7,75 | 11,00 | 11,00 | 16,00 | 48,00 | 13,00 | 27,00 | 21,00 | 30,00 | 45,00 | 35,00 | 100,00 | 28,00 | 87,00 | 45,00 | 95,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Osasuna - Racing Santander dostępnych jest 519 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 91,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,80 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 1,46 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Osasuna - Racing Santander ma eToto, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.