Pierszaja liha (Białoruś) · 15. kolejka · 10.07.2026
1 : 1
Koniec
Do przerwy 1:0

Porównanie kursów Ostrovets FC - FC Energetik-Bgu Minsk

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Ostrovets FC - FC Energetik-Bgu Minsk dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), dokładny wynik, podwójną szansę oraz na handicap z 10 lipca 2026 (w ramach 15. kolejki Pierszajej lihi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Ostrovets FC po kursie 5,75 w Betclic, remis po kursie 4,50 w Betclic oraz wygrana FC Energetik-Bgu Minsk po kursie 1,41 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Ostrovets FC wystawia Betclic - 5,75, w porównaniu do najniższego 5,50 w Superbet. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 100 zł w bonusach.

1 X 2
5,50 4,50 1,41
5,75 4,50 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Ostrovets FC

kurs 5,75 × 100 zł = 506 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 100 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
4,30 1,14
4,05 1,14
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,47 1,08 1,13
2,62 1,10 1,14
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
5,50 2,53 1,78
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,95 2,90 1,69
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,83 1,11 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,91 1,12 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 2,45 1,46 1,60 2,17 1,22 3,45 - -
4,75 1,12 2,45 1,44 1,60 2,10 1,24 3,38 1,09 5,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,12. To o 3,4% więcej niż najniższy kurs 2,05 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,65 2,12
1,63 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
8,10 5,25 2,67 10,00 15,00 2,67
7,25 4,15 2,12 9,50 16,25 2,12
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Ostrovets FC i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 7,60 7,10 13,00 6,40 18,00
10,50 6,40 6,00 13,25 5,10 18,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 10,00 6,10 10,00 4,70 29,00
4,85 9,25 4,85 9,25 3,50 38,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Energetik-Bgu Minsk i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,45 1,90 2,52 2,85 1,95 4,30
3,42 1,58 2,02 2,23 1,59 3,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ostrovets FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
2,55 4,80 1,63 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Energetik-Bgu Minsk - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
1,37 1,10 1,97 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 18,25. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 21,7%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
14,00 15,00 7,70 7,60 23,00 7,00 13,00 7,00 12,00 50,00 8,30 29,00 8,30 26,00 14,00 31,00 85,00 13,00 65,00 13,00 60,00 20,00 70,00 45,00 80,00
16,25 18,25 8,00 7,75 38,00 6,90 16,00 7,00 13,50 110,00 8,75 48,00 9,00 40,00 17,75 50,00 450,00 15,00 200,00 15,25 175,00 30,00 225,00 90,00 350,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Ostrovets FC - FC Energetik-Bgu Minsk dostępnych jest 154 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,2% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,30 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 4,05 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Ostrovets FC - FC Energetik-Bgu Minsk ma Betclic, który prowadzi w 22 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.